sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
فکر نکنم تو این مورد چیزی حتی نزدیک به فیلم The Grimsby Brothers بشه!
فوق العاده س تو این سبک:))) کلا بین ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ یه عالمه فیل این سبکی خنده دار اومد.
Zohan رو ببین اگر ندیدی، todo list هم بگی نگی.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
بعد اونجرز endgame یه فیلم ابرقهرمانی قابل تحمل ندیدم. فیلمای dc که از اول زباله بودن به کنار ولی کارای مارول رو میشد دید اما بعد endgame چند تا کار دیدم واقعا اسهال بودن... بعد از مدت ها اومدم ۴ تا قسمت اول فصل دو what if رو دیدم حاجی اینم زباله اس...
انگار برا بعد endgame برنامه مشخصی نداشتن دیگه دارن زوری فیلم و سریال میسازن.

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
خوبایی ک‌ دیدی رو بی زحمت با توضیح کوتا لی
بعد اونجرز endgame یه فیلم ابرقهرمانی قابل تحمل ندیدم. فیلمای dc که از اول زباله بودن به کنار ولی کارای مارول رو میشد دید اما بعد endgame چند تا کار دیدم واقعا اسهال بودن... بعد از مدت ها اومدم ۴ تا قسمت اول فصل دو what if رو دیدم حاجی اینم زباله اس...
انگار برا بعد endgame برنامه مشخصی نداشتن دیگه دارن زوری فیلم و سریال میسازن.
ست میکنی سلطان؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

View attachment 323695

تام ویلکینسون در سن 75 سالگی درگذشت.

فیلم‌های مطرح او: Batman Begins (2005)، Michael Clyton (2007)، Shakespeare in Love (1998) و The Ghost Writer (2010)

روحش شاد . در in the bedroom فوق العاده بود. جزو معدود نکته قابل تامل فیلم پرستاره اما فراموش شدنی گای ریچی rocknrolla هم بود

• Like
Reactions: Evil

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
خیلی وقت و حوصله فیلم دیدن ندارم اما همونایی هم ک لااقل دانلود میکردم سایت فیلمبان بود که با کیفیت و حجم مناسب رو دانلود میکردم
سایت های دیگه خیلی مضخرف و مسخره فیلم رو میزنن 1080 یا 720 ! حالا خیلی کیفیت بالا نمیگرفتم اما لااقل میدونستم از کدوم گروه ریپک دانلود میکنم و ... و حالا بعد چند وقت بگیر و ببند این شده :-s =((
🔻اطلاعیه ((مهم))

بعد از گذشت سه سال از تاسیس سایت فیلمبان که تمرکز آن محتوای زبان اصلی با کیفیت های اصلی و حجیم بود اکنون باید اعلام کنیم متاسفانه دیگر امکان ادامه دادن نداریم و فعالیت ما با تمام دشمنی ها و اذیت کردن ها به صورت رسمی به پایان میرسد. :(
ما قصد داریم سایت را به کس دیگری واگذار کنیم اگر کسی علاقه ای به خرید و ادامه دادن فعالیت سایت دارد میتواند به آیدی زیر پیام دهد.
شرایط + تمامی آموزش های لازم + دسترسی آرشیو کامل هاست دانلودی به فرد خریدار ارائه میگردد.

در صورتی که خریدار نیستید لطفا پیام ندهید
سایت ی چیزی دارید که بدون سانسور و کیفیت مناسب بزاره
رایگان باشه.پ.خ یا اگه اشکال نداره همینجا!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
واقعا من این فیلمو نفهمیدم
بیشتر مناسب فردی اهل سینماست نه بیننده عادی

Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

دنبال بهانه‌ای می‌گشتم که برم سراغ سینمای جان کاساوتیس؛ خوشبختانه فیلم Opening Night شروع خوبی بود؛ خوب نبود؛ محشر بود؛ سه بخش فیلم تحسین‌برانگیز است؛ بخش اول همان تئاتر است که کاملاً بدون فریب‌کاری و رئالیسم جادویی غلیط بردمن ایناریتو؛ چالش‌ها و سختی‌های این کار را نشان می‌دهد؛ همیشه طرفدار فیلمی بودم که جایگاه شغلی و محیط شغلی را با پستی و بلندی‌های آن نشان دهد؛ بخش دوم بُعد سایکولوژی فیلم است که بدون آن، قصه بی‌معنا می‌شود؛ حادثه مرگ دختر طرفدار به یک تروما برای کاراکتر زن تبدیل می‌شود و این تروما تحولی در نگرش شخصیت به نمایشنامه و بخشی از وجودیت او به وجود می‌آورد؛ کشمکش درونی که موضوع جوانی را به وجود می‌آورد و گهگاهی یک لحن هارور به اثر اضافه می‌کند؛ بخش سوم هنرنمایی عالی جنا رویلندز است که یک‌تنه بار فیلم را به دوش می‌کشد؛ یکی از بهترین پرفورمنس‌هایی بود که تا حالا دیده‌ام؛ این فیلم مثل بردمن شاهکار است؛ به نظرم اگر بردمن را دوست نداشته باشی؛ این هم دوست نخواهی داشت!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
یعنی دیگه به متاکریتیک هم نمیشه اعتماد کرد؟ :(
واقعا Dream Scenario رو با اینکه فقط 1 ساعت و 40 دقیقه بود و اسم آری استر هم میدرخشید تو عوامل، ولی دیگه آخراش داشتم داااد میزدم از درون که تموم شو دیگه لعنتی! عه! یعنی من حتی سر فیلم Memoria(حالا مثال بهتری به ذهنم نرسید) که دیگه خیلی هنری و ادایی محسوب میشه برا مخاطب عام، سر سوزنی خسته نشدم. ولی این قشنگ از اون فیلماس که هیچ لزومی نداره ببینیدش و هیچّی هم از دست نمیدید اگه نبینید. بنده خدا نیک کیج هم گناهی نداره. والا من حاضرم برای بار سوم برم فیلم "خوک"اش رو ببینم.
--------------------
یه چیزی هم راجع به نظر دادن بگم. من خودم بشخصه اینمدلی ام که فیلم خوب، خوبه دیگه. ایول. دمشم گرم. همه هم میبینن دیگه احتمالا. حالا منم بیام به عنوان نفر دهم یازدهم بگم که بَه بَه چه خوب بود، خیلی تاثیری نداره. برا همین همیشه در حال غر زدن بنظر میام و انگار با هیچ فیلمی حال نمیکنم :D
نه دوست عزیز اتفاقا شما باید فیلماییم که خوشت میادو بیای بگی.چرا چون وقتی فیلمای بدت رو میگی و مخاطب و بچه ها میبینن ایول طرف سلیقش مث ماس و از همونی که ما بدمون اومده بدش میاد، پس پیشنهاد های شما و اعلام فیلم های محبوب و تماشایی از سمت شما رو هم جدی میگیرن و میتونن فیلمای خوب ببینن.

پی نوشت:ضمن تبریک سال نوی میلادی، سال ۲۰۲۳ کمی بهتر از چند سال اخیر بود و به کویری سال های اخیر نبود. چند عنوان ادمیزادی داشتیم و سینما دیدیم کمی. نه به خوبیه سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ ولی به هر حال یک روند صعودی خیلی خوب. امسال اسکار بالاخره اسکار خواهد بود و از سیرک خارج خواهد شد. در اسکار شاهد رقابت خواهیم بود به خصوص در فیلم،فیملنامه و بازیگر مرد

• Like
Reactions: GameS123

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
خیلی وقت و حوصله فیلم دیدن ندارم اما همونایی هم ک لااقل دانلود میکردم سایت فیلمبان بود که با کیفیت و حجم مناسب رو دانلود میکردم
سایت های دیگه خیلی مضخرف و مسخره فیلم رو میزنن 1080 یا 720 ! حالا خیلی کیفیت بالا نمیگرفتم اما لااقل میدونستم از کدوم گروه ریپک دانلود میکنم و ... و حالا بعد چند وقت بگیر و ببند این شده :-s =((

سایت ی چیزی دارید که بدون سانسور و کیفیت مناسب بزاره
رایگان باشه.پ.خ یا اگه اشکال نداره همینجا!
کلی سایت خوب دیگه هست که میتونید استفاده کنید:

۳۰نما که کامل اشتراکیه

بقیه سایتها که بیشترشون برای کل فیلم‌های درحال پخش و آرشیوی و سریال‌های درحال پخش رایگانه و فقط برای سریالهای آرشیوی اشتراک میخان:
آووامووی
فیلمکیو
زرفیلم
دیجی موویز
نایت مووی
فردا دانلود
بامابین
و...

• Like
Reactions: amir*

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
درود؛
من شب گذشته فیلم May December رو دیدم.
فیلم خوبی بود.
یه ملودرام عجیب! موضوع ترسناکی داشت.
و یه جورایی من رو یاد سینمای فرهادی انداخت! حس میکنم فرهادی جداً رو یه سری از فیلمسازهای بیشتر درام‌ساز آمریکایی و اروپایی تاثیر گذاشته. مخصوصا تو این قصه‌هایی که بحث‌های داغ و پیچیده اخلاقی و رازهای سربه‌مهر شده و دفن‌شده خانوادگی رو پیش می‌کشه.
نکته‌ای که هست، یادمه یکی دو هفته پیش یکی از بچه‌های اینجا، به شدت به فیلم توپید و گفت این فیلم پدو*فیلی رو ستایش می‌کنه!
الان که فیلم رو دیدم، برام سوال پیش اومده که ماها یک فیلم یکسان رو دیدیم؟
چطور میشه از این فیلم این برداشت رو کرد که فیلم داره چنین موضوعی رو ستایش یا تایید می‌کنه؟
حالا جدا از اینکه اون رابطه‌ای که موضوع این فیلمه، اصلا در معنای پدو... قرار میگیره یا نه؛
فیلم به‌شکل هولناکی تبعات زجرآور چنین موضوعی رو نشون میده. رنج‌ها و آسیب‌های جبران‌ناپذیری که‌ نه‌تنها به خود دو طرف، بلکه به اطرافیان و خانواده‌هاشون وارد می‌شه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر