Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان من بازی رو نصب کردم فقط یه سوال چرا برای من تو بازی وقتی همدیگه رو میزنیم خون نمیریزه رو زمین یا صورت کارکترا خونی بشه مثل نسخه کنسولی؟یعنی خون میریزه ولی سریع نامرئی میشه مثه عکس زیر که دوستمون گذاشتن خونا رو زمین نمیمونن.
71001398635824179027.jpg

مال سیستمم نیسته؟یکم تاریخ مصرف گذشتست :D
گرافیکم:geforce 9800gt

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
دوستان من بازی رو نصب کردم فقط یه سوال چرا برای من تو بازی وقتی همدیگه رو میزنیم خون نمیریزه رو زمین یا صورت کارکترا خونی بشه مثل نسخه کنسولی؟یعنی خون میریزه ولی سریع نامرئی میشه مثه عکس زیر که دوستمون گذاشتن خونا رو زمین نمیمونن.
71001398635824179027.jpg

والا همین که بازی رو سیستمت میاد بالا باید شکر گذار باشی :D خون میخوای چیکار؟ :D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان من توی بخش استوری در چپتر 6 هستم .یعنی دلم می خواد این جکسو خودم بکشم اخه اصلا ادم تا میاد باهاش یه کمبو بزنه حریف مقابل ادمو میزنه ماشاالاه خیلی کنده اصلا نمیشه روش کمبو زد یعنی برای کشتن هر حریف باید از جون مایه گذاشت:angry:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
Story Mode نسبت به نسخه کنسولی سخت‌تر شده؟!
تا جایی که من یادم میاد، نسخه کنسولی خیلی ساده بود. اگه سخت‌تر شده بگید که بریم تو کارش :d

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
انقد گفتین تو استوری بازی پریده بیرون نشستم از دیروز پای استوری تمومش کردم
دی بین بازیهای فایتینگ داستانش حرف نداره، خیلی چسپید
این بازی محشره

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
خیلی بازی محشریه. توی امسال تامب رایدر هم خیلی محشر بود ولی خب این بیشتر میچسبه چون اینجوری نیست یه بار تمومش کنی و بذاریش کنار. همیشه میتونه رو سیستمت نصب باشه. هم به جهت نوستالژیک بودنش و زنده کردن خاطرات قدیم هم اینکه تازه تونستم همه چیزشو کامل یاد بگیرم. مثلا لباس هارو عوض کنم با فیتالیتی هارو همه رو از move list اجرا کنم و خب هم داستانی داره هم فایتینگ هم تیمی و کلا هیچی کم نداره خداییش. به جهت احیای این سبک روی پی سی خدایی بهش نمره 10 رو هم بدیم حقشه. سر افطار دعاشون کنید اون اجنبی های دوست داشتنی سازنده بازی رو:d

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
71001398635824179027.jpg

تو آپشن های بازی چیزی در رابطه با Blood نیست؟ رزولوشن رو ببر رو 1280*720 بعد تنظیمات رو تا ته ببر بالا ببین OK میشه؟

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
خیلی حال میده واقعا ! فقط حیف پینگ ما که این 3-4 روزه به هم ریخته و اصلا نمیشه با دوستان بازی کرد ! قبلا با تهران 26 بود ... الان 170 !!

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
رفقا این هیت ایکس ری ها رو چطوری میشه انجام داد؟
همه چیشو زیرو رو کردم چیزی نیافتم

R1+L1 رو با هم باید بزنی وقت سه تا خط پرشده ! البته برای بعضی کاراکتر ها باید تو موقعیت خاصی قرار بگیری که بشه بچسبونی به طرف :D

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
ای بابا چرا نسخه pc اینجوریه:من تو استوری مُد اونجایی که با night wolf باید quan chi رو بکشی وقتی میکشمش اصن بدون نشون دادن هیچ کات سینی میره سراغ مبارزه بعدی همون جایی ک با سایرکس باید میجنگیدیم :|
مال شمام اینجوریه؟البته موقع نصب برای من تو dvd دوم بازی همون اروری ک 3تا گزینه:retry-ignor-abort رو داره 2 یا 3 بار میداد ک من زدم ignorشاید بخاطر همین اون کات سین رو نشون نمیده نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر