Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,525
نام
Mehdi
کاش Brutality هم میگذاشتن:(
من Armagedon رو با هزار بدبختی با PS2 Emoluter بازی می کردم ... اون موقع وقتی میزد فیتالتی، منم شانسی مشت و لگد میزدم یه دفعه درست در اومد آخرش نوشت Brutallety
حالا نمی دونم این هم ازین کارا داره ؟ اصلا من خیلی راحب این MK نمی دونم یعنی گیم پلیش واقعا قشنگ هست ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
24 ضربه نوب تا جایی که من به خاطر دارم این بود: XCABCZXAABBCZ، اون قسمت AA و BB رو هم باید کمی آهسته می‌زدید وگرنه اجرا نمی‌شد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من Armagedon رو با هزار بدبختی با PS2 Emoluter بازی می کردم ... اون موقع وقتی میزد فیتالتی، منم شانسی مشت و لگد میزدم یه دفعه درست در اومد آخرش نوشت Brutallety
حالا نمی دونم این هم ازین کارا داره ؟ اصلا من خیلی راحب این MK نمی دونم یعنی گیم پلیش واقعا قشنگ هست ؟
اون که درجه بود. بروتالیتی یه چیز دیگه هست:d
همون ضربات X-ray از صدتا Brutality بدتره,مخصوصا نوب,عجب کمری میشکونه نامرد!!!
آره خب ولی X-Ray یه چیزی مثل Ultra توی Street Fighter هست. بروتالیتی رو وقتی میزدی، یارو رو کتلت میگرد زیر بارون مشت و لگد:d بعد نکته جالب این بود که وقتی مشت آخر رو میخورد و از هم میپاشید، 5 تا جمجمه، 7تا قفسه سینه، 19 تا پا میریخت وسط صحنه:d=)) ولی خدا بود برای خودش:d چقدر از این Finisher های MK3 میترسیدم:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
اونایی که MK9 رو بازی نکردن نخونن

باحال‌ترین فیتالیتی رو کونگ لائو داره، کلاهشو در حال چرخیدن میندازه رو زمین، بعد لنگای طرف رو می‌گیره دستش و از روی کلاهش رد می‌کنه، ار وسط نصف می‎شه طرف :d

همون ضربات X-ray از صدتا Brutality بدتره,مخصوصا نوب,عجب کمری میشکونه نامرد!!!

من ترجیح میدادم Brutality داشته باشه، ولی X-Ray حذف شه. بدم نمیاد از X-Ray، ولی Brutality خیلی باحال‌تره :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

باحال‌ترین فیتالیتی رو کونگ لائو داره، کلاهشو در حال چرخیدن میندازه رو زمین، بعد لنگای طرف رو می‌گیره دستش و از روی کلاهش رد می‌کنه، ار وسط نصف می‎شه طرف :d

من ترجیح میدادم Brutality داشته باشه، ولی X-Ray حذف شه. بدم نمیاد از X-Ray، ولی Brutality خیلی باحال‌تره :d

با این که از نوب متنفرم ولی خدایی از همه خفنتره,هر دوتاش مخصوصا اونی که طرف رو جر میدن!!!
Brutality تو جریان مسابقه تاثیر خاصی نداشت در حالی که X-Ray خیلی موثره!!!

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
به قول دوستمون ماله نوب بهتره از لنگ وسط نصفش میکنه ! به نوع ایرانی پارش میکنه ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر