Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
انصافا بازی خیلی خوب و البته NFS قوی‌ای هستش :D
باندل فیفا+اینو خریدم ۴۰$ هرچقدر فیفا گند زد به حالمون این بازی عالی بود، گیم‌پلی خیلی خوبی داره، یه آرکید عالی و هیجان‌انگیز و کاملا مناسب NFS، تنوع ماشینا و سیستم کاستومایز بازی عالیه، یعنی بعد سال‌ها یه نسخه دادن که مجبورت میکرد بشینی پای کاستومایز کردن ماشینا ! به شخصه خیلی دلم تنگ شده بود واسه این قضیه و الان به بهترین شکل میتونم انجامش بدم :D
سیستم آپگرید کردن ماشینا با اسپید کارد خیلی جالب و خوبه، تنوع مسابقات و میشن‌ها خوبه، چلنجای مختلفی که توی مپ بازی هستن + بیلبوردا و جمع کردن ماشینای اوراقی همه سرگرم کنندن
به هرحال نمیدونم ابتدای انتشارش چه مشکلاتی داشته و چجوری بوده اما الان با آپدیتاش و ساپورت خوبشون بازی کاملا ارزش خرید داره و منم میگم اگه ۲دل هستین حتما بخرینش

موفق باشیم

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
انصافا بازی خیلی خوب و البته NFS قوی‌ای هستش :D
باندل فیفا+اینو خریدم ۴۰$ هرچقدر فیفا گند زد به حالمون این بازی عالی بود، گیم‌پلی خیلی خوبی داره، یه آرکید عالی و هیجان‌انگیز و کاملا مناسب NFS، تنوع ماشینا و سیستم کاستومایز بازی عالیه، یعنی بعد سال‌ها یه نسخه دادن که مجبورت میکرد بشینی پای کاستومایز کردن ماشینا ! به شخصه خیلی دلم تنگ شده بود واسه این قضیه و الان به بهترین شکل میتونم انجامش بدم :D
سیستم آپگرید کردن ماشینا با اسپید کارد خیلی جالب و خوبه، تنوع مسابقات و میشن‌ها خوبه، چلنجای مختلفی که توی مپ بازی هستن + بیلبوردا و جمع کردن ماشینای اوراقی همه سرگرم کنندن
به هرحال نمیدونم ابتدای انتشارش چه مشکلاتی داشته و چجوری بوده اما الان با آپدیتاش و ساپورت خوبشون بازی کاملا ارزش خرید داره و منم میگم اگه ۲دل هستین حتما بخرینش

موفق باشیم
مولتی بازی چطوره؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
دوستان من هرچی گشتم نسخه دیلاکش پیدا نکردم ، با وضع دلارهم نمیصرفه ظرفیت کامل بخرم
ظرفیت 3 بازی نسخه معمولی یکی داره میده 50 همینو بگیرم از بازی با آپدیتهاش میشه لذت برد یا حتما باید نسخه دیلاکس باشه تا با آیتمهایی که میده روند بازی بهتر میشه
درکل اگر تفاوت خاصی ندارن همین نسخه ساده بگیرم

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان من هرچی گشتم نسخه دیلاکش پیدا نکردم ، با وضع دلارهم نمیصرفه ظرفیت کامل بخرم
ظرفیت 3 بازی نسخه معمولی یکی داره میده 50 همینو بگیرم از بازی با آپدیتهاش میشه لذت برد یا حتما باید نسخه دیلاکس باشه تا با آیتمهایی که میده روند بازی بهتر میشه
درکل اگر تفاوت خاصی ندارن همین نسخه ساده بگیرم
همون نسخه معمولی رو بیگر نشخه دلوکس چیز خاصی نیست ایتمای که میده به مرور خودت بدست میاری

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
همون نسخه معمولی رو بیگر نشخه دلوکس چیز خاصی نیست ایتمای که میده به مرور خودت بدست میاری
مرسی
امیدوارم حداقل در حد فورزا هورایزن 1 بهم حال بده ، از وقتی پلی 4 خریدم تو کف یه بازی ریسینگ موندم

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خب آقا من بازی کردم نیم ساعت بازی رو با نسخه‌ی فول آنلاک و پچ 3dm به cpy...نمیتونم بگم بدم اومده از بازی ... از همون اول که بازی رو از کرایتریون گرفتن و دادن به گوست گیمز زیاد دید خوبی نداشتم به بازی و هنوزم رایوالز و هات پرسوت 2010 رو به همه ی نید فور اسپیدهای 2010 به بعد ترجیح میدم ولی بنظرم گوست گیمز هر سری داری از اشتباهاتش درس میگیره ولی خب اشتباهات جدیدی رو انگار مرتکب میشه و فکر کنم 2 3 نسخه دیگه باید بسازه تا یه نید فور اسپید درست و درمون ازش ببینیم : ))
اولین چیز رو اعصابی که راجع به بازی هست اینه که طراحی بازی به شکلیه که کنترل بخش عظیمی از بازی رو ازت میگیره و توی کات سین جمعش میکنه و این اصلا و ابدا جذاب نیست. فکر کنید دارید با 300 مایل بر ساعت رانندگی می‌کنید و مثلا میخواید بکوبید به حریفتون یهو وارد کات سین میشه و همه کارارو خودش میکنه بعد باز وارد کات سین بعدی میشید.اینکه تلاش کردن داستان رو وارد بازی کنن کار شایسته ای محسوب میشه ولی بنظرم خوب نیست به هر قیمتی به خورد مخاطب داده بشه...ماست وانتد هم داستان داشت ولی هیچ وقت مداخله ی مستقیمی بین بازی من و داستان نبود. هروقت دوست داشتم اون اتفاق می افتاد. هرچند که از نید فور اسپید تمام انلاینی که سال پیش منتشر شد مداخله ی کمتری هست توی پی بک و فهمیدن که اون حجم از متکی بودن به داستان و شخصیت هاش برای انجام یه مسابقه ی ساده شدیدا ازار دهنده اس ولی اینجا هم کم اذیت کننده نیست.
نکته ی بعدی هوش مصنوعی و پلیسا هستن که مایل ها و فرسنگها با رایوالز و هات پرسوت 2010 فاصله دارن...روی درجه سختی هارد در حد easy عمل می کنن ولی گاها به صورت خیلی غیر منصفانه باهوش میشن که البته با حریف واقعی و انلاین این حل میشه ولی خب پلیس که انلاین نداره. نکته منفی دیگه هم اینه که توی فیری روم پلیس نیست.انگار نشستن فکر کردن که ببینن از کدوم بخش لذت میبریم و دقیقا همون رو حذف کردن.
اون سنس آو اسپید هم که میگفتن همه وجود نداره مثکه واقعا وجود نداره : )) بعضی وقت ممکنه فکر کنید فریم ریت بازی خیلی پایینه یا حتی دارید با سرعت خیلی کمی میرونید ولی خب یه نگاه به سرعتتون میندازید میبینید دارید 200 مایل بر ساعت میرونید ولی اصلا به چشم نمیاد.
هندلینگ ماشین و ترمز دستی و فیزیک برخورد نسبت به نسخه ی قبل شاهکار محسوب میشه ولی به شدت آسونه بازی خیلی ساده شده باهاش و تقریبا هیچ چالشی برای دور زدن و توی مسیر موندن ندارید.
همین ها باعث شده که یه بازی خیلی خوب به یه بازی شدیدا کسل کننده تبدیل بشه بنظرم ... ولی در هر صورت نید فور اسپیده دیگه. حال میده : ))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,217
نام
∂αнмα
کات سین ها اوایل خیلی رو مخن ولی جلوتر که میایم وضعیتشون بهتر میشه اوایل بازی واسه این که میخواد مقدمه چینی کنه یکم زیادن ! من گله اصلیم فعلا از درجه ی سختی متقلب گونه بازیه مسیرا از یـ طرف خیلی کوتاهن از طرف دیگه هوش مصنوعی توی سرعتش تقلب میکنه و فقط کافیه ازش بیوفتی عقب راحت چیت میزنه سرعت رو کم زیاد میکنه واسه همین خیلی سخته میشه ازشون جلو زد و اصلا هم کاراهاش حساب کتاب نداره ! تو زمینه فیزیک ماشینا واقعا عالی کار کردن ولی خوب کنترل ماشینا خیلی ساده طراحی شده خیلی ! سر پیچ با هزارتا سرعت یـ Drift میزنی ماشین سرش قشنگ شیک میپیچه بعدم خودش شیک و مجلسی صاف میشه ای کاش یـ گزینه واسه شخصی سازی کنترل ماشینا میزاشتن بقیه چیزاش فعلا توی این سه ساعتی که بازی کردم OK بوده ....

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کات سین ها اوایل خیلی رو مخن ولی جلوتر که میایم وضعیتشون بهتر میشه اوایل بازی واسه این که میخواد مقدمی چینی کنه یکم زیادن ! من گله اصلیم فعلا از درجه ی سختی متقلب گونه بازیه مسیرا از یـ طرف خیلی کوتاهن از طرف دیگه هوش مصنوعی توی سرعتش تقلب میکنه و فقط کافیه ازش بیوفتی عقب راحت چیت میزنه سرعت رو کم زیاد میکنه واسه همین خیلی سخته میشه ازشون جلو زد و اصلا هم کاراهاش حساب کتاب نداره ! تو ضمینه فیزیک ماشینا واقعا عالی کار کردن ولی خوب کنترل ماشینا خیلی ساده طراحی شده خیلی ! سر پیچ با هزارتا سرعت یـ Drift میزنی ماشین سرش قشنگ شیک میپیچه بعدم خودش شیک و مجلسی صاف میشه ای کاش یـ گزینه واسه شخصی سازی کنترل ماشینا میزاشتن بقیه چیزاش فعلا توی این سه ساعتی که بازی کردم OK بوده ....

پلیس ها رو هم دقت کرده باشی اواخر مسیر خودشون دیگه نمیان دنبالت

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
زود قضاوت نکنید. سه چهار ساعت بازی کنید بعدش تازه بازی شروع میشه. اوایلش چنگی به دل نمی زنه. نیدفور اسپید همیشه همین طور بود که با یه دریفت سرعت هزار کیلومتر :d رو بشه کنترل کرد. در ادامه درست میشه. کوئینگزگ و آستون مارتین و مک لارن رو باز کنید به قدری وحشی ان که دعا میکنید کاش دریفت کار کنه :D ناموساً بازیه سرگرم کننده ایه. من خودمم قبلاً درباره ی سیستم گاراژش خرده گرفته بودم. یه کم بیشتر باهاش ور رفتم دیدم چیز هیولائی ساختن بخش گاراژ بازی رو B-) با دسته بازی کنید

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
556
من میخوام یه ریسینگ آرکید برای عید بخرم. دوستانی که این نسخه رو بازی کردن نظر بدن لطفا.
مهمترین چیزهایی که از یه ریسینگ آرکید میخوام، هندلینگ خوب آرکید، و مسابقات جذاب هست. این موارد در payback وجود دارن؟ کلا بازی مثلا به کیفیت most wanted 2005 نزدیک میشه؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
دوستان این بازی بازم براش آپدیت میاد؟ مثل آب و هوای داینامیک یا ماشین های جدیدتر؟
4 روزه درگیرشم خیلی خوبه این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر