Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان میخواستم این بازیو قانونی خریداری کنم . به نظرتون ارزش داره؟ نسخه التیمت رو میخوام بخرم. و این که به mkxl میرسه یا نه ؟
ارزش داره و میتونم بگم با اختلاف خیلی زیاد بهتر از xl هست،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
دوستان کسی اینجا نسخه ps5 رو به صورت دیسک داشته؟ من دیسک رو وارد دستگاه میکنم به جای نصب بازی شروع به دانلود میکنه. کسی میدوته مشکل از کجاست؟
پس یعنی NRS گند زده (مثل همیشه). باید این نسخه کامل میبود و بعدش فقط پچ های کم حجم منتشر میشد. واقعا تاسف باره.

• Like
Reactions: s.snake2

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
پس یعنی NRS گند زده (مثل همیشه). باید این نسخه کامل میبود و بعدش فقط پچ های کم حجم منتشر میشد. واقعا تاسف باره.
متاسفانه من توی یوتیوب سرچ کردم تا جاییکه دیدم بقیه هم همینطور بودن. 85 گیگ باید دانلود کنیم عزا گرفتم چیکار کنم8-|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
حالت داستان بازی بدک نبود. گیم پلی خیلی خوبه ولی پایه نداشته باشین که دو نفره بازی کنین خیلی زود ممکنه از چشمتون بیفته این عنوان

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
ادبون بدون تعارف در پاسخ به سانیک فاکس بازی بعدیشون رو برای امسال تایید کرد. ولی خب خیلیا چون ادبون رو نمیشناسن و با خلقیات و خصوصیات اخلاقیش زیاد آشنایی ندارن فکر کردن داره ترول میکنه. در حالی که در این مورد خاص اینطور نیست.

c1iqkwrv67u81.png

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
با اینکه روی پلی استیشن هکی نسخه کاملشو دارم ولی به لطف گیم پس روی سری ایکس بازی میکنم برگام ریخته خیلی خوبه حیف کل کارکترهاش باز نیست
یه سوال برای باز کردن لباس ها و بقیه چیزها باید چکار کنم چون نسخه آفلاین اصلا هیچی ذخیره نمیشد فقط دو نفره بازی میکردم الآن نمیدونم آنلاین و بقیه مواردش چجوریه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
با اینکه روی پلی استیشن هکی نسخه کاملشو دارم ولی به لطف گیم پس روی سری ایکس بازی میکنم برگام ریخته خیلی خوبه حیف کل کارکترهاش باز نیست
یه سوال برای باز کردن لباس ها و بقیه چیزها باید چکار کنم چون نسخه آفلاین اصلا هیچی ذخیره نمیشد فقط دو نفره بازی میکردم الآن نمیدونم آنلاین و بقیه مواردش چجوریه
یک سری لباس ها از طریق بخش داستانی باز میشن، یک سری هم Krypt
ولی بخش اصلی و جذاب بازی Tower of Timeه
که تاورهای مختلف با ریواردهای مختلف داره
به خاطر باف و دیباف هایی که تو این بخش هست هم، جذابیتش کم نمیگردد هیچوقت:D
رو درجات بالاترم علاوه بر آیتم های کاستومایز جدید، معنولا بروتالیتی اینا هم میده:-" (من اکثرا تک مبارزه هه رو روی درجه بروتال میرفتم، چون دو تا باف خیلی خوب موجود بود که تقریبا کار رو راحت میکرد:-" )

بخش رنک و اینا هم هست البته...
ولی خوب اکثرش همون TOTه :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
ToT اصلا جذاب نیست ولی اوکی:-"

اگه میخوای کرکتر DLC بخری پیشنهاد من کنایت ولف یا شنگ سونگ هست، خیـــــلی لذت بخش هستن هر دو. روبوکاپ هم برای zone کردن عالیه و تو آخرین پچ واقعا چند پله تو Tier list اومد بالا. اگرم کرکتر سخت دوست داری که برای یاد گرفتنش باید زحمت بکشی، فوجیــن. :D

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
یک سری لباس ها از طریق بخش داستانی باز میشن، یک سری هم Krypt
که تاورهای مختلف با ریواردهای مختلف داره
به خاطر باف و دیباف هایی که تو این بخش هست هم، جذابیتش کم نمیگردد هیچوقت:D
رو درجات بالاترم علاوه بر آیتم های کاستومایز جدید، معنولا بروتالیتی اینا هم میده:-" (من اکثرا تک مبارزه هه رو روی درجه بروتال میرفتم، چون دو تا باف خیلی خوب موجود بود که تقریبا کار رو راحت میکرد:-" )

بخش رنک و اینا هم هست البته...
ولی خوب اکثرش همون TOTه :D
من خیلی تخصص ندارم رو اینا که گفتی باف و دیباف چیه 😁

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
ToT اصلا جذاب نیست ولی اوکی:-"

اگه میخوای کرکتر DLC بخری پیشنهاد من کنایت ولف یا شنگ سونگ هست، خیـــــلی لذت بخش هستن هر دو. روبوکاپ هم برای zone کردن عالیه و تو آخرین پچ واقعا چند پله تو Tier list اومد بالا. اگرم کرکتر سخت دوست داری که برای یاد گرفتنش باید زحمت بکشی، فوجیــن. :D
نه بابا همین سری ایکس خریدم خالی شدم 😁

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
کسی هست بازی رو پلات کرده باشه؟
من تو بخش tutorials قسمت strategy بدجور گیر کردم.با وجود اینکه دکمه هایی رو که مورد نیاز هست تا اون فن رو بزنه درست میزنم بازم ازم قبول نمیکنه.
راهی هست بشه این قسمت رو رد کرد؟ انقدر بد اینجا گیر کردم که یه جورایی بازی از چشمم افتاده...هنوز سراغ باقی قسمتهاش نرفتم.
کلا پیشنهادی چیزی دارید؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
سلام دوستان.
من تو بخش tutorials قسمت strategy بدجور گیر کردم.با وجود اینکه دکمه هایی رو که مورد نیاز هست تا اون فن رو بزنه درست میزنم بازم ازم قبول نمیکنه.
راهی هست بشه این قسمت رو رد کرد؟ انقدر بد اینجا گیر کردم که یه جورایی بازی از چشمم افتاده...هنوز سراغ باقی قسمتهاش نرفتم.
کلا پیشنهادی چیزی دارید؟
اگه عجله نداری من دارم بازی رو دوباره دانلود میکنم دو سه روز طول میکشه، هر وقت دانلود شد اون بخش رو چک میکنم میگم باید چیکار کنی.

• Like
Reactions: big mama jan

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام دوستان.
کلا پیشنهادی چیزی دارید؟
دقیقا من سر همین مشکل نتونستم پلاتش کنم

• Like
Reactions: big mama jan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر