Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
510
تو ویدئو های که لیک شده این کندتر بودن بازی به چشم میاد ولی در کنارش انیمیشن ها به شدت نرم و پیوسته شدن ، نمی‌دونم مثال درستی هست ولی احتمالا pes 14 رو یادتونه اولین نسخه pes با فاکس انجین اونجام پیوستگی انیمیشن عجیب غریب خوب بود ( الانم ویدیو های مقایسه حتی با نسخه نسل نهمی فیفا هست هنوزم میشه برتری رو دید )اما گند زده شد به گیم پلی ، البته نه سبک بازیا قابل قیاس هستن نه سازنده ها و نه هیچ چیز دیگه ای ولی این بالانس کردن این موضوع واقعا کار سختیه که حداقل تو ویدیو ها مشخصه از پسش بر اومدن هر چند باید خودمون تجربه اش کنیم

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
575
نام
Dani
دوستان یه سوال میگم اونایی که ظرفیت دو بازیو اکانت میگرن محتویات مثلا dlc بازیو وغیره هم شامل حالشون میشه یا نه فقط برای ظرفیت سه هستش که اکانت اصلی دست خود فروشندس ؟:-w

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
دوستان یه سوال میگم اونایی که ظرفیت دو بازیو اکانت میگرن محتویات مثلا dlc بازیو وغیره هم شامل حالشون میشه یا نه فقط برای ظرفیت سه هستش که اکانت اصلی دست خود فروشندس ؟:-w
بستگی به بازی داره، اکثر بازی ها مثل MK11 روی اکانت های دیگه هم قابل دسترس بودن DLCها

ولی مثلا SF V فقط روی همون اکانت اصلی DLCهاش قابل دسترس بود (که فکر کنم SF VI هم اینجوری نیست دیگه)

ولی خوب 99% میشه گفت رو ظرفیت 2 هم اوکی خواهد بود

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان
ویدیوی کامل DF از بازی اومد اگه کسی خواست ببینه.

بیشترین پیشرفت رو تو استیج ها دیدن و مدل کرکترها، استیج ها به شدت داینامیک هستن تمام ایتم های بکگراند تو طول مبارزه میافتن زمین یا جابجا میشن، استیج جانی یه Roomba داره که به صورت داینامیک میاد خون کف زمین رو پاک مکینه. :))
انعکاس مبارزا هم به صورت داینامیک رو سطل میوفته!! :|

Screenshot_2023-06-27-22-08-49-971_com.google.android.youtube-edit.jpg

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا من تازه دیروز فهمیدم ک اسکورپیون هم اومده تو کلن-لین کوئی ، خداییش اگه بازی دارک نشه برام خیلی نا امید کننده میشه ، اسکورپیون رو چ ب لین-کوئی کبیر :D بره تو همون شیرای-رایو شخمی :D

• Smile
Reactions: Nameless King

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان
یه خبر خوب، Casey Edwards آهنگساز ترک های معروف Devil Trigger و Bury the Light از DMC5 یکی از کسایی هست که داره رو موزیک بازی کار می‌کنه!
تم Cage Mansion هم کار ایشونه.

بالاخره قراره تو MK های مدرن آهنگ خوب بشنویم! :D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,022
نام
Ahmad
رفتم MKX ببینم هنوزم کامبو زدن با Cassie لذت بخشه....

آره، هنوز لذت بخشه :D

View attachment 299575
تو 10 اونقدر اسکورپین خوب بود که شده بود آیکون همیشگی من

پ . ن : این آواتار رو سر کل کل نینتندو دایرکت گذاشتی.خیلی باحاله
ولی حلال کن.هر بار میبینم نمیتونم نخندم.

• Smile
Reactions: DFSHINNOK7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر