Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من کمیک های X-Men رو نخوندم و زیاد Cable آشنا نیستم، ولی تا جایی که میدونم کاراکتر منفی نیست. :D شاید یه کمی بی اعصاب و خشن باشه، ولی جزو بروبچ X-Men محسوب میشه.
یه سری کمیک هم به نام Cable & Deadpool هست که این دو تا با همدیگه همکاری میکنن. احتمالاً توی Deadpool 2 اولش با هم مشکل داشته باشن و در نهایت با هم رفیق بشن و ... :D
کلاً Cable یکی از عجیب ترین ماجراها رو بین کمیک های X-Men داره. توی Deadpool که بعیده کاری با گذشته ـش داشته باشن و نمیدونم توی فیلم های آینده X-Men هم جایی داره یا نه، ولی برای دوستانی که میخوان بیشتر در موردش بدونن:

ایشون فرزند Cyclops هست با نام اصلی Nathan Summers. وقتی خیلی کوچیک بوده، Apocalypse (که توی فیلم X-Men دیدیمش) یه ویروسی رو وارد بدنش میکنه که این ویروس توانایی تبدیل گوشت به قطعاتی مثل فلز رو داره که برای خودشون زنده هستن و تکنولوژی خاصی دارن و اگه ویروس به کار خودش ادامه بده، اون آدم دیگه منهدم میشه و چیزی از گوشت و اعضای بدنش باقی نمیمونه. وقتی Apocalypse این بلا رو سر Nathan میاره، اعضای X-Men چون راه حلی براش سراغ ندارن بچه رو میفرستن به آینده خیلی دور که در اونجا راه درمانش وجود داره! با اینکه در نهایت زنده میمونه، ولی نصف بدنش تغییر شکل میده و حالت فلزی و تکنولوژیکی پیدا میکنه. دیگه ادامه ماجرا رو نمیدونم، ولی Nathan در حالی که به آینده بردنش بزرگ میشه و تبدیل میشه به Cable و بعدش هم اتفاقاتی می افته که برمیگرده به دوران حاضر. یعنی Cyclops بچه خودش رو در حالی ملاقات میکنه که هم سن و سال هستن یا شاید هم پیرتر از خودش! :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
1hn3_12.png

\m/:x

پیکساره دیگه!

پ.ن. چند شب پیشم خیلی بیحال نشستم Cars 3 رو دیدم و شدیدا عالی بود. واقعا به پیکسار باید گفت مرسی که هستی :)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
اینقدر همه درگیر مراسم فیفا بودن که از انتشار تریلر و پوستر جدید فیلم پال توماس اندرسون غافل شدند!
من پوسترش رو میزارم؛ یکی از بچه ها تریلر رو 720p قرار بده لطفا.

Phantom Thread

آخرین هنرنمایی دنیل دی لویس کبیر

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
چقدر افکت های کامپیوتری توش کرده بودن حال نداد...
حدیث داریم انیمه ای که آلوده جلوه های کامپیوتری بشه انیمه نیست

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
واقعا تو پرم خورد:
Denis Villeneuve Reacts to ‘Blade Runner 2049’ Bad Box Office, Stands By Spoiler-Phobic Marketing
بعد رفتم نگاه کردم کی الان صدر جدول هست: Tyler Perry's Boo 2! A Madea Halloween
به کجا داریم میریم :D
من با فضای فیلم بلید رانر اشنا نیستم اما کلا هرچه فیلم از دنیس ویلنیو(اگه درست نوشته باشم!) دیدم همشون روند اهسته و در لفافه ای دارند. برای بعضی از فیلم هاش این روند عالی یه و میخوره به فضا ولی مثلا برای فیلم اکشنی مثل سکاریو که ایشون کارگردانی کرده بود من زیاد این سبک روایت رو نپسندیدم و دوست داشتم اهنگ فیلم شتاب بیشتری داشته باشه. حالا برای بلید رانر هم مثل اینکه قضیه همینه. فیلم روندش اهسته است که فکر کنم برای فیلمی مثل بلید رانر زیاد مناسب نبوده باشه چون دیدم بعضی جاها از این بابت ناراضی بودند. حالا بازهم باید دید و نظر داد.

• Like
Reactions: TheGodfather

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
من با فضای فیلم بلید رانر اشنا نیستم اما کلا هرچه فیلم از دنیس ویلنیو(اگه درست نوشته باشم!) دیدم همشون روند اهسته و در لفافه ای دارند. برای بعضی از فیلم هاش این روند عالی یه و میخوره به فضا ولی مثلا برای فیلم اکشنی مثل سکاریو که ایشون کارگردانی کرده بود من زیاد این سبک روایت رو نپسندیدم و دوست داشتم اهنگ فیلم شتاب بیشتری داشته باشه. حالا برای بلید رانر هم مثل اینکه قضیه همینه. فیلم روندش اهسته است که فکر کنم برای فیلمی مثل بلید رانر زیاد مناسب نبوده باشه چون دیدم بعضی جاها از این بابت ناراضی بودند. حالا بازهم باید دید و نظر داد.

من شخصا علاقه ی خاصی به دنی ویلنوو دارم. کلا کاراش به شعور مخاطب احترام زیادی میزاره در اکثر اوغات.
اتفاقا اتفاقا Blade Runner قسمت اوش هم همینجوری بود و کاملا کند. مسئله اینکه این قسمت کاملا وفادار بوده و روی تک تک جزئیات retro کار شده، اما مخاطب های امروزه ی ما متاسفانه Tyler Perry رو بیشتر میپسندن

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
همیشه سر انتشار بلو-ری های فیلم ها WB کلی باید صبر کرد، دیگه فیلم از نولانم باشه یه چند ماه اضافه ضمیمه اش میشه :|
انتشار نسخه بلو-ری و 4K فیلم Dunkirk مشخص شد، 18 دسامبر :| 54 روز دیگه
نسخه دیجیتالی 12 دسامبر

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
همیشه سر انتشار بلو-ری های فیلم ها WB کلی باید صبر کرد، دیگه فیلم از نولانم باشه یه چند ماه اضافه ضمیمه اش میشه :|
نسخه دیجیتالی 12 دسامبر

باز وارنر که بهتر از دیزنیه ! دیزنی تا تو دوقوز اباد هم فیلم هاشو اکران نکنه نسخه بلوری رو نمیده

===========================

دوستان یک سوال دنیای سینمایی بلوند اتمی با جان ویک یکی هست ؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دوستان یک سوال دنیای سینمایی بلوند اتمی با جان ویک یکی هست ؟
فیلم رو دیدی ؟

اگه دیده باشی که معلومه تنها تشابهه فیلم کشته شدن آدمه توشه :D هیچی دیگه نیست , شاید موشکافانه ببینه آدم چیزی پیدا کنه ولی به صورت معولی نه چیزی مشخص نیست

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
نسخه دیجیتالی 12 دسامبر
من توی سینما دیدمش
همچین شاهکاری هم نیست. انگار داری مستند میبینی. کلا توش 10-15 دقه دیالوگ داره.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من توی سینما دیدمش
همچین شاهکاری هم نیست. انگار داری مستند میبینی. کلا توش 10-15 دقه دیالوگ داره.
حالا کی گفت شاه کاره ؟ اصلا مگه حتما باید شاه کار باشه تا براش لحظه شماری کرد ؟ سوای دیدی که به فیلم داشتید اصلا مسله چیز دیگه ای هستش ! من به عنوان فن نولان ژانر جنگ یا حالا هر چیز دیگه ای از اینکه اینقدر منتظر بمونم ناراحتم سوای اینکه حالا چقدر بقیه خوششون اومده یا خودم چقدر قرار لذت ببرم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر