Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
اد بون تو یه سری Q&A که این چند وقت تو توییتر داشته، عملا تایید کرده که بازی بعدی MK12 هست و به زودی هم معرفی میشه.

راجع به MK Deception هم صحبت کرده و گفته احتمال بازگشت مود Konquest و شخصیت های 3D Era خیلی بالاست.

در ادامه راجع به Variation ها صحبت کرده و گفته با اینکه این سیستم با نظر مثبت طرفدارا روبرو شد، وقتشه بریم سراغ یه چیز جدید.

در آخرم گفته امسال تو TGA حضور داره ولی قرار نیست چیزی پرزنت کنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
اد بون تو یه سری Q&A که این چند وقت تو توییتر داشته، عملا تایید کرده که بازی بعدی MK12 هست و به زودی هم معرفی میشه.

راجع به MK Deception هم صحبت کرده و گفته احتمال بازگشت مود Konquest و شخصیت های 3D Era خیلی بالاست.

در ادامه راجع به Variation ها صحبت کرده و گفته با اینکه این سیستم با نظر مثبت طرفدارا روبرو شد، وقتشه بریم سراغ یه چیز جدید.

در آخرم گفته امسال تو TGA حضور داره ولی قرار نیست چیزی پرزنت کنه.

بگو یه چیزی شبیه شائولین مانکز هم بچپونن توش

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
بون امروز خیلی فعال بود تو توییتر و کلی سوال جواب داد. اول از همه چند بار هینت داد که بازی بعدی ۲۰۲۳ منتشر میشه.

IMG_20221211_095614.jpg
IMG_20221211_095355.jpg
IMG_20221211_095531.jpg

در ادامه هه در مورد بعضی شخصیت ها خصوصا 3D Era تاکید کرده که تو MK12 برمی‌گردن.

IMG_20221211_095337.jpg
IMG_20221211_095419.jpg
IMG_20221211_095546.jpg
IMG_20221211_095638.jpg

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
Mortal Kombat 12 تایید شد. عرضه در 2023.
به جای اینکه با یه تریلر خفن تو یکی ازین نمایش ها تایید شه, وارنر بروز سوتی داده بازی رو تایید کرده بعد اد بون رفته سوتی رو جمع کنه تو توییتر نوشته اخبار اینجاستیس 3 رو شنیدید :D

• Smile
Reactions: blak

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
بچه ها من تا حالا بازی نکردم این بازیو الان دیدم نسخه استاندارد 5 دلار شده با تخفیف .. نسخه جدیدشم داره میاد بنظرتون اینو بگیرم پلی بدم ارزششو داره ؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
بچه ها من تا حالا بازی نکردم این بازیو الان دیدم نسخه استاندارد 5 دلار شده با تخفیف .. نسخه جدیدشم داره میاد بنظرتون اینو بگیرم پلی بدم ارزششو داره ؟
اگه فن MK نیستی بذار همون M1K رو بگیر. ولی خب اونم باید یک سال صبر کنی تا تخفیف خوب بخوره. MK11 با این قیمت از مفت هم مفت تره به نظرم بگیری ضرر نکردی.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
اگه ایکس باکس داری رو گیمپس هست این نسخه

• Like
Reactions: blak

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
دوستان سرور های بازی فیلتر نیستن برای انجام تغییرات در کارکترها؟یعنی یه اتصال جزئی داشته باشیم میتونیم از اکثر بخش ها استفاده کنیم یا بدلیل فیلتر یا نیاز به اینترنت پرسرعت برای تبادل داده ها ایجاد مشکل میشه با استفاده از نت عادی هات اسپات؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
دوستان سرور های بازی فیلتر نیستن برای انجام تغییرات در کارکترها؟یعنی یه اتصال جزئی داشته باشیم میتونیم از اکثر بخش ها استفاده کنیم یا بدلیل فیلتر یا نیاز به اینترنت پرسرعت برای تبادل داده ها ایجاد مشکل میشه با استفاده از نت عادی هات اسپات؟
اتصال جزئی برای تغییرات در کاراکترها و رفتن به کریپت و Towers of Time کافیه. سرورهای بازی آخرین بار که خودم تست کردم فیلتر نبود (استیم).

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر