Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
The-Batman-Birds-Of-Prey-Penguin-Main-Villain.jpg

بنا بر شایعات منتشر شده، این احتمال وجود دارد که شخصیت منفی و معروف پنگوئن، یا در فیلم The Batman اثر مت ریورز حضور داشته یا اینکه ممکن است شخصیت منفی اصلی فیلم Birds of Prey باشد. لازم به ذکر است که در فیلمنامه اولیه فیلم بتمن (قبل از انصراف کارگردانی این فیلم توسط بن افلک) این شخصیت منفی حضور داشته بود ولی مت ریورز همان گونه که قبلا اشاره کرده بود، فیلمنامه جدیدی را برای این اثر نوشته است طبق گفته های منابع ناشناس، به نظر می رسد که پنگوئن همچنان در فیلمنامه جدید حضور دارد.
Movieweb

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
onar_degkeduxuaawblt.jpg

فیلمبرداری Top Gun 2 رسما شروع شد ....

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
درود
یه سوال از فیلم بازان حرفه ایی:D
چندتا فیلم تو سبک این فیلم هایی که زیر نوشتم بهم معرفی کنید
زاتو ایچی Zatoichi
سه گانه ی Rurouni Kenshin
فیلم Blade of the Immortal
و...
هرچندتا سراغ دارید اسم هاشونو لطف بگید من از زمان قدیم علاقه به دیدن این مدل فیلم ها داشتم
اگر تخیل هم درشون باشه ایرادی نداره

اگر این فیلم رو یعنی 13 assassins (احتمالا تو تایپ من به علت هم نشینی فارسی و انگلیسی جای سیزده و اساسینز عوض بشه) ندیدی ، حتما حتما ببین، به شدت اثر قوی است، و البته واقع گرایانه تر از اون آثاری که اسم بردی ( البته به غیر از زاتوییچی)، منم خودم عاشق ژاپن دوره ی شوگان ها و سامورایی های درمانده ام. حالا اگر باز عنوان درخوری یادم اومد حتما میگم.

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
امروز زادروز عالیجناب ایستووده!
تو ۸۸ سالگی هچنان فیلم میسازه و بازی میکنه!
حقیقتا دست‌مریزاد داره!
و قراره تو فیلم آخرش هم نقش اصلی رو خودش بازی کنه، نقش فرعی هم بردلی کوپر!
داستان براساس واقعیته و روایتگر یک کهنه سرباز ۹۰ ساله آمریکایی جنگ جهانی دومه که مجبور میشه از مکزیک مواد قاچاق کنه با کامیون تو آمریکا! کوپر هم نقش یک مامور اداره مبارزه با مواد مخدره که دنبال ایستووده!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
پوستر جدیدی از انیمیشن
How To Train Your Dragon: Hidden World​
منتشر شد
View attachment 88406 مثل اینکه خشم شب هم همسر آینده خودشو پیدا میکنه :D فکر کنم ایشون خشم روز باشند.
دریم ورکس یوبیسافت صنعت انیمیشن سازی, خدای شیردوشی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
پوستر جدیدی از انیمیشن
How To Train Your Dragon: Hidden World​
منتشر شد
View attachment 88406 مثل اینکه خشم شب هم همسر آینده خودشو پیدا میکنه :D فکر کنم ایشون خشم روز باشند.
بسیار هم عالی. عوامل این انیمیشن فوق العاده هستن. نسخه اول که خب خیلی خوب بود و وقتی گفتن قراره ادامه براش بسازن از کسایی بودم که مطمئن بودم گند میزنن به عصمت اولی اما خب کاملا غافلگیر شدم و نسخه دوم خیلی خیلی بهتر از اولی بود. امیدوارم نسخه سوم هم ادامه دهنده راه و روش سری باشه، سازنده هاش ادمای ریسک پذیری هستن و بعضا کارایی تو داستان کردن که هر انیمیشن سازی این کار رو نمیکنه. هم نسخه اول و اللخصوص دوم.

خلاصه کلام اینکه از بهترین سری انیمیشن های حال حاضر هالیووده

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Peppermint-Movie-Trailer-2018-Jennifer-Garner.jpg

اولین تریلر رسمی از فیلم Peppermint با هنرنمایی جنیفر گارنر منتشر شد

720p

کارگردان: پی‌یر مورل

تاریخ اکران: 7 سپتامبر

پوستر:

PHIIOEIhadKAML_1_l.jpg

بعد از مدت ها بازهم جنیفر گارنر اسلحه به دست شد>:D<:D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Crow-Reboot-Canceled-Jason-Momoa-Corin-Hardy-Exit.jpg
به نظر می رسد که ریمیک The Crow هیچوقت قرار نیست وارد مرله تولید شود. بنا بر اطلاعات منتشر شده، کارگردان فیلم The Crow کورین هاردی (Corin Hardy) و به همراه ستاره اصلی فیلم یعنی جیسون موموآ (Jason Momoa) دیگر این پروژه را همراهی نخواهند کرد.

Movieweb

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
امروز تولد مریلین مونرو بود
View attachment 88437

نکته جالب درباره این عکس هم با اینکه تو تبلیغات فیلم خارش هفت ساله ازش استفاده شد ولی تو نسخه اکران به دلایل منشوری بودند حذف شد ! سال 1955
من اون فیلم رو برای همین سکانسش دان کردم و دیدم! اون سکانس، اوم تیکه اونجور که انتظار داشتم، نبود!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خدا رو شکر سونی بیخیال Silver and Black شده مثکه.:D از تقویمش کشیده بیرون. خدا رو شکر واقعاً با اون تریلری که از ونوم دادن معلوم نبود سر این یکی چه بلایی میارن.:D بوی کت‌ومن ۲۰۰۳ میداد قشنگ.:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خدا رو شکر سونی بیخیال Silver and Black شده مثکه.:D از تقویمش کشیده بیرون. خدا رو شکر واقعاً با اون تریلری که از ونوم دادن معلوم نبود سر این یکی چه بلایی میارن.:D بوی کت‌ومن ۲۰۰۳ میداد قشنگ.:D

بی خیالش که نشدن، توی تقویمشون قرار بود 2019 ریلیز بشه، الان برش داشتن
Under the Silver Lake هم 6 ماه تاخیز زدن

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
کسی کارگردانی با عظمت تر و بزرگتر و کار بلدتر و فیلسوف تر و عزیزتر از اینگمار برگمان میشناسه؟
اگه آره معرفی کنه تا مناظره و یا معارضه ای داشته باشیم :D
دیگه منو دیوونه کرده با کاراش. البته یه 6 ماهی هست که هیچ فیلمی ازش ندیدم، اما فکر و ذکر فیلماش ولم نمیکنه. آخه چقدر عمیق و وهم آلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر