Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110

ممنون دوست من، فقط یکم دیر گفتی تمومش کردم ;)
انصافا بخش story خیلی قشنگ بود، فقط چرا تموم شد؟! هنوز quan chi زنده اس!
یه ایراد بدش اینه که الان بخوام یه مرحله از story رو برم نمیشه و باید دو باره از اول رفت!

در مورد شک دسته اصلا چیزی تو گزینه ها پیدا نکردم اگه کسی سراغ داره بگه لطفا

masiih

کاربر سایت
Jul 26, 2013
6
نام
مسیح
ممنون دوست من، فقط یکم دیر گفتی تمومش کردم ;)
انصافا بخش story خیلی قشنگ بود، فقط چرا تموم شد؟! هنوز quan chi زنده اس!
یه ایراد بدش اینه که الان بخوام یه مرحله از story رو برم نمیشه و باید دو باره از اول رفت!

در مورد شک دسته اصلا چیزی تو گزینه ها پیدا نکردم اگه کسی سراغ داره بگه لطفا
آقا توی Option بازی قسمت Gameplay یه قسمت داره به اسم Vibration همون گذینه اوله باید ON باشه ولی برا من که هیچکدوم از دسته ها شوک نداد! درایور شوک دسته ها رو هم نصب کردم و توی برنامه تست کاملا شوک دسه ها انجام میشه و سالم هست! شما هم تست کن ببین چجوریه...

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
چرا Kombat با حرف K ؟

Mortal Kombat

The series name itself is also known for
using the letter "K" in place of "C" for the hard Csound, thus intentionally misspelling the word "combat", as well as other words with the hard C sound within later games in the series.

این متن از ویکی پدیا از صدا و فونوتیک این کلمه می‌گه.
C در کلمه combat با قدرت ادا می‌شه و در فونوتیک، حرف قوی C، با K نمایش داده می‌شه و نشونه‌ی محکم ادا شدنه اونه.

در جای دیگه خوندم که حتی در مراحل پایانی کار هنوز نامی براش انتخاب نشده بود. بین چندین نام که یکی از اون‌ها Fatality بوده گیر کرده بودن. تا این‌که یکی از اعضا می‌ره پای یه تخته و مورتال کمبات رو با K می‌نویسه تا هم به اصل قضیه لطمه نخوره، و هم شدت تحکم بازی از عنوانش پیدا باشه. سایر اعضا میان و بررسی می‌کنن و خیلی زود این اسم که خیلی هم خاص شده رو برای این بازی انتخاب می‌کنن.

در جای دیگه‌ای گفته بودن مخفف عنوان هم می‌شد MC که باز صداش هیج تحکمی نداشت.

اینو قبلا داده بودم دوست من.

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
بچه ها من اون سه شخصیت جدید اضافه کردم نیومدن تو بازی مشکل از چیه؟
بعد این 4 نفرش چیه چهار تا دسته میخواد؟چطوری میشه این میره اون یکی میاد انگار خود کامپیوتر بازی میکنه.
اون فایل مشکل حل فریم ریختم یه بار سریع هست یه بار کند چرا؟
پچ یا اپدیتی چیزی نیومده

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بخش داستانی رو تموم کردم. خداییش بخش داستانی بازی خیلی ضایع بود :|
باید داستان هر بازی را متناسب با سبکس سنجید که برای یه بازی فایتینگ یکی از بهترین داستان ها را داشت نسبت به بقیه ی بازی های فایتینگ

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
باید داستان هر بازی را متناسب با سبکس سنجید که برای یه بازی فایتینگ یکی از بهترین داستان ها را داشت نسبت به بقیه ی بازی های فایتینگ
درسته ولی نسبت به خود MK،انتظار بیشتری از داستان داشتم.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان در مورد داستان بازی میخواستم بدونم یه جایی اگه هست که داستان و تاریخچه این سری بازی رو توضیح داده باشه معرفی کنید تا ببینم داستان بازی چی به چیه، برام خیلی جالبه....

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
آقا توی Option بازی قسمت Gameplay یه قسمت داره به اسم Vibration همون گذینه اوله باید ON باشه ولی برا من که هیچکدوم از دسته ها شوک نداد! درایور شوک دسته ها رو هم نصب کردم و توی برنامه تست کاملا شوک دسه ها انجام میشه و سالم هست! شما هم تست کن ببین چجوریه...
دسته pc من هم شوک نمیده! اما دسته ps3 که به pc زدم تو بازی شک عمل کرد!
ایراد از دسته هاست
به نظرم دسته باید با ویندوز 7 کاملا هماهنگ باشه
احتمال زیاد یه دسته خوب و حرفه ای مشکل حل کنه
البته نمیدونم دسته شما چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر