Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
اقا من تازه دیروز فهمیدم ک اسکورپیون هم اومده تو کلن-لین کوئی ، خداییش اگه بازی دارک نشه برام خیلی نا امید کننده میشه ، اسکورپیون رو چ ب لین-کوئی کبیر :D بره تو همون شیرای-رایو شخمی :D

اول فکت ها رو بگم بعد برسیم به شایعات شیرای رایو >>>> لین کوئی (فایت می :D)

اما شایعات:
طبق چیزای که تو ردیت خوندم این اسکورپیون هانزو نیست بلکه توی این تایم لاین اسکورپیون برادر خونی بی هان یعنی کوای لیانگ هست. حالا اینکه حالا که کوای لیانگ اسکورپیون هست هانزو چکاره هست خودش بحث جالبی میشه.

• Smile
Reactions: Batsy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
واقعا کاستوم دیزاین کاراکترا خوب نیست البته اگه مثل MK11 بشه راحت کاستومایز کرد اوکیه.
کاستومایز MK11 که چیز چندانی نداشت ، یعنی بخش اصلی که کلیت لباس هست، چندان چیزای متفاوتی نداشت

یه سری کاراکترها که سلاح بزرگ داشتن بیشتر تو چشم میوند این بخششون، مثل کوتال کان یا تبر ساب زیرو و اینا :-" (ولی مثلا کاتانا و طناب اسکورپی زیاد تو چشم نمیومدن :-" )
البته همونم از هیچی بهتره اینجا بزارن، ولی من مشکلم با کلیت لباس هاست:-"

---

اصلا اینکه تریلر Lin Kuei دادن خودش برای فن های این جماعت حسابی جوابه>:)
میدونم به خاطر هم کلنی بودن لباس مشابه زدنا...ولی واقعا نیستمش این قضیه رو! شدیدا و قویا امیدوارم لباس دوم کاملا متفاوت باشن از هم :( (بعید میدونم) مثلا بگن اینا Master Ninja شدن همشون، و اجازه دارن خارج از لباس فرم لباس بپوشن:D

طراحی رین رو هم نیستم باز :D
اینجوری که پیش میرم با MK1 ، اگر میخواستم الان یه فایتینگ انتخاب کنم برای پیوستن به سری، احتمال اینکه MK1 رو انتخاب کنم واقعا کم بود:)) (بلی...من از رو طراحی کاراکترا انتخاب میکنم بازی فایتینگ رو:-" )

• Like
Reactions: Amir09

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
بالاخره دوباره به سایت WB دسترسی پیدا کردم. اگه کسی ورژن بسیار بسیار با کیفیت تریلر گیم پلی اول و تریلر لین کوئی (که البته هنوز تو سایت WB آپلودش نکردن ولی احتمالا بزودی اضافه میشه) خواست، بگه که امشب آپلود کنم.

برای مقایسه، ورژن یوتوب تریلر گیم پلی اول 640 میگابایته .... ورژن کیفیت اصلی 1.4 گیگابایت

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
خب نظرمو خیلی سریع در مورد تریلر بگم.

اصلا انتظار اسموک و رین رو نداشتم سوپرایز خیلی خوبی بود. مخصوصا رین که از آخرین شخصیت های MK11 بود و فکر میکردم یا kameo باشه یا بذارن نزدیک به عرضه معرفیش کنن ولی انگار میخوان پیش خریدها رو همین اول کاری به حد نصاب برسونن. :D سلاح رین رو باید بیشتر ببینم که نظر قطعی بدم ولی به نظرم نباید به اسموک سلاح میدادن. یه مقدار دوباره داره MK11 تکرار میشه که اونجا همه سلاح داشتن.

افکت ها عالی کاستوم ها عالی. ماسک اسموک کمی عجیب غریبه ولی به اونم عادت میکنیم. :D

سایرکس و سکتور خیلی هایپ بودن. چقدرم دیزاینشون کپی MK3 بود.

اون استیج برفی هم خوشم اومد اما باید کیفیت اصلی تریلر رو بگیرم با جزئیات بیشتری ببینم.

به طور کلی تقریبا همه چیز تاپ بود.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,850
نام
نریمان
موهای اسموک یه دانگرید اساسی نسبت MK9 پیدا کرده. :(
طراحی رین هم بد نبود اما کاستوم MK11 خیلی perfect بود و وایب خاورمیانه‌ایش رو دوست داشتم. Katar هم بیشتر به رین میومد تا عصا! :-"

تریلر بعدی کامیک کان میاد. (۲ هفته دیگه)

@DFSHINNOK7
اگه میتونی این تریلر آخر رو بذار لطفاً. :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
طراحی رین هم بد نبود اما کاستوم MK11 خیلی perfect بود و وایب خاورمیانه‌ایش رو دوست داشتم. Katar هم بیشتر به رین میومد تا عصا! :-"
انگار اول یه آرکتایپ mage خاص طراحی کردن و دیدن رین از همه بیشتر مناسب هست، یه عصا دادن دستش گذاشتنش تو بازی. هیچ سناریو دیگه ای نمیبینم که ادبون راضی شده باشه رین رو بذاره تو راستر اصلی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر