*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
خوب حرف من اینه که جان ویک دقیقا داستان داره به نظرم:D منتها سبک داستان گوییش تو مایه های Skyrimـه بیشتر تا مثلا ویچر 3، یه داستان اصلی نچندان پیچیده که از همون اول تا تهش معلومه چی می شه، اما در عوض یه Lore خیلی باحال و قشنگ. اون دوستمون که دیالوگ ها رو زده جلو مشخصه که می گه داستان نداره(Memento هم دیالوگا رو بزنی جلو داستان نداره)، چون عملا کل World Building فیلم رو از دست داده که مهم ترین قسمت داستان هم همین بود. جدی توی 5 سال اخیر چند تا فیلم با فیلم نامه اوریجینال اومدن که World Buildingـشون با این همه جزئیات باشه؟
من که نمیگم فیلم مسخره ایی، به قول دوستمون مثل این میمونه که آدم بروسلی ببینه ولی منتظر خندیدنش باشه!
بخشی از امتیاز فیلم هم مربوط به داستان فیلم هست که من توی تاپیک امتیاز به آخرین فیلم های دیده شده، امتیاز کمی برای داستان در نظر گرفتم، دیگه علاقه ی شخصیه من که ترجیح میدم فیلم با داستان پیچیده و گیرا ببینم تا از اول اکشن!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خلاصه نقد های واندروومن:

اولین کارگردان زن فیلم های سوپر هیرویی
سوپرهیرو زن
فیلنامه هنوز به چرت و پرتی فیلم های قبلی دی سی هست
ولی کارگردان زنه، فیلم هم شخصیت اصلیش زنه، سوپر هیرو زنه، کازگردانم زنه، زن با زنه، ببینید خوبه. ما فمینیست ها رو دوست داریم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خلاصه نقد های واندروومن:

سوپرهیرو زن
ولی کارگردان زنه، فیلم هم شخصیت اصلیش زنه، سوپر هیرو زنه، کازگردانم زنه، زن با زنه، ببینید خوبه. ما فمینیست ها رو دوست داریم.
باشه بابا مارول و تو خوبین :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خلاصه نقد های واندروومن:

سوپرهیرو زن
آنچارتد 4 هم بری پایین ترین نمره ای که گرفته رو بخونی همین نظر ها رو می تونی در موردش بدی:)

• Like
Reactions: leonk13

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جدی چرا میخواین مارول و دی سی رو یجور نشون بدین که انگار PS Vs Xbox هست یا رئال و بارساست و پرسپولیس و استقلال؟؟

بابا اینجا دیگه مدیوم سینما هست :|
این چیزی که تو خودت تو ذهنت داری بخدا نه ما :D دیگه فکر کنم کل اعضای این تاپیک نظرت در مورد فیلم های دی سی و مارول رو بدونن. بعدشم تو اومدی امتیازات خوب واندر وومن رو داری زیر سوال میبری و میخوای بگی فیلم ضعیفه و امتیازاش به خاطر فمنیسمه :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
WWو جون بچتون بیخیال انگ چسبوندن بهش باشید بزارید لذت ببریم:D
سر MOS با اینکه فیلم خوبی بود کلی انگ زدن به فیلم و شد فیلم چرت اینو دیگه بیخیال خدایی.تموم کادر فیلم زن اصلا خو مشکل چیه؟
مشخصه اولین ابرقهرمان زنیه که بطور جدی وارد سینما شده و نگاها بهش متفاوته ولی برچسب نزنین بهش مثل بقیه کارای DC.

• Like
Reactions: leonk13

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
DC هم فک کنم فهیمد چطور سبیل منتقدها رو چرب کنه :D
شوخی کردم :D نمی دونم چرا ولی نظرم در مورد فیلم های سوپر هیرویی با گذشت زمان از تماشای فیلم شدیدا تغییر میکنه! جوخه انتحار از معدود فیلم هایی بود که نظرم در جریان تماشا فیلم، بعد تماشا و تا الان یکیه، اینکه یه زباله غیر قابل تحمل بود.
اما فیلم های دیگه مثلا ددپول تا یکی دو روز بعد اینکه دیدم میگفتم عجب چیزی بود اما الان بنظرم آشغال بوده!
بتمن نولان و سگانه مرد آهنی (و مرد عنکبوتی 1 و 2) تنها فیلم هایی هستند که هنوز دید مثبتی بهشون دارم.
فیلم های دیگه اینطور نیستند حتی بلاکباسترهای اکشن ها مثلا یادمه F&F7 رو همون موقع با حالت تهوع می دیدم یا لبه فردا که فیلم خوبی بود و هست :D

• Like
Reactions: Uniq

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
DC هم فک کنم فهیمد چطور سبیل منتقدها رو چرب کنه :D
شوخی کردم :D نمی دونم چرا ولی نظرم در مورد فیلم های سوپر هیرویی با گذشت زمان از تماشای فیلم شدیدا تغییر میکنه! جوخه انتحار از معدود فیلم هایی بود که نظرم در جریان تماشا فیلم، بعد تماشا و تا الان یکیه، اینکه یه زباله غیر قابل تحمل بود.
اما فیلم های دیگه مثلا ددپول تا یکی دو روز بعد اینکه دیدم میگفتم عجب چیزی بود اما الان بنظرم آشغال بوده!
بتمن نولان و سگانه مرد آهنی (و مرد عنکبوتی 1 و 2) تنها فیلم هایی هستند که هنوز دید مثبتی بهشون دارم.
فیلم های دیگه اینطور نیستند حتی بلاکباسترهای اکشن ها مثلا یادمه F&F7 رو همون موقع با حالت تهوع می دیدم یا لبه فردا که فیلم خوبی بود و هست :D
با نظراتتون موافقم. بخصوص این که همه ابرقهرمانه مارول و ... تو یک فیلم بیان مثل اونجر مسخرست. دلیل دیگشم داستان مشخصص و تکراری بیمزه اکثرشونه نه می میرند نه اتفاقی براشون میافته اخرشم ... البته مرد مورچه ای 2015 و واندروومن و فاکتور بگیرید تو فیلمای جدید واقها ارزشمندند.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بابا فاز فمینستی چیه میچسبونین به WW برین نقد های Jeremy Jahns و Chris Stuckman رو ببینید ، نکات مثبت رو ببینید ، بعد بیاید اینارو بگید.
اگر اخبارو دنبال کرده باشید متوجه میشید فمینیست ها اتفاقا روی خوشی نشون ندادن به فیلم .
هر روز خدارو شکر میکنم که اکس من دست فاکس ـه این مارول چیه که هی بهش مینازین؟: |

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر