Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
تو ماهی چند دلار حقوق میگیری؟ :|
همه بازیا رو میخری :|
من؟ :d
اشتباه شده
من اکثر بازی هارو اجاره می کنم :d
البته Forza Horizon و چند تا بازی انحصاری حسابش جداست:d
این بازی Shadow Of Mordor به خاطر این که احساس می کنم واقعا ارزش داره، وسوسه شدم بخرمش وگرنه Shadow Of Mordor هم اجاره می کنم احتمالا :d

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
بازی مولتی نداره؟

بعد تموم کردن بخش استوری باید چی کار کرد؟

کلاس های مختلفی داره؟

بازی نقش افرینی هم داره؟یا بازی روند خطی داره؟

کسی لینک نقد بازی رو داره بده ما هم استفاده کنیم!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,182
بازی مولتی نداره؟

بعد تموم کردن بخش استوری باید چی کار کرد؟

کلاس های مختلفی داره؟

بازی نقش افرینی هم داره؟یا بازی روند خطی داره؟

کسی لینک نقد بازی رو داره بده ما هم استفاده کنیم!

بازی Open World هست.بعد تموم کردن استوری مثل همه بازی های Open World دیگه آزادین توی محیط بگردین و تروفی های رو جم کنید
کلاس مختلفی وجود نداره.با یه نفر بازی میکنید و آپگرید های متعددی واسش میگیرید و پیشرفت میکنه

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
من رو PC گرفتم بازی رو فعلا پولمو میخوام بدم واسه DriveClub ولی پول بیاد دستم 100% واسه تروفی و ... میگیرم بازیو فقط میتونم بگم محشره و واقعا در تعجبم چرا واسش تبلیق نکردن بازی خیلی خوب از اب در اومده اصلا باورم نمیشد انقدر خوب باشه ترکیبی از Batman و AC با داستان زیبا و محیط جذاب ارباب حلقه ها البته احتمالا شرکت سازنده فقط خواسته ببینه چظور از اب در میاد بخاطر همین تبلیغ نکرده و قراره تو عنوان های دیگه همرو هایپ کنه :d

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
دوستان ماموریت های اصلی و Story به چه شکل ( یا رنگ ) در نقشه مشخص میشن ؟

چند مرحله بازی کردم ولی اکثرا فرعی بود ( کشتن کاپیتان و اونایی که رنگشون قرمزه.یکی هم که زرد بود رفتم )

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
یعنی نه به تاپیک Driveclub که همش آدم رو دودل میکنن نه به این تاپیک که دل آدم رو آب میندازن باید بازی رو بگیرم خیلی باحاله همه راضین ازش
به نظرم اینو بگیرم بعو از این DW که تا اون موقع کمی پچ براش بیاد

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

چند مرحله بازی کردم ولی اکثرا فرعی بود ( کشتن کاپیتان و اونایی که رنگشون قرمزه.یکی هم که زرد بود رفتم )
اگه اشتباه نکنم زرد ها اصلی هستن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
من رو PC گرفتم بازی رو فعلا پولمو میخوام بدم واسه DriveClub ولی پول بیاد دستم 100% واسه تروفی و ... میگیرم بازیو فقط میتونم بگم محشره و واقعا در تعجبم چرا واسش تبلیق نکردن بازی خیلی خوب از اب در اومده اصلا باورم نمیشد انقدر خوب باشه ترکیبی از Batman و AC با داستان زیبا و محیط جذاب ارباب حلقه ها البته احتمالا شرکت سازنده فقط خواسته ببینه چظور از اب در میاد بخاطر همین تبلیغ نکرده و قراره تو عنوان های دیگه همرو هایپ کنه :d
اتفاقا بازی به اندازه کافی و شاید هم بیشتر از کافی تبلیغات داشت. منتهی چون توجه نمیکردید به چشمتون نمیخورد. حداقل هفته ای 2 تا تریلر میومد ازش. تو E3 کلی جایزه و نامزدی داشت. فن های سری LOTR 24 ساعته پیگیر ماجرا بودن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
اينقدر هايپمون كردين مخصوصا شروين و فردين ، امروز دستيني ميدم اينو ميگيرم :d

خب دروغ که نباید گفت بازیش واقعا وسیع و جذاب و پر از جزئیاته :D ! به جفتتونم گفتم :D ( بهرام - نوید ) بازیش اصلا اونجوری که انتظار داشتم ( نهایت متای 60 ) نشد و برعکس شد و خیلی خیلی حال میده :D
اصلا گرافیکش که هیچی :D سیستم نمسیس کاری میکنه بیخیال ماموریت اصلیا بشین :D 5 ساعت بازی کردم حدودا 10 درصد اکثرشم با امکانات نمسیس سروکله میزدم :D واقعا شاهکاره :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
دوستان هوش مصنوعی بازی واقعا خیلی بالاست ....

یه کاپیتانی بود هی میرفتم بکشمش ولی هر دفعه منو میکشت ....

دفعه اخر که رفتم بکشمش داشت با بقیه اورک ها صحبت میکرد میگفت : اون رنجر احمق هر دفعه میاد منو بکشه ولی هر بار شکست میخوره ! بعد با بقیه اوروک ها خندیدن ! :d ما هم که غیرتی شدیم رفتیم کشتیمش بد رقم :d

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
یعنی نه به تاپیک Driveclub که همش آدم رو دودل میکنن نه به این تاپیک که دل آدم رو آب میندازن باید بازی رو بگیرم خیلی باحاله همه راضین ازش
به نظرم اینو بگیرم بعو از این DW که تا اون موقع کمی پچ براش بیاد

بنظر من هردوتاش رو بگير چون واقعاً ارزش دارن، يكي از يكي بهتره.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300

زرد ها هستن اما باید قبلش ماموریت های جانبی و اون قرمز ها رو بری کمی لول اپ کنی تا بتونی مقاومت کنی و درست مبارزه کنی
بازی از اونی که فکر میکردم جدی تره...حتی برای منی که سری souls رو جویدم بعضی وقتها واقعا سخت میشه این بازی و خیلی باید سریع واکنش نشون بدی و امکانات سلاحات بالا باشن

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
فردا دارم میرم بازی رو بگیرم تا تکلیف DW روشن بشه اینو بچسبیم

بنظر من هردوتاش رو بگير چون واقعاً ارزش دارن، يكي از يكي بهتره.
دقیقا باید جفتشون رو بازی کرد ولی کدوم زودتر....

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
بازی مشخصه خطی نیست درسته ؟
rpg محوره یا اکشن ؟
المان های rpg چیه تو بازی ؟ جادو و level up?:-/
درسته، open world هست
اکشنه بیشتر، جادو و این حرفام میشه گفت نداره به اون صورت (یه قابلیت هایی هست البته)
level up هم مثل بازیهای rpg نداره ولی یه چیزایی هست برای آنلاک کردن
در مجموع بازیش محشره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر