Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
کسی اینجا سینمای کلاسیک ژاپن رو دنبال میکنه؟
بعنوان اولین فیلم نشستم ugetsu از میزوگوچی رو دیدم. به معنای واقعی کلمه بهت زده شدم. چقدر زیبا، سحرآمیز و وهم آلود بود. واقعا تجربه لذت بخشی بود. شدیدا پیشنهاد میشه.
جدا ترغیب شدم این سینما رو بیشتر ببینم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان همچنان اگه کسی حضور ذهن داره بگه ممنون میشم !
طبق گفته تاکشی میکه (کارگردان فیلم) یارو Forest Spirit یا روح جنگل بوده. یه موجود ماورایی. به خاطر همینه که نمرده. اگر هم دقت کرده باشی کلا حرکاتش غیر عادی بود و اون صحنه *اِهم اِهم* هم کلا ول کن قضیه نبود:))
It was confirmed during interview with the director that the bandit represents a yokai or forest spirit and therefore is immortal.

• Like
Reactions: Adidas95

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
کوین اسپیسی " زندگی همجسگرایی را انتخاب کردم":-"
الان همه این ور دنیا دارن داد میزنن این چیزا اکتسابی هست نه انتخابی این حاجی اومده اینو گفته
امیدوارم بلایی سرش نیارن.

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
اااااا من عاشق کوین اسپایسی بودم ولی با شنیدن این خبر حالمو بهم زد!!!
اه تصورشم با یه مرد دیگه تو اتاق غیر ممکنه:-&
البته اون چیزی که شما نوشتی معنیش میشه کوین فلفلی (درستش اسپیسی هست) . از اون گذشته شما نباید زندگی هنری یه بازیگر رو با زندگی شخصیش قاطی کنی . و اون رو قضاوت کنی. چون شما فقط با زندگی هنری بازیگران طرفی نه زندگی شخصیشون

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
ظاهرا سر همین قضیه که برای کوین اسپیسی پیش اومده نتفلیکس House of cards رو کنسل کرده :|
گفتن فصل شش، آخرین فصل سریاله.
تصمیم تموم کردن سریال تو شش فصل انگار یک ماه پیش گرفته شده.
ولی اعلام کردنش الان، شاید دلیلش همین شرایط اسپیسی باشه.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
الان همه این ور دنیا دارن داد میزنن این چیزا اکتسابی هست نه انتخابی این حاجی اومده اینو گفته
امیدوارم بلایی سرش نیارن.

متن رو خوندین اصلا؟! ایشون بای هستن! و چیزی که انتخاب کردن اینه که از این به بعد فقط با مردا باشن.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
the-adventure-of-tin-tin-movie.jpg
ستاره The Adventures of Tintin، آقای «جیمی بل» (Jamie Bell) در جدیدترین مصاحبه خود با مجله امپایر اعلام کرده است که دوست دارد «اندی سرکیس» (Andy Serkis) جز کارگردان های قسمت دوم (همراه با پیتر جکسون) این عنوان باشد.

همان طور که قبلا اعلام شده بود، The Adventures of Tintin یه سه گانه خواهد بود و قسمت اول آن در سال 2011 اکران شده بود.

Screenrant

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر