Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اولا ماپت ها متعلق به دنیای کودکان از زمان بدو تولد بوده و این که ایده ساخت فیلم با درجه R یک کار ریسکیه که قطعا با این کارشون، باید منتظر چنین واکنش هایی می شدند. Sesmae Street برنامه فان کودکی هست که انگار پوستر تبلیغاتیش بدون اجازه، باهاشون شوخی کرده که به نظرم شکایتشون درسته. تریلر دیدم و واقعا خیلی فیلم ریسکی هست. Sausage Party اصلا ربطی نداره با موضوع. اگه میگی که ساسچ پارتی دنیای کارتون نابود کرده، انیمیشن The Nine Lives of Fritz the Cat قبل تر دنیای کارتون و دیزنی رو تحت الشعاع قرار داده بود. فکر نکنم دیده باشی؟

the happytime murders ربطی به Muppets نداره، شکایشتون هم به خاطر جمله No Sesame. All Street توی تریلر هست و بس

فیلم هم فیل شدنش از دوردست ها معلومه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
the happytime murders ربطی به Muppets نداره، شکایشتون هم به خاطر جمله No Sesame. All Street توی تریلر هست و بس

فیلم هم فیل شدنش از دوردست ها معلومه

فیلم به شدت به دنیای Muppets Universe ربط داره و حتی اول تریلرم به شوخی به ماپت ها و زمانیکه کودکان اطرافشون نیستند، اشاره میکنه (کارگردان فیلم هم جز افراد Muppets Universe بوده) فیلم یک Spin Off- مانند از دنیای ماپت هاست و اون قضیه Sesame هم بالا گفتم که بخاطر تبلیغات هست که خودم اشاره کردم که لازم نبود دوباره یادآوری کنی.

فیلم گفتم ساختش ریسکیه اما به معنی فیل بودن نبوده. مشتاق دیدن فیلم هستم و احتمال زیاد میتونه هم منتقدان رو جذب کنه و هم در فروش موفق بشه. تریلرش که خیلی بامزه بود و بسی خندیدم!

پ.ن : نقل قولت ربطی به حرفام نداشت. اون داشت اشاره میکرد که ساسچ پارتی از مرز دنیای کارتون ها عبور کرده که گفتم قبل ترشم بوده.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
فیلم به شدت به دنیای Muppets Universe ربط داره و حتی اول تریلرم به شوخی به ماپت ها و زمانیکه کودکان اطرافشون نیستند، اشاره میکنه (کارگردان فیلم هم جز افراد Muppets Universe بوده) فیلم یک Spin Off- مانند از دنیای ماپت هاست و اون قضیه Sesame هم بالا گفتم که بخاطر تبلیغات هست که خودم اشاره کردم که لازم نبود دوباره یادآوری کنی.

فیلم گفتم ساختش ریسکیه اما به معنی فیل بودن نبوده. مشتاق دیدن فیلم هستم و احتمال زیاد میتونه هم منتقدان رو جذب کنه و هم در فروش موفق بشه. تریلرش که خیلی بامزه بود و بسی خندیدم!

پ.ن : نقل قولت ربطی به حرفام نداشت. اون داشت اشاره میکرد که ساسچ پارتی از مرز دنیای کارتون ها عبور کرده که گفتم قبل ترشم بوده.

شما بی خودی همه چی رو به خودت می گیری
بنده عرض کردن اون فیلم ربطی به Muppets نداره، فکت هم هست، هیچ جا نمی تونی منبعی پیدا کنی که بگه این به Muppets ربط داره، اینی که دست اندر کاران این فیلم قبلا روی Muppets کار می کردن دلیل بر این نمی شه که این فیلم هم ربط به Muppets داشته باشه
حقوق Muppets دست دیزنی هست و بس

فیل شدنش فیلم هم نظر شخصی خودم بود، به حرف های تو چی کار دارم، اگر مقصود تو بودی فاصله نمی زاشتم بین نوشته هام

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
شما بی خودی همه چی رو به خودت می گیری
بنده عرض کردن اون فیلم ربطی به Muppets نداره، فکت هم هست، هیچ جا نمی تونی منبعی پیدا کنی که بگه این به Muppets ربط داره، اینی که دست اندر کاران این فیلم قبلا روی Muppets کار می کردن دلیل بر این نمی شه که این فیلم هم ربط به Muppets داشته باشه
حقوق Muppets دست دیزنی هست و بس

فیل شدنش فیلم هم نظر شخصی خودم بود، به حرف های تو چی کار دارم، اگر مقصود تو بودی فاصله نمی زاشتم بین نوشته هام

همانطور که تو خودت رو متخصص MCU میدونی، منم متخصص Muppets ها میدونم و همه کارهاش رو از همان دهه 70 تا 80 تا سریال کنسل شده اش دنبال کردم و از همان سال 2008 که قرار بود جیمی فاکس تو فیلم بازی کنه و Concept Art اشم همون سال منتشر شده بود، مشتاق دیدن کار بودم که به دلایلی هی موکول می شد. متاسفانه این هم دلیل نمیشه که چون حقوق ماپت ها دست دیزنی باشه، بگیم که مثلا STX حق ساخت نداره یا شاید اجازه ساخت نسخه ی متفاوت رو دیزنی گرفتند. تو که خبر نداری، داری؟ همانطوری که گفتم یک Spin Off هست و یک نوع نسخه معنوی از ماپت هاست نه مستقیم. تو تریلر هم ریزبینانه ببینی متوجه میشی که چند تا عروسک در نسخه های قبلی ماپت ها حضور کوتاهی داشتند. بعدم تمام وبسایت های معتبر مثل NME به طور رسمی زدند که First R-Rated Muppets Movies، پس فازت چیه؟ حاجی Creator های خود ماپت ها، یعنی Jim Henson و برادرانش Ben Henson در ساخت فیلم نقش اساسی دارند. حتی حضور Cameo شخصیت های ماپت هم تا حدودی تایید شده.

مثال در مورد این که فیلمی میتونه با اجازه مالک اصلی، یک نسخه متفاوت ازش بسازه؛ حقوق مجموعه فیلم های حلقه متعلق به شرکت Dreamworks Pictures هه و همچنان هست اما نسخه ی جدیدی که سال پیش ساخته شد، متعلق به Paramount Pictures بوده. فیلمی که نه ربط مستقیمی به اون قبلی ها داشت اما جز دنیای حلقه بوده.

"The Happytime Murders": This R-rated muppet movie is not for children — Quartzy
Watch the trailer for 'The Happytime Murders', the first R-rated Muppets movie

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
همانطور که تو خودت رو متخصص MCU میدونی، منم متخصص Muppets ها میدونم و همه کارهاش رو از همان دهه 70 تا 80 تا سریال کنسل شده اش دنبال کردم و از همان سال 2008 که قرار بود جیمی فاکس تو فیلم بازی کنه و Concept Art اشم همون سال منتشر شده بود، مشتاق دیدن کار بودم که به دلایلی هی موکول می شد. متاسفانه این هم دلیل نمیشه که چون حقوق ماپت ها دست دیزنی باشه، بگیم که مثلا STX حق ساخت نداره یا شاید اجازه ساخت نسخه ی متفاوت رو دیزنی گرفتند. تو که خبر نداری، داری؟ همانطوری که گفتم یک Spin Off هست و یک نوع نسخه معنوی از ماپت هاست نه مستقیم. تو تریلر هم ریزبینانه ببینی متوجه میشی که چند تا عروسک در نسخه های قبلی ماپت ها حضور کوتاهی داشتند. بعدم تمام وبسایت های معتبر مثل NME به طور رسمی زدند که First R-Rated Muppets Movies، پس فازت چیه؟ حاجی Creator های خود ماپت ها، یعنی Jim Henson و برادرانش Ben Henson در ساخت فیلم نقش اساسی دارند. حتی حضور Cameo شخصیت های ماپت هم تا حدودی تایید شده.

"The Happytime Murders": This R-rated muppet movie is not for children — Quartzy
Watch the trailer for 'The Happytime Murders', the first R-rated Muppets movie

شما خودت خودتو متخصص همه چی می دونی، فقط 30 ثانیه بعدش نقضش می کنی

Muppet در این خبر ها در واقع نشان از همون Puppet هست، توی آمریکا انقدر Muppets معروف شده که کلا به شخصیت های این شکلی می گن Muppet، همونطور که ما به پودر ماشین لباسشویی می گیم تاید، به مایع ظرفشویی می گیم ریکا و ...
کل دنیا نمی دونن اینا اجازه ساخت از دیزنی گرفتن بعد شما می دونی؟

حقوق Muppets دست دیزنی هست #فکت و هیچ کدوم از کارکتر های لایسنس شده Muppets، توی این فیلم نیستند

• Like
Reactions: _hedayat_

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
شما خودت خودتو متخصص همه چی می دونی، فقط 30 ثانیه بعدش نقضش می کنی

Muppet در این خبر ها در واقع نشان از همون Puppet هست، توی آمریکا انقدر Muppets معروف شده که کلا به شخصیت های این شکلی می گن Muppet، همونطور که ما به پودر ماشین لباسشویی می گیم تاید، به مایع ظرفشویی می گیم ریکا و ...
کل دنیا نمی دونن اینا اجازه ساخت از دیزنی گرفتن بعد شما می دونی؟

حقوق Muppets دست دیزنی هست #فکت و هیچ کدوم از کارکتر های لایسنس شده Muppets، توی این فیلم نیستند

ما قبل از اونم، هم بر سر خزعبلاتی که MCU میسازه با هم جدل کردیم که به شدت پافشاری خاص و اروتیکی روی فیلم های MCU و حتی آن بلک پنتر سخیف و قبل از بد داری و هم بر روی بیهوده بودن پایتخت 5 اصرار داشتی که جوابی بهت دادم که یادم نمیاد ریکشنت بعدت چی بود اما یادم میاد که همه موفق حرفم بودند.

پ.ن : فیلم اکران شد و می بینیم که چند تا از ماپت های دیزنی تو فیلم حضور cameo دارند. #JustWait:D:D:D:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ما قبل از اونم، هم بر سر خزعبلاتی که MCU میسازه با هم جدل کردیم که به شدت پافشاری خاص و اروتیکی روی فیلم های MCU و حتی آن بلک پنتر سخیف و قبل از بد داری و هم بر روی بیهوده بودن پایتخت 5 اصرار داشتی که جوابی بهت دادم که یادم نمیاد ریکشنت بعدت چی بود اما یادم میاد که همه موفق حرفم بودند.

پ.ن : فیلم اکران شد و می بینیم که چند تا از ماپت های دیزنی تو فیلم حضور cameo دارند. #JustWait:D:D:D:D

محض اطلاعت من هنوز بلک پنتر رو ندیدم اصلا :)) توی کمیک ها هم باهاش اصلا حال نمی کنم
شما توی خواب با یکی دیگه بحث می کردی =))
پایتخت 5 هم اشتباه یادت میاد، اصولا کسی موافق هیچ کدوممون نبود :))

پ.ن: فن ها راضی، سازنده ها راضی، بازیگرا راضی ،بیننده ها راضی، فروش عالی، حالا یک اندک خود خفن پنداری هم همیشه پیدا می شن که ساز مخالف بزنن، خود به خود نادیده گرفته می شن، به هر حال حرف زدن مفته دیگه، اما زمان شنیدن، بعضی خرف ها مفتشم گرونه ;)

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
یه سوال از فیلم بازان حرفه ایی:D
چندتا فیلم تو سبک این فیلم هایی که زیر نوشتم بهم معرفی کنید
زاتو ایچی Zatoichi
سه گانه ی Rurouni Kenshin
فیلم Blade of the Immortal
و...
هرچندتا سراغ دارید اسم هاشونو لطف بگید من از زمان قدیم علاقه به دیدن این مدل فیلم ها داشتم
اگر تخیل هم درشون باشه ایرادی نداره

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Solo با سر خورده زمین.:D فکر نکنم نزدیک یر به یر شدن برسه.:D
فيلم boba fett و obi wan kenobi هم قراره بسازن:-j دست رو كاراكترايي گذاشتن كه تقريبا براي هيچ كس مهم نيست ديگه. حداقل يه سري جديد ميساختن با كاراكتراي جديد. انقد ميلك كني يه سري رو همين ميشه ديگه. چند جا هم خبر زده فيلم ممكنه ضرر بده با اين وضعيتش:))

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
درود
یه سوال از فیلم بازان حرفه ایی:D
چندتا فیلم تو سبک این فیلم هایی که زیر نوشتم بهم معرفی کنید
زاتو ایچی Zatoichi
سه گانه ی Rurouni Kenshin
فیلم Blade of the Immortal
و...
هرچندتا سراغ دارید اسم هاشونو لطف بگید من از زمان قدیم علاقه به دیدن این مدل فیلم ها داشتم
اگر تخیل هم درشون باشه ایرادی نداره
نیست نگزد ایناا عالی بودن

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
گفتم که احتمال زیاد این استاروارز کله میشه :D
نقدای متوسط، اکران وسط غولای سال و از همه بدتر ۶ماه ی بار استاروارز دادن نتیجش همین میشه
با همه اینا گفتم ۳۵۰ تا رو میفروشه که بازم خیلی بعیده حتی ۲۵۰ رو هم بگیره:D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
منم رفتم و pacific rim 2 رو دیدم. حیف وقتی که صرف تماشای فیلم کردم. اصلا کاش این فیلم ساخته نمیشد. حالم بهم خورد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر