Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
دوستان چه طوری میشه Shang Tsung رو دو راند پشت سر هم روی حتی Beginner به صورت Flawless برد ؟ چند تا ویدئو دیدم مثلا طرف اسکورپین ور میداره میره اخر همش زنجیر میندازه بعد یه کمبو می زنه و طرف که بلند میشه دوباره زنجیر و الی اخر ... ولی مگه میشه 100 تا بازی 1 دونش درست در میاد ! راه ساده تری هست ما این اچیومنت مبارز مخفی 1 رو بگیریم ؟! :D
با اسموک من یادمه اون اوایل رفتم . بلد نبودم که میزاشتم رو beginner بعد همش یا تلپرت میکردم یا اسموک میزدم و یه کمبو ساده . فقط سعی کن ازش دور باشی چون تو حالت بیگینر فقط ممکنه Wakeup بزنه وگرنه کار خاصی نمیکنه .

یه سوال هم داشتم من از بچه های تهران البته خارج ار بحث تاپیک هستش . از مدیران هم عذر میخوام .
کسی گیم نت خوبی سراغ داره که مورتال رو خوب بازی کنن ؟ یکی از دوستان که بازیش واقعا خوبه الان واسه 2-3 روزی تهران هستش میخواست بره یه بازی هم کنه .
اگه میشناسین ممنون میشم پ.خ کنین اسم و ادرس گیم نت رو . ممنون

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
تو حالت داستانی:
یه چند بار که از shao kahn ببازی کلا بازی آسونتر میشه و shao kahn شروع می کنه به حرف زدن وسط مبارزه و خیلی راحت میشه شکستش داد!!! نباید اینکارو می کردن سازنده ها!

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
این سیاه چاله هایی که درست میکنه خیلی رو اعصابه برای اینها باید چیکار کرد

باید سریع حرکت کنی..

تو حالت داستانی:
یه چند بار که از shao kahn ببازی کلا بازی آسونتر میشه و shao kahn شروع می کنه به حرف زدن وسط مبارزه و خیلی راحت میشه شکستش داد!!! نباید اینکارو می کردن سازنده ها!

تازه اسونتر هم میشه وقت بذاری رو beginner :D قشنگ میشینه برات داستان تعریف می کنه :D

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
این سیاه چاله هایی که درست میکنه خیلی رو اعصابه برای اینها باید چیکار کرد

از روشون راحت بپر . چون کند هستن راحت میتونی واکنش نشون نشدی نسبت بهشون.یکم حواست رو جمع کنی و سریع واکنش کنی حل میشه.
چندین بار که بازی کنی دستت میاد دیگه.واسه تمرین هم برو training و از ai option درجه سختی تنظیم کن و جلوی بازی کن.

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
این تاور چلنج ها چند تاست ؟ من 60 تایی فکر کنم رفتم .
خیلی حال میده از بخش داستانی هم بیشتر چسبید.

آخر داستان :

ظاهرا همه پوکیدن فقط سونیا و جانی زنده موندند درسته ؟
بعدشم کوآن چی هم با شیناک دست به یکی کردن . یعنی میتونه بازی ادامه دار باشه ؟

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
تو حالت داستانی:
در دو حالت کارکتر بیخودیه, اصلا غیر عادیه انگار داره راکت لانچر میزنه با اون چکش,سیخو,.... در حالت آسون هم به قول دوستان میشینه واست داستان میگه:
i kill you
i eat you
i .... you
در آخر هم:you win:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
در دو حالت کارکتر بیخودیه, اصلا غیر عادیه انگار داره راکت لانچر میزنه با اون چکش,سیخو,.... در حالت آسون هم به قول دوستان میشینه واست داستان میگه:
i kill you
i eat you
i .... you
در آخر هم:you win:d
آخه مشکل اینه که خود بازی تصمیم میگیره بازی رو آسون کنه!!! در ضمن مگه تو حالت داستانی درجه سختی میشه انتخاب کرد؟؟؟ :D

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
این تاور چلنج ها چند تاست ؟ من 60 تایی فکر کنم رفتم .
خیلی حال میده از بخش داستانی هم بیشتر چسبید.

آخر داستان :

ظاهرا همه پوکیدن فقط سونیا و جانی زنده موندند درسته ؟
بعدشم کوآن چی هم با شیناک دست به یکی کردن . یعنی میتونه بازی ادامه دار باشه ؟

300 تا هستن...

من تا 100 رو پشت سر هم رفتم ... بعد اچیومنت میلنا و اون مینی گیم ها رو رو می خواستم دیگه بقیه رو با سکه انلاک کرذم :D // 4 تا صندوقچه مخفی تو اون قبرستونه هستند که اگه پیداشون کنید خوب سکه میدن،لینک ویدئوش رو میتونید با جستجو پیدا کنید ..

آخه مشکل اینه که خود بازی تصمیم میگیره بازی رو آسون کنه!!! در ضمن مگه تو حالت داستانی درجه سختی میشه انتخاب کرد؟؟؟
biggrin1.gif

شب بخیر :D // از تو اپشن->گیم پلی-> درجه سختی رو میشه تغییر داد :D

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
300 تا هستن...

من تا 100 رو پشت سر هم رفتم ... بعد اچیومنت میلنا و اون مینی گیم ها رو رو می خواستم دیگه بقیه رو با سکه انلاک کرذم :D

شب بخیر :D // از تو اپشن->گیم پلی-> درجه سختی رو میشه تغییر داد :D
اِ؟؟؟ :D کاش زودتر می فهمیدم اینهمه شکنجه نمی دیدم تو کشتن اون لامصب! کلا سختی حالت نرمال داستان اندازه ی حالت expert تو ladderـه! مخصوصا اون آخراش که اشک آدم در میاد! حالا حالت داستانی رو expert معلوم نیست چه آشی در میاد!!! :D

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
توی Challenge Tower جایی که باید با Cyrex خراب (ضربه‌هاش دو درصد قدرت اصلیو دارن) با liu Kang مبارزه کنی به ستوه اومدم! دیگه نمی‌تونم جلوتر برم.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
توی Challenge Tower جایی که باید با Cyrex خراب (ضربه‌هاش دو درصد قدرت اصلیو دارن) با liu Kang مبارزه کنی به ستوه اومدم! دیگه نمی‌تونم جلوتر برم.
منم مونده بودم تو این! میتونی اونایی که سختت بود رو Skip کنی.

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
منم مونده بودم تو این! میتونی اونایی که سختت بود رو Skip کنی.

اگه هدف اچیومنت هست با skip کردن اچیو منت کامپلت تاور رو نمیده ... همه رو بابد کامل کنی :D ، قسمت های بالاتر تازه سخت تر هم میشه ... با شیوا باید گورو رو بزنی حتی یه ضربه هم نخوری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر