Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
آقا با دسته 360 رسماً غیر ممکنه :d
دسته PS3 رو وصل کردم، مثل هلو می‌شد زد:d
اگه کس دیگه‌ای هم داره با گیم‌پد 360 بازی می‌کنه، کلاً دسته رو پرت کنه تو سطل زباله، اصلاً به درد این بازی نمی‌خوره:d

قبل از اینکه استیک بگیرم با پد ایکس باکس بازی میکردم.عادت کرده بودم دیگه.یه دوستی تو شیراز دارم کابال رو مثل پلیرهای خفن خارجی بازی ممیکنهبا پد ایکس باکس.اما حق با شماست واقعا دی پد افتضاحی داره.واسه خودش جامپ میکنه.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Ji1,→2,1~NJ2~Dashx4(3) ,↓→1~Dashx2,←←2~Dash~ Dash~←2,↓→1~Dash~↓→1~Dash~→2,↓→2 44%
یه تیکه ای از کومبوی کیتانا اشتباه شده بود، بولدش کردم :D

باا اورجینال بگیریم کسی هست بازی کنیم ؟ یا همین 4-5 نفرین ؟: دی
شما نگران کمبود بازیکن نباش. جز اونایی که تو لیستن چندین نفر دیگه هم هستن که اسمشون تو لیست نیست.
نگران Netcode بازی باش. من فقط دو بار، اونم طرفای ساعت 3-4 صبح تونستم بدون لگ بازی کنم.

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
سلام با بقیه تو دنیا غیر از فرند هات تو استیم چطور میشه بازی کرد؟

تو قسمت انلاین جوین یه روم میشی و با کسایی که تو روم هستن میتونی بازی کنی ..... البته اگه پینگت سکته نزنه ! :D چون طبیعتا با خارج پینگ دیگه بالاتر میره و با پینگ حول و حوش 150 - 200 که تو ایران معمولا خوب حساب میشه فک نکنم بتونی از پس پلیر های خوب بر بیایی ! چون پینگ اونها 30 -40 باشه عملا 5-6 بار از تو سرعتر واکنش نشون میدن ! حالا البته خودم تست نکردم ... اگه تست کردی بیا بگو چی شد .

آخرین ویرایش:

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
یه تیکه ای از کومبوی کیتانا اشتباه شده بود، بولدش کردم :D
نه صفا جان اشتباه نیست . دقت کنی توی چند پست قبل که دوستمون گفتن همش Drop میشه کمبوش گفتم یا 3 یا 4 .
فکرکنم استارتاپ فریم 3 کمتر از 4 اما میتونی با جفتش بزنی . یه کمبو 56% که با کیتانا رکورد کردم خودم با 4 زدم.

آخرین ویرایش:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
تا دو سه هفته دیگه یه دسته ایکس باکس با مبدل با بازی اورجینالشو میگیرم
میگم هونت اسکورپین یعنی چه اسموک یعنی چه :d

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
میشه یکی این فاصله هایی که برا زدن فاتالیتی از حریف با بایستیم رو بگه که چقدره با اسماشون
و یه سوال دیگه هم دارم برای زدن استیج فاتالیتی به غیر از زمین ایستگاه مترو تو کدوم زمین های دیگه میشه زد ؟
با تشکر

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
سلام دوستان
میشه یکی این فاصله هایی که برا زدن فاتالیتی از حریف با بایستیم رو بگه که چقدره با اسماشون
و یه سوال دیگه هم دارم برای زدن استیج فاتالیتی به غیر از زمین ایستگاه مترو تو کدوم زمین های دیگه میشه زد ؟
با تشکر

sweep یعنی به اندازه عقب دایره فاصله باشه .
Touch تقریبا همون Sweep میشه وقتی با اسکرپین تست کنین توی Fatality Traning متوجه میشین که تقریبا یکیه
Varies تا یقدم فاصله اشکال نداره .
Jump یعنی وسط تصویر یا بچسبی به حریف و یبار ب عقب بپری
FullScreen هم یعنی از فاصله Jump به اونطرف سمت آخر تصویر

- - -ویرایش - - -

شما میتونین از قسمت Training و بعدش Fatality Tutorial همه فیتالیتی ها جز Stage و Babality رو تست کنید .

برای زدن Babality هم کافیه راند آخر رو بدون اینکه حتی یک ضربه از حریف رو بلاک کنین ، ببرین . Break کردن اشکال نداره میتونین برک کنین . زدن دکمه بلاک تا زمانی که حریف به شما ضربه ای نزنه اشکال نداره . فاصله هم موقع زدن Babality هم باید Jump باشه.

برای استیج ..

1-جنگل
2-مترو
3-جهنم ( جایی که مواد مذاب هست )
4-حوضچه اسید
5-خیابان
6و7-اون پل که در شب ماه رو داره و در روز اتشفشان
8-Chamber of the Flame که ظاهرا فقط تو نسخه ps3 هست (؟!)

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
بدلیل مشکلات فنی و کار بیشتر رو ویدیو یکم با تاخیر اپلود میکنم.اما قول میدم با کمک بچه ها مخصوصا اقا صفا ویدیو و کمبوهای بهتری رو واستون اماده کنیم

آخرین ویرایش:

ntfs

کاربر سایت
Jul 5, 2011
36
دوستان من این سوالو یه بار پرسیدم کسی جواب نداد
قسمتی وجود نداره که بشه Stage و کاراکتر خودمون و CPU رو انتخاب کرد و بازی کرد؟
training رو نمیخوام چون جون هردو طرف پر میشه!

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
خب تمام stat من ریست شده !! با تمام کاراکتر ها ارکید لدر رو رفتم،x-ray همه رو رفتم،فینیش هیم همه رو زدم،گرب جلو و عقب همه رو زدم .. هیچ اچیومنتی نداد .. الان تو نکرو پلیس stat همه کاراکتر هام صفر هست ... چقدر مسخره ! خیلی دلسرد شدم ... کلی وقت گذاشته بودم ! الان یعنی 47 ساعت بازی تمام stat کاراکترهام صفر هست !!!

//

خب بخشی از stat من برگشته ولی خیلی ناقص ... مثلا من فقط با شیوا لدر رو رفتم حداقل 10 برد باید باشه الان فقط 2 تا برد هست ... امروز 5-6 اچیومنت همزمان میگیرفتم ولی هیچی نداد ... چقدر مضحک ! حیف این وقت که گذاشتم ...

مثلا این stat من با رپتایل هست ... که لدر رو باهاش کامل رفتم ... اخه چه جوری میشه یه فینیش هیم بزنی ولی ویکتوری نداشته باشی ؟!!!!!!

93320299039334056699.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر