Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
امروز با سید رفتیم اولین Arch Tempered ـش هم زدیم

با چی هم شروع کردیم... فاکینگ AT NERGIGANTE :))

قشنگ Vietnam Flashback بود برام که چقدر قدیم با بدبختی میزدیمش :D

امروز هم بار اول Fail شد ولی 3 بار انتقام گرفتیم ازش :>

View attachment 265323

متاسفانه عکس Kill Screen که آخر هانت میاره همیشه تار میشه، باید بگردم ببینم براش ماد هست یا نه :D

@Z-fan تو اینجور صحنه هاست که کرینج بودن LBG نسبت به GS مشخص میشه :> :D :D

حالا خوبه من اون جا خودم LS بودم داشتم فرت و فرت روش Helm Splitter میزدم :D
یادمه عکس یکی اش خوشگل خط قرمزش افتاده بود :>
و این که کلا LBG رو نرگیگانته بی اثره. عوضش وقتی از رعد و برق های کیرین شروع می کنی اسلاید کردن و جاخالی دادن... اووفففف=P~

1658420011139.png

ولی این Arch Tempered نرگیگانته عجب فایتی بود
حقیقتا نمیدونم تکی بتونم همچین موجود مهیبی رو بزنم یا نه
من هیولاهای تمپرد رو تکی زدم (با دعا و توسل :D) ولی واقعا AT ها تو یه سطح دیگن
بدبختی ای هم هست اینه که Decoration های درست درمون ندارم این جا. تو رایز یه Earplug خوب می بستم میتونستم از همه حمله های سگی جاخالی بدم.
این جا عنتر دو تا داد میزنه گوش عالم کر میشه. بعد میره هوا و یهو قبل این که غلاف کنم کتلت شدم :D

با این وجود خیلی حال میده. چون اون Dive Bomb اش فقط یه اتکه و اگه جای گیری ات خوب باشه (یا چمیدونم دید الهی داشته باشی و حدس خدایی بزنی :D) میشه جاخالی اش داد
ولی بقیه اش رسما Two Shot ـه و باید حواست عین چی جمع باشه.
واقعا من بهتر شدم. از دست اول که 4 بار فینت شدم، رسیدیم به 0 فینت و زدیمش :>

بعد از ظهر رفتم سراغ Behemouth و فکر کنم بدترین هیولای بازیه
هی جادوی باد اسپم می کنه بعد یه مشت که میزنه وان شات نمیشی ولی میری تو این طوفانا به محض این که بلند شی مردی :| What the fuck man.
خودشم هیکلش زیادی گنده است میری نزدیکش نمی فهمی میخواد چیکار کنه
خلاصه این قدر اعصابم خورد شد که بیخیالش شدم.

• Like
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
بدبختی ای هم هست اینه که Decoration های درست درمون ندارم این جا. تو رایز یه Earplug خوب می بستم میتونستم از همه حمله های سگی جاخالی بدم.
الان HR 50 شدی The Greatest Jagras برات بازه میتونی شروع کنی فارم Decoration :D

البته یادم نیست IB شروع نکرده باشی هم جم اسلات 4 میده یا نه، اگه نه دست نگه دار بعد از استارت IB فارم کن :D

از بیس چیزی نمونده، بقیه AT ها و Collab با FF XIV اصلیاشن

بعدش بریم IB که کلی کار دارم :>

این جا عنتر دو تا داد میزنه گوش عالم کر میشه. بعد میره هوا و یهو قبل این که غلاف کنم کتلت شدم :D
Rocksteady Mantle بگیری دیگه غم نداری :>

بعد از ظهر رفتم سراغ Behemouth و فکر کنم بدترین هیولای بازیه
هی جادوی باد اسپم می کنه بعد یه مشت که میزنه وان شات نمیشی ولی میری تو این طوفانا به محض این که بلند شی مردی :| What the fuck man.
خودشم هیکلش زیادی گنده است میری نزدیکش نمی فهمی میخواد چیکار کنه
خلاصه این قدر اعصابم خورد شد که بیخیالش شدم.
آره وقتی چرنوبیل(اسم اسپلش یادم نیست ولی همچین چیزیه =))) رو میزنه باید سریع فلش پرت کنی تو چشمش، وگرنه کلا میشه Texas انقدر طوفان راه میندازه :D

3 تا فلش پاد + 10 تا(فکر کنم لیمیتش 10 تا بود) فلش باگ میبری و میزاری AutoCraft رو Wheel :D

بعد یه سیستم "Enmity" داره که به شاخش هیت بدی Aggro میافته روت، قشنگ طوری دیزاین کردن که مثل MMO هرکی یه رول بیاد مثلا طرف با Enmity گرفتن تانک کنه، یه هیلر/ساپورت داشته باشی که فلش بندازه و DPS :D ولی من اصولا Unga Bunga پیش میرم :>

ولی گفتم سخت ترین مانستر بیس گیم، بهترین Gear هم داره :> آرمورش که عملا متا بود و منو مقدار زیادی تو IB هم کری کرد

IG ـش خیلی خوبه(اسمش SUS ـه :-")، Kinsect ـش هم شدیدا خوشجله ولی کنده :D

• Like
Reactions: Z-fan

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
چه کامیونیتی نایسی داره
کوئست دوم رو شروع کردم بازی تاتوریال داد که ملت رو خبر کن میان کمک.
منم از همه جا بی خبر ملت رو صدا کردم دیدم 3 نفر اومدن از همه جاشون برق و لیزر میزنه بیرون رفتیم مانستر بدبختو شتک کردیم.
خجالت کشیدم واسه اون مارمولک مزاحم بقیه شدم :))
یکیشون مثل رنگلرا که اسب رام میکنن پرید روی طرف، چجوریه ؟:D
در کل احساس میکنم بازی خیلی مکانیزم داره و من هیچی ازش ندیدم. حقیقتا اولش فکر میکردم خب بریم مانستر بزنیم چه جذابیتی میتونه داشته باشه؟ ولی بعدش که جلو رفتم مخصوصا اون کوآپش خیلی حال داد با اینکه مانستر چالش خاصی نداشت.

• Smile
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
چه کامیونیتی نایسی داره
منم از همه جا بی خبر ملت رو صدا کردم دیدم 3 نفر اومدن از همه جاشون برق و لیزر میزنه بیرون رفتیم مانستر بدبختو شتک کردیم.
آره میمش هم هست یکی با اسم ژاپنی میاد کری میکنه میره :))

هرگونه Aerial Damage که بزنی(اتک رو هوا) یکم Mount Damage میده که به یه حدی برسه Mount میکنی 1 دمیج 1 دمیج میزنی تا برسه فینیشر بعد مانستر چند ثانیه داون میشه :D

Mount و Ailment ها(مثل Paralysis) هربار اتفاق میافتن مانستر نسبت بهش مقاوم میشه، مثلا بار اول اگه با 3 اتک Mount کنی بار دوم 7 تا اتک میخواد(عدد ها رو حواست، مثال زدم جا بیافته :D)

در کل احساس میکنم بازی خیلی مکانیزم داره و من هیچی ازش ندیدم. حقیقتا اولش فکر میکردم خب بریم مانستر بزنیم چه جذابیتی میتونه داشته باشه؟ ولی بعدش که جلو رفتم مخصوصا اون کوآپش خیلی حال داد با اینکه مانستر چالش خاصی نداشت.
مشکل اصلی سری MH همینه، یکم باید باهاش راه بیای و بهش وقت بدی تا بفهمی چی داره میشه :D

ولی رو غلتک که بیافتی بهترین بازی جهانه :>

سید آخر بیس گیمه، منم بازی رو جویدم ولی پایه ام خواستی مولتی بریم، استیم ادد کن Mahouxa :D

با اینکه مانستر چالش خاصی نداشت
Just You Wait :>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چه کامیونیتی نایسی داره

باو اون پریدن رو مانسترا این که بدونی مکانیکش چیه یه چیزه
اجرا کردنش یه دنیای دیگس :D

منم استیم ادد کن. Sir Sonic

• Smile
  • Like
Reactions: prometheus and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
راستی در مورد Mount، یه Pro Gamer Move داریم که با Clutch Claw و Glider Mantle میچسبی به مانستر بعد میپری درجا هیت میدی Aerial حساب میشه :-"

در کل هم اگه درست یادم باشه وقتی Glider تنته راحت تر میتونی Mount بگیری از مانستر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1658551183321.png

هانت های امروز صبح چه عجیب بودن

رفتم همین جوری لوناسترا بزنم
طبق معمول به گه خوردن افتادم :D
و SOS Flare رو فرستادیم بالا...
آقا یکی به اسم Scarlet با گربه ای به نام Sadaharu یهو وارد بازی شد :D (Gintama fan Confirmed. Based Status Gained :D)

آقا این خیلی عجیب بازی می کرد.
این لوناسترائه یه تیکه اومد Zone عوض کنه خورد به کوشالا دائورا. بعد اصولا اینا با هم فایت میدن و Turf War میشه
آقا این یهو که زنگ ترف وار دراومد دست کرد تو جیبش یه Flash pod انداخت. جفت شون رو از هوا کشید زمین قبل این که به هم دمیج بزنن.
منو بگو
این جوری بودم که Yo Wtf!
Are you gonna Kill us both!?

ولی نوپ
این بشر نمیدونم چطوری ولی تو 25 دقیقه (تازه من Faint آخرم بود) زد جفت دائورا و لوناسترا رو کشت
منو بگو... پشمام ریخته بود :D

رفتیم هانت بعدی
دوباره لوناسترا
دوباره گه خوردن :D
دوباره SOS Flare

این دفعه همون برادرهای دوبی ـی چند روز پیش یهو عین سوپرهیروها ظاهر شدن (یکی شون دو بار فینت کرد البته) و با ساپورت عجیب و کامل شون کوبوندن زمین این لوناسترای چغر بد بدن رو

البته من دنبال Gem اش بودم که جفت دفعه نداد و در نتیجه بیخیال شدم باز :D
خلاصه که کماکان لوناسترا زدن دهن سرویسیه و تکی زدنش غیر ممکنه (با این که کوئست دفع کردنشو تونستم با دعا مناجات برم :D)
و اصن نمیخوام به بهیموث فکر کنم

میخوام صرفا از امروز ظهر یا فردا برم سر وقت Iceborne تا این هندلر فلان فلان شده هر وقت میام تو بازی نگه یه لگیانا خارج از محل زندگی اش مشاهده شده ~X(خفه شو هندلر

• Smile
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
میخوام صرفا از امروز ظهر یا فردا برم سر وقت Iceborne تا این هندلر فلان فلان شده هر وقت میام تو بازی نگه یه لگیانا خارج از محل زندگی اش مشاهده شده ~X(خفه شو هندلر
هندلر IB خیلی بهتره ولی بازم به رایز نمیرسه :-s

• Like

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
خب یه چیزایی داره دستم میاد، امروز اولین مانسترمو مانت کردم و شدیدا حال داد :D
داشتم Kulu-Ya-Ku شکار میکردم لامصب انقدر فرار کرد رفت یه جا هم Anjanath هم Great Jagrus بود دیگه مجبور شدم درخواست کمک بدم یکی اومد بشکه کار میذاشت میترکیدن، خیلی خوب بود:))
با اینکه تنظیمات بالاترین حد خودش هست احساس می کنم رنگ بندی بازی یه حالت کمرنگی داره و یکم تصویر blur هست.
این Guild Card ها داستانش چیه؟

• Cool
  • Like

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
با اینکه تنظیمات بالاترین حد خودش هست احساس می کنم رنگ بندی بازی یه حالت کمرنگی داره و یکم تصویر blur هست.
این پست پایین رو بخون بدردت میخوره :D

Monster Hunter: World

همچنین هروقت دیدی هر بازی رنگش اون طوری که باید Vibrant نیست و یا تاره، یه Reshade بریز حل میشه :> برای رنگ که 100 تا فیلتر هست ولی برای تاری LumaSharpen فوق العادست(فقط واسه MHW یه لانچر جدا باید بریزی، تو آپدیت آخری که دادن Resahde داشته باشی بازی لانچ نمیشه)

این Guild Card ها داستانش چیه؟
با هرکی Exchange کنی میتونی از پالیکو هاش واسه Tailraider Safari استفاده کنی :-"

ولی کاربرد اصلیش Stalk کردن دیگران و Track کردن Progress خودته :>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1658600039480.png

آقا امروز بالاخره @NHM بهم گفت وقتشه از شر آخرین محتواهای باقی مونده بیس گیم ورلد خلاص شیم
ما هم ظهر بلند شدیم و رفتیم که همه چی رو تموم کنیم

اول از هر چیز یه کوشالا دائورای Arch Tempered زدیم تا یادآور شه چقدر این هیولا تو ورلد نفرت انگیزه (عوضش تو رایز... اوفففف تو رایز چه چیزیه این هیولا)

بعدش من یه نگاه، نیما یه نگاه و تصمیم گرفتیم مثل اون قسمت ریک اند مورتی، یه ربع بریم Behemouth رو بزنیم بیاییم بیرون....
....
...
..
.
دو ساعت و ربع درگیر بودیم :D

هیولای جهنمی من فقط شانس آوردم یه کانتر مستری مثل نیما رو کنارم داشتم که از نزدیک بجنگه تا من از دور با LBG ازش جون بکنم
حالا این بهیموث چی هست
بهیموث یکی از هیولاهای سری فاینال فانتزی ـه و از اون جا که Collab مانستر هانتر ورلد با FFXIV بوده، کلا هدف این بوده یه حس MMO طوری به پلیرها قالب شه
که یعنی در وهله اول باید بیخیال سولو کردن این هیولا شید
در وهله دوم که دو نفره رفتید و K.O شدید می فهمید باید چهار نفره می رفتید در اصل :D
حالا من این وسط چیت زدم و نیما رو آوردم که هم DPS ـه هم Tank (من نمیدونم چجوری، استاد شمشیر که میگن همینه :D)

این هیولا چهار تا فاز داره.
فاز اول هی شهاب سنگ و آتیش از زیر زمین میزنه بیرون. بسیار ساده.... برای کسی که از دور میزنه. نپرسید چجوری من همین فاز رو تو تجربه سولو نتونستم رد کنم :-"
تو فاز دو ایشون دو تا موضوع رو یادشون می افته. اولی این که جادوی رعد و برق داره و دوم این که "آخخخخ. من که بهیموث نیستم... من پادشاه بهیموث هام و میتونم ابرشهاب سنگ بفرستم.
به این ابرشهاب سنگ ها جلوتر میرسیم. خلاصه این فاز یخورده سخت تره. مخصوصا این که فهمیدن پتررن رعد و برق این بشر یکم سخته. و از اونجا که با یه هیولای 9 ستاره طرفیم حسابی دمیج سگی داره این بشر.
ولی اینم رد شدنیه.
از فاز سه یه حرکت جدید دیگه هم یاد میگیره این بشر که سریعه و شدید رنج زیادی داره ولی قابل جاخالی دادنه
مشکل از فاز چهارم ـه که عملا هیچ حرکت جدیدی نداره ولی فقط میره تو محوطه خیلی کوچیکتر و شروع می کنه قاطی کردن.

حالا چرا رفتن تو یه محوطه کوچیکتر و قاطی کردن چیز بدیه؟

چون که من نمیدونم تو FF چخبره ولی گویا سمی ترین جادوهای سری جادوهای بادشن
این یه جادوی باد میزنه قشنگ سه دقیقه عین مانع کشنده تو زمین گردبادش میمونه. بعد اگه خدایی نکرده پرتت کنه تو این گردبادها قشنگ اینفینیت کومبو میشی. داغونت می کنه
ولی ما هر جور شد از پس این مانع هم براومدیم
راهش اینه که عین هفت تیر کش های غرب تو صورتش Flash Pod بزنی موقع جادوی باد زدن. به شدت عنصر نبرد فانیه راستیت اش. کمتر چیزی این حس رو منتقل می کنه که کوبوندن فلش پاد موفق تو صورت بهیموث در حال اجرای جادو داره :D :x

خلاصه که ما چهار بار این کوئست رو رفتیم
سه بار این بشر رو کشتیم
و تنها یه بار کوئست رو با موفقیت تموم کردیم

هاع این الان جور درنمیاد مگه نه؟

قبل مرگ، بهیموث یه حرکت نهایی داره که همون Ecliptic Meteor ـشه. این قدر این حرکت دوست داشتنیه که کل مپ رو Nuke می کنه.
دو جا امنه وقتی این بشر این حرکت رو میزنه
1. پشت قلوه سنگ هایی که خودش تو زمین پرت می کنه (it's Lore Accurate, Don't ask Why)
2. تو چادر توی کمپ (Don't Ask Why, It just Works)

آقا ما بار اول که رفتیم تا لب کشتنش اشتباهی سنگ پناه ها رو شکوندیم و Nuke شدیم جفت مون با هم.
دست دوم درس گرفتیم و جفت مون پشت سنگ پناه ها رفتیم ولی (کاش ویدیوش رو می گرفتم) در لحظه آخر. بهیموث جون به جون شده مشت شو کوبوند زمین و گفت "اگه من میرم، شماها هم با من میایید" و جفت مون رو از پشت قلوه سنگ پرت کرد بیرون و دوباره Nuke شدیم :|
دست سوم دیگه نذاشتیم دم مرگ از این غلطا کنه و شاخشو کردیم تو چشمش :D

خلاصه که یکی از هانت های به شدت فان بازیه... اگه یه یار OP مثل نیما داشته باشید :-"
البته بگم من واقعا ساپورت خوبی بودم :D

• Smile
  • Like
Reactions: prometheus and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
دست دوم درس گرفتیم و جفت مون پشت سنگ پناه ها رفتیم ولی (کاش ویدیوش رو می گرفتم) در لحظه آخر.
واقعا حیف که نشد کلیپ سیو کنیم =))

منو باش گفتم "حله کشتیمش، بریم پشت Comet تمومه B-)" Famous Last Words :D

بعد دستشو کوبوند رو Comet خیلی همزمان Yeet شدیم تو One Shot Zone :))

2. تو چادر توی کمپ (Don't Ask Why, It just Works)
عه اینو نمیدونستم، پس احتمالا دمیجش Global نیست ولی Area خیلی زیادی رو شامل میشه :D

اسپویل ریز از یه مانستر End-Game تو IB:
حالا سر فایت Alatreon کلا قابلیت زدن Farcaster رو برداشتن که کسی نتونه Cheese ـش کنه :))

البته بگم من واقعا ساپورت خوبی بودم :D
آره Fastest Hand In The East شده بودی موقع فلش زدن :)) :D

• Smile

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نسخه بعدی تحت عنوان Monster Hunter Paradise گویا لو رفته و قراره به زودی رونمایی بشه.مولتی پلتفرمم هست برخلاف رایز خدارو شکر!
بعد هزار و خورده‌ای ساعت بازی کردن در دنیای World برای نسخه جدید خیلی هیجان دارم! :D

لیک عجیبیه
بعید نیست چهار سال بعد MH:W تیم شون یه بازی دیگه ساخته باشه
ولی بعیده قبل این که آپدیت های رایز سانبریک تموم شن اینا بازی جدید بدن بیرون. ببندید رو اواسط 2023

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
لیک عجیبیه
بعید نیست چهار سال بعد MH:W تیم شون یه بازی دیگه ساخته باشه
ولی بعیده قبل این که آپدیت های رایز سانبریک تموم شن اینا بازی جدید بدن بیرون. ببندید رو اواسط 2023
حالا من کی بیام world و تو برام باس ها رو وان شات کنی و من اون پشت بشینم و فقط از دیرن مبارزات تو لذت ببرم؟ :p (اصلا کراس پلی داره؟ )

• Smile
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر