UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
خلاصه نقد های واندروومن:

اولین کارگردان زن فیلم های سوپر هیرویی
سوپرهیرو زن
فیلنامه هنوز به چرت و پرتی فیلم های قبلی دی سی هست
ولی کارگردان زنه، فیلم هم شخصیت اصلیش زنه، سوپر هیرو زنه، کازگردانم زنه، زن با زنه، ببینید خوبه. ما فمینیست ها رو دوست داریم.
من یه هیتر کامل نسبت به فیلم های سوپرهیرویی و این جنگولک بازی ها هستم اما بازم دلیل نمیشه واقعیت رو اونجوری ببینیم که خودمون میخوایم
نقدهای این فیلم واقعا عالی بوده! وارنر قمار بزرگی کرد که فیلم رو داد جنکینز ساخت کسی که عملا بعد از فیلم خوب هیولا (۲۰۰۳) کار مهمی انجام نداده و باید بگم قمارشون شدیدا جواب داده.
به هر حال تا جایی که یادمه هیچ فیلم سوپر هیرویی از جانب دی سی همچین نقدهایی نیاورده.میتونیم حداقل فیلمی رو ببینیم که علاوه بر سرگرم کردنمون به شعورمون هم احترام میذاره:D

• Like
Reactions: jetalpha

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من یه هیتر کامل نسبت به فیلم های سوپرهیرویی و این جنگولک بازی ها هستم اما بازم دلیل نمیشه واقعیت رو اونجوری ببینیم که خودمون میخوایم
نقدهای این فیلم واقعا عالی بوده! وارنر قمار بزرگی کرد که فیلم رو داد جنکینز ساخت کسی که عملا بعد از فیلم خوب هیولا (۲۰۰۳) کار مهمی انجام نداده و باید بگم قمارشون شدیدا جواب داده.
به هر حال تا جایی که یادمه هیچ فیلم سوپر هیرویی از جانب دی سی همچین نقدهایی نیاورده.میتونیم حداقل فیلمی رو ببینیم که علاوه بر سرگرم کردنمون به شعورمون هم احترام میذاره:D
نقد باید درست باشه، مناسب باشه، ادم نباید برده اون اون عدد متا بشه بخصوص و بخصوص وقتی بحث سر فیلمه. Arrival هم نقد های تخیلی داشت ولی یکی از اشغال ترین فیلم های پارسال بود که از حوصله این بحث خارجه و فقط نمونه و مثال بود. نقد هرچیزی باید خونده بشه اما مهمتر از همه نقد فیلمه که تاریخچه کت و کلفتی هم داره.

مدیوم فیلم بحثش جداست از این حرفها. یارو اومده تو نقد نوشته یه فیلم زن ساز با سوپر هیرو زن حالا ایراداتی داره ولی بگذریم 8/10... این نقد نیست اونم برای یه فیلم. پشت بند این فیلم هم حرفایی تو رسانه شد که اگه هرکی نسپندتش این عقیده رو داره که زنا برده جنسی هستن و باید تو خونه کار کنن، در این حد! والا منم یه رسانه بودم که 60 درصد مخاطبام زن بودن میترسیدم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
نقد باید درست باشه، مناسب باشه، ادم نباید برده اون اون عدد متا بشه بخصوص و بخصوص وقتی بحث سر فیلمه. Arrival هم نقد های تخیلی داشت ولی یکی از اشغال ترین فیلم های پارسال بود که از حوصله این بحث خارجه و فقط نمونه و مثال بود. نقد هرچیزی باید خونده بشه اما مهمتر از همه نقد فیلمه که تاریخچه کت و کلفتی هم داره.
از قرار معلوم ملاک خوب و منطقی بودن نقد برای تو اینه که همسو با نقد و نظر خودت باشه .

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مدیوم فیلم بحثش جداست از این حرفها. یارو اومده تو نقد نوشته یه فیلم زن ساز با سوپر هیرو زن حالا ایراداتی داره ولی بگذریم 8/10... این نقد نیست اونم برای یه فیلم. پشت بند این فیلم هم حرفایی تو رسانه شد که اگه هرکی نسپندتش این عقیده رو داره که زنا برده جنسی هستن و باید تو خونه کار کنن، در این حد! والا منم یه رسانه بودم که 60 درصد مخاطبام زن بودن میترسیدم.
در مورد Ghostbusters هم همین حرفا زده شد. فیلم اومد، نقدهای متوسط گرفت و از نظر تجاری شکست خورد.
هر دو تا گروه بدن، چه اونایی که بی دلیل برچسب ضد زن بودن به کسی می‌زنن و چه اونایی که می‌خوان با این گروه لج کنن.
آدمهایی که با "من ضد زن نیستم ولی ..." شروع می‌کنن بحث کردن رو هم دقت نگاه کنید:D یه دوستی بود همینجا می‌گفت سریال Handmaid's Tale خیلی خوبه ولی کاری به حرفهای فمینیستیش نداشته باشید:D
می‌خوای بر اساس نظراتی که نظرت در مورد فیلم رو، حتی قبل از دیدنش، تایید می‌کنن حرف بزنی، بزن ولی انقدر حق به جانب نباش.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام

از قرار معلوم ملاک خوب و منطقی بودن نقد برای تو اینه که همسو با نقد و نظر خودت باشه .

در مورد Ghostbusters هم همین حرفا زده شد. فیلم اومد، نقدهای متوسط گرفت و از نظر تجاری شکست خورد.
هر دو تا گروه بدن، چه اونایی که بی دلیل برچسب ضد زن بودن به کسی می‌زنن و چه اونایی که می‌خوان با این گروه لج کنن.
آدمهایی که با "من ضد زن نیستم ولی ..." شروع می‌کنن بحث کردن رو هم دقت نگاه کنید:D یه دوستی بود همینجا می‌گفت سریال Handmaid's Tale خیلی خوبه ولی کاری به حرفهای فمینیستیش نداشته باشید:D
می‌خوای بر اساس نظراتی که نظرت در مورد فیلم رو، حتی قبل از دیدنش، تایید می‌کنن حرف بزنی، بزن ولی انقدر حق به جانب نباش.
بحث فقط در مورد کیفیت نقد های فیلم Wonder Woman هست. من فیلم رو ندیدم و قاعدتا هم نظری نمیتونم بدم چه بسا دیدم و پسندیدمش به شخصه و فارغ از نقد. کلیت پست من این بود که کیفیت نقد ها برای این فیلم خیلی زیر خط فقره.
حالا من نمیدونم منظور حرف پرهام چیه از اون پست، فارغ از هر سلیقه ای و نظری و علایقی، اینکه بگی نقد های این فیلم زیاد جالب نیست یعنی علاقه من مخالف این فیلمه؟ یا شما هم صرفا رفتید جز اون دسته افراد که میگن اگه یارو داره از یه چیزی انتقاد میکنه قطعا موافق طرف و چیز مقابل هست؟
اینجا گفتم، تو محفل های کوچکتر هم گفتم که کیفیت فیلم های مارول تو این یکی دو سال اخیر افتضاحه، بحثش هم شده. قبلتر هم گفتم این دیگه Marvel Vs Dc نیست و منم فن فلان طرف. اینجا سینما هست و فیلم به تک در میونه.

حالا بزارین خود فیلم بیاد راحت تر میشه بحث کرد :D

• Like
Reactions: arash1996

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
خیلی کم پیش میاد با نظرات وحید موافق باشم ولی حرفش درسته.
واندروومن رو تا خودمون نبینیم نمی‌تونیم درموردش قضاوت کنیم (من که خیلی با تریلرهاش حال کردم) ولی نمی‌شه تلاش حقیرانه‌ی رسانه‌های چپ رو برای بالابردن هر محصولی که اتیکت فمنیستی بهش می‌خوره رو نادیده بگیریم.

این مقاله از گاردین رو داشته باشید: How Wonder Woman can save the DC Extended Universe

این ویدئو از Vincent Gallo رو هم اگه وقت داشتید ببینید که تو این دوره زمونه کسی اگه چنین حرف‌هایی رو بزنه کاملا توسط لیبرال‌ها بایکوت می‌شه. خیلی قشنگ زد منتقدها رو ترکوند: watch?v=MP-03bF1MvQ

کاملا واضحه که کیفیت فیلم فقط برای فیلم‌های خنثی اولویت اول منتقد‌هاست و فیلمی اگه بخواد مسائل چپ پسند رو مطرح کنه، یکی دو پله خود به خود میاد بالا. یه مثال از همین فیلم‌ها رو کارگردان محترم توی ویدئوی بالا می‌زنه.

پ.ن: تو عالم سینما خیلی به دسته‌بندی های MARVEL vs DC و ... اعتقادی ندارم ولی با اکثر فیلم‌های DC حال می‌کنم و خوش‌حال می‌شم واندروومن هم فیلم خوبی باشه. این رو از این جهت گفتم که فکر نکنید مشکلی با فیلم‌های DC دارم.
پ.ن 2: درسته که x-men های فاکس از نظر ارتباط با همدیگه مشکل دارن (مخصوصا Origins که گند زد به خیلی از چیزها) ولی به نظرم یه سروگردن از باقیِ فرنچایزهای سوپرهیرویی بالاترند.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینکه Arrival آشغال بود رو امیدوارم فکت قرار نداده باشی الان. همونطور که پرهام گفت ظاهرا هر نقد و امتیازی که با نظر تو هم سو نباشه میشه سطح پایین و فیلمش هم میشه اشغال. :D

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
منتقدا بعضي ها گفتن كه بهترين فيلم سوپر هيرويي تاريخ هست تبريك به طرفداراي dc . بلاخره dc بعد از مدتها تونست حقشو بگير خيلي خوشحالم :D=D>
جای راجر ایبرت خالی که بیاد فیملو بشوره ببره!
پ.ن : دوستان الان میان طوفان نولانی به پا میکنن علیه منقدا. ببین کی گفتم:)

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
وندرومن اسمش روشه،حالا اگه تونسته یه زنو قدرتمند نشون بده که اصلا هدف فیلم و اسمی که رو فیلمه همینه چرا نباید نظر مثبت تو این زمینه بگیره ،مثل اینه یه فیلم خوب در بحث همجنس گرای ساخته بشه بعد بگیم اه فیلم مسخره ای هست چون منتقدا بخاطر بحث همجنس گرای بهش نمره دادن :-|

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
وندرومن اسمش روشه،حالا اگه تونسته یه زنو قدرتمند نشون بده که اصلا هدف فیلم و اسمی که رو فیلمه همینه چرا نباید نظر مثبت تو این زمینه بگیره ،مثل اینه یه فیلم خوب در بحث همجنس گرای ساخته بشه بعد بگیم اه فیلم مسخره ای هست چون منتقدا بخاطر بحث همجنس گرای بهش نمره دادن :-|
:|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
حالا من نمیدونم منظور حرف پرهام چیه از اون پست، فارغ از هر سلیقه ای و نظری و علایقی، اینکه بگی نقد های این فیلم زیاد جالب نیست یعنی علاقه من مخالف این فیلمه؟ یا شما هم صرفا رفتید جز اون دسته افراد که میگن اگه یارو داره از یه چیزی انتقاد میکنه قطعا موافق طرف و چیز مقابل هست؟
با توجه به حرفی که درباره Arrival زدی اون حرفو گفتم .
منظورمم این بود که یا نقد نظر تو رو تامین میکنه و میگه فیلم ( هر فیلمی ) خوب یا بده و چون تو هم همون فکر رو میکنی پس نقد میشه نقد خوب .
یا نظرت رو تامین نمیکنه و میگه فیلم ( هر فیلمی ) خوب یا بده و چون نظر تو فرق میکنه پس میشه نقدی بر اساس جبر و زور و مسائل جانبی و ... و در نتیجه منتقد اراجیف گفته .

آخرین ویرایش:

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان

لطفا درک ضعیفتون نسبت به فیلم رو به خود فیلم نسبت ندید.
علاوه بر اون، برای بحث در رابطه با نقدهای فیلم بهتره reference کامل بدید از کدوم نقد و نویسنده که ما بتونیم نظرتون رو بررسی کنیم، غیر اینصورت همه چیز صرفا میتونه hate ورزیدن باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mla
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر