Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ریجن لاک نکردن که فروش بازی بره بالا و الا ناشر و خود ولو هم میدونن که خیلی از بازیها رو افراد سودجو از طریق استور روسیه خرید میکنن و به ملت با قیمت بالاتر قالب میکنن . طبیعتا شما بازیهای لوکس مثل Black ops 2 و خیلی از بازیهای تاپ که به عنوان pre order عرضه میشن رو نمیتونی با 50/80 تومن تهیه ش کنی . عنوانی که 2 سال از عرضه ش گذشته رو نمیان اینکارارو باهاش کنن چون ارزششو نداره .

بلک اوپس2 رو نمیدونم ولی اساسین4 یا واچداگز یا اسپلینترسل جدید که بعضیا گذاشتن 47 هزار تومن!
کلا منظورم استیم تنها نبود.
هر چند تازه بخوای بلک اوپس2 رو هم حساب کنی همین الان یا ghost رو مثلا 150 هزار تومن یا بتل 4 رو 129 هزار تومن نسخه اصلی اوریجن و 106 تومن نسخه روسی وفیفا14 فقط 104 هزار تومن wtf?!,و....در کل
خرید بازی روی pc حتی اگر رجین لاک هم باشه بازم خیلی ارزونتر از کنسول داره می افته.
بازی فیزیکی صد تا دست میچرخه و هر کی میخواد روش سود کنه ولی این فقط یه فروشنده سود میکشه روش.
خدایی با این وضعیت اگر ناشرها بیشتر توجه کنن و بازیهای دیگه رو هم همزمان با پلتفرمهای دیگه بدن مطمئنم رو pc فروشش دسته کمی از کنسولها نداره و pc رقیب بسیار سرسختی برای کنسولهای نسل بعد میشه با این وضعیت.

بازیهای ubi که اشاره کردی که همه uplay هستن و بقیه شونم اوریجین . از بازیهایی که اشاره کردی یه ghosts هست که اونم میبینی قیمتش اصلا ارزون نیس . منظور منم فقط استیم بود نه کلاینت و شبکه های دیگه . چون همین رشد نرم افزاری که شاهدش هستی به واسطه استیم بوده نه uplay و اوریجین ! بخاطر همین هم بازیهای معروف و جدید مثل Saints row IV / Cod Ghosts / Bioshock infinite و خیلیای دیگه موقع خرید از استور روسیه با این تگ روبرو خواهید شد . بحث کلا رفت به بیراهه و منظور اطلاع رسانی برای یه عده بود که فکر نکنن تمام بازیهارو میتونن به پرداخت 50/60 تومن تهیه کنن .
cod ghosts بازم با همه گفتهای شما که درسته... 150 هزار تومن pc اختلافش زیاده با 230 هزار تومن کنسول.
بحث سر قیمت تمام شده برای مصرف کننده هست.
درسته همه بازیها 50/60 تومن نیستن ولی بازم در بدترین حالت کمتر کنسول قیمتاشون در میاد.

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بلک اوپس2 رو نمیدونم ولی اساسین4 یا واچداگز یا اسپلینترسل جدید که بعضیا گذاشتن 47 هزار تومن!
کلا منظورم استیم تنها نبود.
هر چند تازه بخوای بلک اوپس2 رو هم حساب کنی همین الان یا ghost رو مثلا 150 هزار تومن یا بتل 4 رو 129 هزار تومن نسخه اصلی اوریجن و 106 تومن نسخه روسی وفیفا14 فقط 104 هزار تومن wtf?!,و....در کل
خرید بازی روی pc حتی اگر رجین لاک هم باشه بازم خیلی ارزونتر از کنسول داره می افته.
بازی فیزیکی صد تا دست میچرخه و هر کی میخواد روش سود کنه ولی این فقط یه فروشنده سود میکشه روش.
خدایی با این وضعیت اگر ناشرها بیشتر توجه کنن و بازیهای دیگه رو هم همزمان با پلتفرمهای دیگه بدن مطمئنم رو pc فروشش دسته کمی از کنسولها نداره و pc رقیب بسیار سرسختی برای کنسولهای نسل بعد میشه با این وضعیت.

بازیهای ubi که اشاره کردی که همه uplay هستن و بقیه شونم اوریجین . از بازیهایی که اشاره کردی یه ghosts هست که اونم میبینی قیمتش اصلا ارزون نیس . منظور منم فقط استیم بود نه کلاینت و شبکه های دیگه . چون همین رشد نرم افزاری که شاهدش هستی به واسطه استیم بوده نه uplay و اوریجین ! بخاطر همین هم بازیهای معروف و جدید مثل Saints row IV / Cod Ghosts / Bioshock infinite و خیلیای دیگه موقع خرید از استور روسیه با این تگ روبرو خواهید شد . بحث کلا رفت به بیراهه و منظور اطلاع رسانی برای یه عده بود که فکر نکنن تمام بازیهارو میتونن به پرداخت 50/60 تومن تهیه کنن .

53907996870837611622.jpg

cod ghosts بازم با همه گفتهای شما که درسته... 150 هزار تومن pc اختلافش زیاده با 230 هزار تومن کنسول.
بحث سر قیمت تمام شده برای مصرف کننده هست.
درسته همه بازیها 50/60 تومن نیستن ولی بازم در بدترین حالت کمتر کنسول قیمتاشون در میاد.

من چکار به کنسول دارم آخه
:d بحث من اصن چیز دیگه ای بود . گفتید که از استور روسیه بازیها رو ارزون میشه تهیه کرد منم گفتم بازیهای تاپ و معروف رو نمیشه با هزینه های کمتر خریدشون چونکه اکثرشون ریجن لاک هستنو باید از استور های دیگه که لاک نیستن تهیه شون کرد . تو صحبتهای من کلمه ای بنام کنسول و مقایسه شون با PC دیدی ؟

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان حرفه ای بهاین سوال من جواب بدن که چرا kabal قویترین شخصیت بازیه ؟
هر کس تاکتیک خودش رو داره به عنوان مثال من کاراکتر تهاجمی مثل Sektor و Nightwolf رو دوست دارم و با کاراکتر های تکنیکی مثل Smoke حال نمی کنم
کابال حرکت های خاص خودش رو داره.کلا هر کسی با یک نفر عالی مبارزه میکنه و الزما هیچ کس برتر نیست!
نوب سایبات که یه Overpowered son of a b***h بیش نیست
Ermac هم اضافه کنید. Shang sung و Quan chi هم تا حدودی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
هیچکس حریف Scorpion نیست ... اتفاقا اتفاقا Noob Sibot اصلا هم توی این نسخه قوی نیست ... تنها کسی که نمیشه شکست داد :d کسی نیست جز Shao Khan :d (شاهرخ خان :d )
بخصوص اون Chapter 6 Story Mode که باید با Lui King میزدیش اصلا نمیشد زد ... ولی مرحله ی آخر که با Raiden بود رو آسون بردم :d

توی این مرتال نمیشه حرکات پشت سرهم و خفنی که توی Mortal Kombat Trilogy , 3 میزدی رو زد :d لعنتی با نوب سایبوت اول یه پایین جلو ضربدر میزدی دود ول می دادی بعد یه پایین بالا :d بعد هم دوبار جلو مربع :d

بیشتر از نصف خون می رفت و بقیش هم چند تا زیرپا و چونه می زدی :d خداییش حرف نداشت یا با کابال انقدر سرعتی میزدی مگه میشد دفاع کرد :d

خلاصه این نسخه عالی بود تنها ایرادی که میشه ازش گرفت > قوی بودن و خفن بودن بیش از حد Shao Khan :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بخصوص اون Chapter 6 Story Mode که باید با Lui King میزدیش اصلا نمیشد زد ... ولی مرحله ی آخر که با Raiden بود رو آسون بردم :d
اتفاقا من کاملا نظر برعکس دارم. Raiden اون حرکتش که شیرجه میره تو سرت طرف بی نظیره اما همون حرکت رو Lui King میتونه چیزی مشابهش رو اجرا کنه بدونه استفاده از کسپول انرژی اون پایین
فقط برید عقب و تیر بزنید و چکش هم پرت کرد بشینید.واقعا Overpower هستش این شائو کان اما پس از چند دفعه شکست میشه زدش :d
توی این مرتال نمیشه حرکات پشت سرهم و خفنی که توی Mortal Kombat Trilogy , 3 میزدی رو زد
اتفاقا بهتر ...... :d یک عده که همینجوری Overpower هستند وای به روزی که مثل پنیر بتونند کمبو بزنند
خلاصه این نسخه عالی بود تنها ایرادی که میشه ازش گرفت > قوی بودن و خفن بودن بیش از حد Shao Khan
ایرادت کاملا بجاست ....... بازی Balance خوبی نداره اما شائو کان از سگا جنسیس تا الان تانک بوده و خواهد ماند. ناسلامتی پادشاه Outworld هست و باس پایانی همیشگی :d

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
دوستان حرفه ای بهاین سوال من جواب بدن که چرا kabal قویترین شخصیت بازیه ؟

کابال بدلیل اینکه میتونه اون حرکت دش یا همون عقب جلو b رو کنسل کنه و هردفعه برتری فریم نسبت به حریف بگیره. و اینکه اون حرکت گاز یا دوبار عقب x رو میتونه با سرعت خیلی زیاد بزنه.همچنین ex اون حرکت دش ارمور میده بهش میتونه از تقریبا همه ضربه ها رد بشه. دیگه اینکه استارت آپ فریم حرکت saw یا اره 0 هستش.دیگه اینکه شما موقع که حریف گارد گرفته از دو حرکت اره و پایین عقب y میتونی استفاده کنی .کلا بهترین کارکتر بازی از نظر خیلی از بازیکنان حرفه ای کابال هستش.
بعدش کنشی و کونگ لایو و سایرکس تقریبا.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
ایرادت کاملا بجاست ....... بازی Balance خوبی نداره اما شائو کان از سگا جنسیس تا الان تانک بوده و خواهد ماند. ناسلامتی پادشاه Outworld هست و باس پایانی همیشگی
:d
آره دیگه کلا خفن بود ولی توی Trilogy من خوراکم نوب سایبوت بود که آخرش محال بود دسته اول بشه دست دوم برای بردنش :d اما اینجا به ضلص قاتع بگم نزدیک 20 باری باختم تا بردم :d
دقیقا تا میخواست چکش بندازه پایین بالا میزدم از اون ور سریع یه زیرچونه ... انقدر اینا رو تکرار کردم :d که حتی یه دست هم نباختم...

بنظر من هر کسی با هر کارکتری میتونه قویترین باشه حتی اون کارکتر Smoke باشه که واقعا حرکت مرکت یوخ دو :d

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
بذارین با یه عکس بحثای کارشناسیتون راجع به قویترین شخصیت رو خاتمه بدم

37455692652896118140.jpg

اره جالبه که بدونین لباس دوم سایرکس که human هستش با لباس یکش فرق میکنه. فرق عمداش هم در safe بودن تلپرت در لباس دوم و فکر کنم در کمبوهای ریسیت هم یکم فرق دارن با هم.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر