Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان همین الان بعد از یه 40 دست کتک کاری با آقا صفا خان! وضعیت Netcode که برای من عالی بود و ذره ای لگ نداشتم ولی در نقطه مخالف، صفا لگ بسیار داشت:d
در کل به نظرم خیلی خوب بود:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان همین الان بعد از یه 40 دست کتک کاری با آقا صفا خان! وضعیت Netcode که برای من عالی بود و ذره ای لگ نداشتم ولی در نقطه مخالف، صفا لگ بسیار داشت:d
در کل به نظرم خیلی خوب بود:d
داش تونی انلاینا میگی ؟ کرک شده یا اوریج زدی ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
داداش انلاینا میگی ؟ کرک شده یا اوریج زدی ؟
آره آنلاین رو میگم:d ما همراه حمید اوریج گرفتیم:d
در کل همه چیز عالیه. نه پورت مشکلی داره و نه وضعیت آنلاینش. امیدوارم اینقدر بفروشه که دهن این Ed boon رو ببنده که میگه بازی های فایتینگ روی PC خوب نیستن و ...

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
آره آنلاین رو میگم:d ما همراه حمید اوریج گرفتیم:d
در کل همه چیز عالیه. نه پورت مشکلی داره و نه وضعیت آنلاینش. امیدوارم اینقدر بفروشه که دهن این Ed boon رو ببنده که میگه بازی های فایتینگ روی PC خوب نیستن و ...
ای نامرد :d
با پینگ چند ؟
قیمت ؟ برام pm کن :d
اگه اورج گرفتم میام جفتتون را نابود میکنم :d

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
دوستان همین الان بعد از یه 40 دست کتک کاری با آقا صفا خان! وضعیت Netcode که برای من عالی بود و ذره ای لگ نداشتم ولی در نقطه مخالف، صفا لگ بسیار داشت
کلا 15 دست زدیم! چی چی میگی 40 دست!
تازه دارم MK رو شروع می کنم و هنوز بازیم به هیچ وجه جالب نیست ولی باز در اون حد نیست که از اونور صفحه نیزه بندازه و من نتونم گارد بگیرم! واسه من خیلی لگی بود. راستش غیر قابل بازی بود. جالبه که وقتی من خواستم هاست بشم Safety نمی تونست کانکت بشه. عجیبه.
پینگ زیر صد توصیه میشه و مثل DotA نیست که بشه با پینگ 350 بازی کرد! :D
نظر کلی من اینه که بخش تک نفره ی MK عالیه ولی تو قسمت آنلاین به هیچ وجه به خوبی SF نیست.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بازی ادامه داره یعنی باید یک ادامه براش بسازند این رو با توجه به تجربه نسخه کنسولی بازی میگم:
Shinnok
به Quan Chi میگه: Soon I will be free. Earthrealm and Outworld will be ours.
200px-Spirit_of_Shinnok.jpg

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازی ادامه داره یعنی باید یک ادامه براش بسازند این رو با توجه به تجربه نسخه کنسولی بازی میگم:
Shinnok
به Quan Chi میگه: Soon I will be free. Earthrealm and Outworld will be ours.
200px-Spirit_of_Shinnok.jpg

نظر شخصی رو بخوام بگم داستان بازی خیلی لوس و به درد نخور هست به شخصه داستان همون Ladderهاش رو ترجیح میدم!!
تو این داستانش ابهت همه کاراکترها از بین رفته,مثلا اول میاد چقدر این ریدن رو بالا میبرن بعد سونیا میاد دو سوته شکستش میده و آخر کار همین ریدن هم شائو کان رو!!!لول!!!:d

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
واسه من خیلی لگی بود. راستش غیر قابل بازی بود. جالبه که وقتی من خواستم هاست بشم Safety نمی تونست کانکت بشه. عجیبه.
پینگ زیر صد توصیه میشه و مثل DotA نیست که بشه با پینگ 350 بازی کرد! :D
نظر کلی من اینه که بخش تک نفره ی MK عالیه ولی تو قسمت آنلاین به هیچ وجه به خوبی SF نیست.

تو که کلاً با هر چیز آنلاین مشکل داری! مشکل از خودته آقا جان، نظرت وارد نیست!! :D

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
بنظر میاد گروهمون داره تکمیل میشه و 3 نفر دیگه از دوستان هم امروز بازی رو از طریق استیم تهیه کردن . اصلا فکرشو نمیکردم اینقد استقبال بشه از این بازی و تعدادمون به عدد 10 نفر نزدیک بشه . به زودی ID استیمشون رو به پست اول اضافه میکنم .

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام من می خوام آنلان بازی کنم کدوم نسخه از کجا قیمت
نسخه کرک شدع رو میشه آنلاین زد کدوم نسخه رو باید دانلود کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر