sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
البته نظر شخصی من این بود و الزما نمیتونه درست باشه!

ولی من The Graveyard Book یا کتاب قبرستانش رو بیشتر از قدرت نویسندگیش به خاطر تم داستانیش خیلی دوست دارم. کلا به قاتل های خشن و قبرستون خیلی علاقه دارم!:D ولی الان یه سوال برای من پیش امد، این کتابو چه جوری میخوان بسازن؟ شخصیت اصلیش (اسمش یادم نمیاد) یعنی ان بچه ـه که از دست ان قاتله نجات پیدا کرد تا انجایی که من یادمه خیلی بچه بود!
برای منم همین سوال وجود داره
همون کورالاین هم به نظر من خیلی سخت بود که بشه یه جوری درش آورد که بچه تو خودش جریان نکنه اما انیمیشن بودنش باعث شد که از اون حالت ترسناکش دربیاد
خود کتاب رو می گن برای تمام سنین هست اما همون متن کتابش هم می تونه برای بچه کابوس ساز باشه
بهرحال از اون پروژه هاییه که باید نشست و دید که به کجا می رسه
بهترین منبع ارجاعشون به نظرم Where the Wild Things Are هست که یه فیلم در ژانر کودک بود اما واسه مخاطب بزرگسال
==
Matthew McConaughy که تازگیا خیلی رو بورسه(امسالم که Mud اش احتمالا خیلی خفن خواهد بود) و Woody Harrelson قراره توی یه سریالی که Cary Fukunaga(کارگردان Sin Nombreو Jane Eyre) میسازه و احتمالا از AMC پخش خواهد شد به اسم True Detective بازی کنن.
هر روز که میگذره تلویزیون جالب تر میشه!
HBO ورش داشت برای 8 قسمت ولی این باعث شد که The Corrections ایوان مک گرگور و کریس کوپر رو بی خیال بشن :(

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یه خبر بسیار لول اونم اینه که IMDB زده تام کروز ممکنه جای هیو جکمن توی ریبوت Van Helsing بازی کنه!!!
همچین عملی مساوی با خودزنی بنده :|
حالا نمیگم جکمن ولی یک بازیگر حدید که بهش بیاد ترجیحا فسبندر نباشه :d
حالا دیدن تام کروز با MI4 موفق بوده دوباره رو بورس اومده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
همچین عملی مساوی با خودزنی بنده :|
حالا نمیگم جکمن ولی یک بازیگر حدید که بهش بیاد ترجیحا فسبندر نباشه :d
حالا دیدن تام کروز با MI4 موفق بوده دوباره رو بورس اومده
کروز یکی از با استعدادترین اکتور های هم دوره خودش هست. چرا فکر میکنید از پس یه نقش این شکلی برنمیاد؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
لامصب هر ثانيه كه از تريلر ميگذشت به خودم ميگفتم اين جوزف بدجور ميزنه رابين باشه !! يعني يجورايي از جو تريلر و حرف هايي كه ميزد كاملا ميشه حدس زد تو اين نسخه رابين هم وجود خواهد داشت ! خدا كنه كه نباشه ولي خب بدجور شك بر انگيز هست !
احتمال هم داره که خودش در اخر به بتمن تبدیل بشه. مثلا بین بکشه بروس وین بعد این بشه بتمن جدید ( یه پایانه منطقی برای این سه گانه :D)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
احتمال هم داره که خودش در اخر به بتمن تبدیل بشه. مثلا بین بکشه بروس وین بعد این بشه بتمن جدید ( یه پایانه منطقی برای این سه گانه :D)
كلا حرف زدن هاش و ديالوگ هاش خيلي مشكوك ميزدند هرچي باشه اين جوزف تو اين قسمت يه سوپرايز خواهد بود حالا چي ميشه خدا ميدونه !:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
احتمال هم داره که خودش در اخر به بتمن تبدیل بشه. مثلا بین بکشه بروس وین بعد این بشه بتمن جدید ( یه پایانه منطقی برای این سه گانه :biggrin1:)
اسپویل :
مگه بین نمیزنه کمر بتمن رو بشکنه ؟!:D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اسپویل بتمن :

اره دیگه کسری هم همین رو گفت دیگه :D بین میزنه بروس وین رو میکشه ، بعد این بتمن میشه :D ولی من هنوز هم میگم این رابینه :d
فاسدکننده :
آخه کسری گفت میکشه :D ! کمر شکستن و رو ویلچر نشوندن با کشتن فرق میکنه ، نمیکنه ؟!:D
@ شهاب :
باشه شرط ببندیم :D ! غریزه اصلی 2 رو دیدی ؟! :D که اخرش اون کارآگاهه (اگه اشتباه نکنم :D! خیلی وقت پیش دیدمش !) روانی میشه و ویلچر نشین میشه ؟! من میگم همچین سکانسی رو برای بروس وین هم میبینیم ، منتهی اینجا بروس جسمی له میشه :D یه چیز تو مایه های قطع نخاع و اینا :D !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
@ کیوان
اوکی پس حدس تو این بود. بقیه هم بیاین حدس بزنید :D! من یخورده فکر کنم حدس خودم رو اعلام میکنم :D! این نولان چی تو فکرش میگذره...

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان فیلم باز ... می بخشید که این موضوع رو اینجا مطرح میکنم.

از مدت ها پیش دنبال نسخه سوئدی Let Me In 2011 بودم که دیشب اتفاقی توی PSN Video تریلر و پوسترش رو دیدم.

این لینک IMDB ـشه ، اگر کسی لینک دانلودش ، ولو غیر مستقیم رو داشت از طریق پیام خصوصی بهم بدهد ممنونش می شوم.
Lt den rtte komma in (2008) - IMDb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر