HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستانی که تریلر ها رو میخوان و ندیدن من تو پروفایلم گذاشتم . راستی این پسره ( جوزف گردن لویت ) واقعا قرار نیست رابین باشه تو TDKR ؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
. راستی این پسره ( جوزف گردن لویت ) واقعا قرار نیست رابین باشه تو TDKR ؟
اي خدا بگم چيكارت كنه !!! :d

لامصب هر ثانيه كه از تريلر ميگذشت به خودم ميگفتم اين جوزف بدجور ميزنه رابين باشه !! يعني يجورايي از جو تريلر و حرف هايي كه ميزد كاملا ميشه حدس زد تو اين نسخه رابين هم وجود خواهد داشت ! خدا كنه كه نباشه ولي خب بدجور شك بر انگيز هست !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستانی که تریلر ها رو میخوان و ندیدن من تو پروفایلم گذاشتم . راستی این پسره ( جوزف گردن لویت ) واقعا قرار نیست رابین باشه تو TDKR ؟
بیخیال نیما :D! اسمش اصلا یه چی دیگس. البته توی تریلر یه نمه شباهت داشت ولی شک نکنید رابینی وجود نخواهد داشت توی این فیلم.

2 تا تریلر آخر TDK رو خداییش با این مقایسه کنید. یعنی نه اینکه این بد باشه. ولی اون 2تا خیلی بهتر بودن. من فیلم رو وقتی گرفتم اولش تریلر فیلم رو داشت حدود 4 بار دیدم روانی شده بودم با همون یه تریلر که جوکر میگه If changes things forever....

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من فیلم رو وقتی گرفتم اولش تریلر فیلم رو داشت حدود 4 بار دیدم روانی شده بودم با همون یه تریلر که جوکر میگه If changes things forever....
یادمه اون تریلر عالی بود اخرش جوکر میگه بذار یه لبخندرو صورتت درست کنم یا یه همچین چیزی.چه زود4سال گذشت:D تریلر رو دیدم خیلی خوب بود هاتاوی یه کم خوب بود:D ولی بازمشکل صورت لعنتیشه کل هیجان فیلم رو ازم میگیره:D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این A Fantastic Fear of Everything خیلی باحال می زنه. یه کمدی سیاه با مایه های ادگار رایت.
تریلرش خیلی خوب بود. داستان ساده ای داره. سایمون پگ از همه چیز و همه کس می ترسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر