Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
یک سایتی بود به نام وارز (warezz) که لینک دانلود فیلم ها رو میذاشتن داخلش. چه بلایی سرش اومد کسی آدرسش رو داره؟؟
من خیلی وقت پیش اکانت داشتم بعد دیگه پسورد رو گم کردم دیگه اجازه ساخت اکانت جدید نداد.

• Like
Reactions: barneysawyer

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
بازسازی فیلم اکشن و پر از خین خین ریزی The Raid در دست توسعه است!

این فیلم به کارگردانی پاتریک هیوز و همچنین تهیه کنندگی مایکل بی و گرت ایوانز برای سرویس نتقلیکس ساخته خواهد شد.

داستان این فیلم در فیلادلفیا اتفاق می افتد.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim

نکته جالبش اینجاست که صحبت های اولیه برا قسمت سومش انجام داده بود، اما همون طور که میدونید که هیچ وقت این فیلم ساخته نشد و از طرفی دیگه هم، این داستان ریمیکش از خیلی وقته برنامه داشتن و شروع کنندشون هم جو کارنهان بوده!

View attachment Gifybot.mp4

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,833
نام
مهراد
خسته نباشی داداش
حالا فیلمش چطوره؟
ممنون
یه جوریه که اینجا نمیشه راجع بهش صحبت کرد! بستگی داره با چه دیدی بری سراغش ولی خب از این زاویه هیچوقت به زندگی این آدما نگاه نکرده بودم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من این Pleasure رو دیدم :-"
فیلم NC-17 عه، فیلم بر محور کثافت کاری های صنعت پورنه. داستان یک نفریه که میره لس انجلس تا بازیگر این فیلما بشه و خب به اقتضای داستان، نودیتی های فراوونی داره (اتفاقا اکثر بازیگراش هم بازیگر های این صنعت هستن) ولی اصلا جوری نیست که بگیم کلا فیلم پورنه. اکثر نودیتی هاش هم در جهت داستانه و الکی نیست. چه بسا که بیشتر درد آوره این سکانس هاش!!

فیلم جالبیه در کل. و نشون میده واقعا صنعت آشغال و کثیفیه (من خودم قبلا چند بار اخبار و ریپورت هایی از کارای غیر انسانی این صنعت شنیده بودم. چیزایی که سلامت روان به کنار، سلامت بدنیو تخریب میکردن و هیچ مسئولیتی در قبالش قبول نمیکنن و ...)

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,711
من این Pleasure رو دیدم :-"
فیلم NC-17 عه، فیلم بر محور کثافت کاری های صنعت پورنه. داستان یک نفریه که میره لس انجلس تا بازیگر این فیلما بشه و خب به اقتضای داستان، نودیتی های فراوونی داره (اتفاقا اکثر بازیگراش هم بازیگر های این صنعت هستن) ولی اصلا جوری نیست که بگیم کلا فیلم پورنه. اکثر نودیتی هاش هم در جهت داستانه و الکی نیست. چه بسا که بیشتر درد آوره این سکانس هاش!!

فیلم جالبیه در کل. و نشون میده واقعا صنعت آشغال و کثیفیه (من خودم قبلا چند بار اخبار و ریپورت هایی از کارای غیر انسانی این صنعت شنیده بودم. چیزایی که سلامت روان به کنار، سلامت بدنیو تخریب میکردن و هیچ مسئولیتی در قبالش قبول نمیکنن و ...)
با این کارهایی که اینها میکنن، مطمئنا سلامت بدنی و روانی نخواهند داشت :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,394
نام
محمد
با این کارهایی که اینها میکنن، مطمئنا سلامت بدنی و روانی نخواهند داشت :D
حالا از اونا بدتر کسایی هستند که این حرکاتی که توی اینطور چیزا دیدند، میخواند توی واقعیت اجرا کنند! :-"

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
نظر کربلایی بن افلک در مورد آینده سینماها و همچنین فیلم های که قرار است در سالن ها پخش شوند:

«من فکر میکنم که فیلم های پیش رو بسیار پرخرج و پر هزینه خواهند بود و به زودی سالیانه تنها چهل فیلم در سال اکران خواهد شد که تمام این فیلم ها و عناوین، بازسازی ها، ادامه فیلم های موفق و انیمیشن ها خواهند بود. نتیجه مسیر پیش رو این خواهد بود که سالن های سینما فقط برای افراد جوانی خواهد بود که به شدت به مجموعه فیلم های مارول علاقه دارند و برای دیدن فیلم جدیدی از این مجموعه نمیتوانند صبر کنند.»

کربلایی افلک در مورد فیلم موفق خودش یعنی «آرگو»، این چنین گفته بود:

«اگر قرار بود این عنوان را در این زمان بسازم، آن را تبدیل به یک فیلم نمیکردم و فقط یک مینی سریال از آن میساختم!»

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,154
نام
پویان
نظر کربلایی بن افلک در مورد آینده سینماها و همچنین فیلم های که قرار است در سالن ها پخش شوند:

«من فکر میکنم که فیلم های پیش رو بسیار پرخرج و پر هزینه خواهند بود و به زودی سالیانه تنها چهل فیلم در سال اکران خواهد شد که تمام این فیلم ها و عناوین، بازسازی ها، ادامه فیلم های موفق و انیمیشن ها خواهند بود. نتیجه مسیر پیش رو این خواهد بود که سالن های سینما فقط برای افراد جوانی خواهد بود که به شدت به مجموعه فیلم های مارول علاقه دارند و برای دیدن فیلم جدیدی از این مجموعه نمیتوانند صبر کنند.»

کربلایی افلک در مورد فیلم موفق خودش یعنی «آرگو»، این چنین گفته بود:

«اگر قرار بود این عنوان را در این زمان بسازم، آن را تبدیل به یک فیلم نمیکردم و فقط یک مینی سریال از آن میساختم!»
۱۰ یا ۹ سال از آرگوی افلک گذشت ها!
ااااا...
تو همین فروم و تاپیک، بحثش رو می‌کردیم.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
۱۰ یا ۹ سال از آرگوی افلک گذشت ها!
ااااا...
تو همین فروم و تاپیک، بحثش رو می‌کردیم.

منظور کربلایی اینه که چنین فیلم درام ی بدرد سینمایی امروزه نمیخوره و ترجیح میده اونو تبدیل به یه سریال کنه تا موفق بشه! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر