yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,967
نام
U-N-3-S
سلام رفقا
دوست داشتم نظرم در مورد فیلم don't lock up بگم . شاید توش اسپویل باشه پس دقت کنید :D
اولین چیزی میاد تو ذهنم تمثیل تمثیل تمثیل تمثیل
برای هرچی ی پارودی اوردن از تیم کوک تا اریانا گرانده . جونا هیل با مدل موی پسر ترامپ .
جالبه خود ارایانا گرانده رسمن تمثیل نبود خود تضمین بود :D سر برک اپ ک با پیت دیویدسن انجام داد همه کارای ک تو فیلم مسخره کرد رو خودش انجام داد ک نمی‌دونم شاید خنگه نفهمیده منظور نقشش خودشه شایدم دیگ خیلی self aware هست. دیکاپریو خاویار تو فیلم بود . نمیدونی چرا اونجاس ولی بازم خاویاره . جنیفر لارنس ام نقش خودش بازی میکرد ک پات هد .و فاز oh ok whatever. واقعا تلاش هالیوود برا عادی نشون دادن ماریجوانا خنده داره . بقیه بازیگرا ام خیلی خوب بودن فقط دیگ همه چی تمثیل هیچی اورجینال نبود . میتونست ی پایان بهتری داشته باشه . ولی دیگ حوصله نداشتن جمعش کنن . ی چیزی زدن تهش . بادی دابل برا مرل استریپ ام خنده دار بود :)) . در کل جالب بود . خیلی خیلی بهتر از no time to die بود ک دیشب دیدم .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,155
خب بالاخره تونستم RE:WTRC رو ببینم. واقعا انتظار نداشتم چیزی بدتر از فیلم های اندرسون باشه. بزرگترین نقطه ضعف فیلم بنظرم داستان بود که یه بولشت به تمام معنا بود. اصلا نمیفهمم چه اصراری داشتند داستان دو نسخه اول بازی ها رو تو یه فیلم بازگو کنند. همین موضوع در کنار بودجه کم فیلم بنظرم به داستان و فیلم‌نامه آسیب زده و باعث شده فیلم یه داستان با کرکترها و شخصیت پردازی خوب و منسجم نداشته باشه. بعضی از صحنه ها و دیالوگ ها اصلا با عقل جور در نمیاد و کرینج محض هست و بعضی از سکانس ها درست مثل فیلم های اندرسون بیشتر در حد کمدی و بعضاً خنده دار هست. این نشون میده کارگردان و نویسنده فیلم اصلا درک درستی از داستان بازی ها نداشتند. فیلم های اندرسون حداقل نسخه اول و دوم داستان قابل درک و جم و جور تری داشتند و کلا از نظر صحنه های اکشن، بازی بازیگرها، cg و... بنظر می‌رسید بهتر و حرفه ای تر کارگردانی شدند. اینجا با اون داستان و اسکریپت احمقانه و‌ مزخرف، بعضی از اتفاقات فیلم اونقدر سریع و بدون هیچ مقدمه و توضیح خاصی جریان داشت که بعضاً برای فن ها و اونهایی هم که بازی ها رو دنبال می‌کنند غیرمنتظره و واقعا جای wtf داشت چه برسه اونهایی که اصلا چیزی از بازی ها نمیدونند‌. اول اون انیمیشن cg الان هم این فیلم لایو اکشن، هر دو واقعا از نظر داستانی گند زدند. معلوم نیست اون تی وی شو چی از آب دربیاد. هر چند خودم زیاد امیدی ندارم و احتمالا یه چیزی بولشت تر از اون دو تا باشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب بالاخره تونستم RE:WTRC رو ببینم. واقعا انتظار نداشتم چیزی بدتر از فیلم های اندرسون باشه. بزرگترین نقطه ضعف فیلم بنظرم داستان بود که یه بولشت به تمام معنا بود. اصلا نمیفهمم چه اصراری داشتند داستان دو نسخه اول بازی ها رو تو یه فیلم بازگو کنند. همین موضوع در کنار بودجه کم فیلم بنظرم به داستان و فیلم‌نامه آسیب زده و باعث شده فیلم یه داستان با کرکترها و شخصیت پردازی خوب و منسجم نداشته باشه. بعضی از صحنه ها و دیالوگ ها اصلا با عقل جور در نمیاد و کرینج محض هست و بعضی از سکانس ها درست مثل فیلم های اندرسون بیشتر در حد کمدی و بعضاً خنده دار هست. این نشون میده کارگردان و نویسنده فیلم اصلا درک درستی از داستان بازی ها نداشتند. فیلم های اندرسون حداقل نسخه اول و دوم داستان قابل درک و جم و جور تری داشتند و کلا از نظر صحنه های اکشن، بازی بازیگرها، cg و... بنظر می‌رسید بهتر و حرفه ای تر کارگردانی شدند. اینجا با اون داستان و اسکریپت احمقانه و‌ مزخرف، بعضی از اتفاقات فیلم اونقدر سریع و بدون هیچ مقدمه و توضیح خاصی جریان داشت که بعضاً برای فن ها و اونهایی هم که بازی ها رو دنبال می‌کنند غیرمنتظره و واقعا جای wtf داشت چه برسه اونهایی که اصلا چیزی از بازی ها نمیدونند‌. اول اون انیمیشن cg الان هم این فیلم لایو اکشن، هر دو واقعا از نظر داستانی گند زدند. معلوم نیست اون تی وی شو چی از آب دربیاد. هر چند خودم زیاد امیدی ندارم و احتمالا یه چیزی بولشت تر از اون دو تا باشه.
تنها چیز خیلی خوب این فیلم، طراحی شهر و محیط ها بود که واقعا خوب و وفادار به بازی در آورده بودن و اتمسفر خوب و گیرایی داشت انصافا. بقیه-ش نابود نابود.

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,208
نام
محمد
انیمیشن Turning Red محصول جدید پیکسار که قرار بود 20 اسفند تو سینماها اکران بشه به صورت اختصاصی در همین تاریخ بر روی استریم دیزنی پلاس منتشر میشه و دیگه اکران سینمایی نخواهد داشت
images

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
انتخاب اول من The Matrix بود، ولی خب مشخص بود که راحت میاد بالا و برای همین به Metropolis رأی دادم.
واقعاً چیز عجیبی هست این فیلم! حتماً برین سراغش و حیرت کنین از شاهکاری که حدود یک قرن پیش ساختن. فیلم زمانی ساخته شده که احتمالاً پدربزرگ و مادربزرگ ۹۹٪‌ از بچه‌های بازیسنتر هم به دنیا نیومده بودن، ولی یه حالتی داره که این قضیه اصلاً حس نمی‌شه و یه تفکر مدرنی پشت فیلم بوده که مشابهش رو توی اون دوران خیلی کم داشتیم. یعنی به صرف اینکه «بابا فیلمش خیلی قدیمیه» و «کی حوصله داره محصول ۱۹۲۷ رو ببینه» و...، از دستش ندین و در اسرع وقت یه سری بهش بزنین و رستگار بشین. :D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,185
نام
احمد
من خودم عاشق ماتریکسم و از اون فیلمهایی هست که برام سینما رو به قبل و بعد خودش تقسیم کرد ولی بنظرم جایگاه متروپولیس بالاتره.
اینکه شاهکار فریتز لانگ ۷۲ سال قبلتر ساخته شده خودش گویای همه چیزه.
همین الان من خودم شاید تنها به عده معدودی فیلم باز بتونم این فیلم رو پیشنهاد بدم و اونها هم ازش خوششون بیاد و درکش کنن. بعد طرف نزدیک یک قرن پیش این جسارت و ایده فوق العاده رو داشته.
با آلمانی های فیلم باز هم صحبت کردم ولی فقط اسم فریتز لانگ رو میشناختن و این فیلم و شاهکار دیگرش M رو ندیده بودن! و سخت تعجب میکردن که من چطوری فریتز لانگ رو میشناسم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر