Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
دوستان من بازی رو تازه خریدم بعد یه مشکلی که دارم اینه که وقتی میخوام گردن این اورک هارو بزنم هرچی مربع و مثلث رو باهم یا به ترتیب میزنم اصلا گردن نمیزنه . شمشیرم ابی میشه خودش میگه مربع و مثلث رو فشار بده ولی اتفاقی نمیوفته :|

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
هم saturn رفتم هم mediamarkt هر دو تمام کرده بودن مجبور شدم از این جهود بخرم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
من فکر میکردم فقط تو ایرانه که بازیا رو هرجا هرچی زورشون میرسه میدن نگو همه جا همینجوریه

Sent from my HTC One max using Tapatalk

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
من هم 360 دارم هم ps4 به نظرتون صبر کنم تا 360 ش بیاد یا نه
الان فقط یه last of us دارم که اونم هنوز تموم نکردم یه بازی دیگه در وسع مالیم هست بگیرم
فیفا 15 بگیرم اینو بگیرم یا صبر کنم evil within یا assassian creed راهنمایی خواهش
به نظرم در حال حاضر بهترین انتخاب هست برای PS4 با توجه به بازی های دیگه باز هم اگه میتونی Tlou رو تمام کن تا ببین وضعیت چه طور میشه

دوستان بازی رو میشه جلوی خانواده بازی کرد ؟ صحنه ی +18 داره یا نه ؟ دوس دارم این بازیو روی تی وی 50 اینچ توی نشیمن بازی کنم نه 22 اتاقم !
نه هیچ مشکلی نداره خود بازی -16 هست اونم به خاطر خشونت

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
دوستان من بازی رو تازه خریدم بعد یه مشکلی که دارم اینه که وقتی میخوام گردن این اورک هارو بزنم هرچی مربع و مثلث رو باهم یا به ترتیب میزنم اصلا گردن نمیزنه . شمشیرم ابی میشه خودش میگه مربع و مثلث رو فشار بده ولی اتفاقی نمیوفته :|

همون موقع میزنی یا طولش میدی؟یه ذرم بگذره نزنی باید دوباره شارژش کنی

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
من فکر میکردم فقط تو ایرانه که بازیا رو هرجا هرچی زورشون میرسه میدن نگو همه جا همینجوریه

Sent from my HTC One max using Tapatalk
اره دادش والا مرغ همسایه غازه
تو ایران بگردی زیر قیمت هم پیدا میکنی اینجا یا قیمت اصلی یا بیشتر از قیمت اصلی جای هیچ بحثی هم نیست
هر کی هر چقدر دوست داره قیمت میده هیچکی هم نیست رسیدگی کنه

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
بچه ها اين بازي يكي از بهترين بازي هاييه كه تا حالا بازي كردم واقعا فوق العادست هركي ميخواد بخره شك نكنه.از بس خوبه من اصلا داستان بازي و نميرم يه وقت تموم نشه.ماموريت فرعي هاش خيلي زياده تموم نميشه اصلا.
Hitpoint 120 تا حالا كسي ركورد بيشتر زده؟:D
رو ps4 كه گرافيكش عالييه بقيه رو نميدونم

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320

من رو pc با دسته ps3 بازی میکنم!برای من مثلث و دایره هست! مطمئنی مثلث و مربع رو بهت نشون میده! این که میگی یکی از skill point های بازیه دیگه؟! که میکه اول 8 تا strike بعدش هم که مثلث و دایره رو میزنی رو هر دشمنی که سرپاست تا execution ش کنه! اگه stun شده باشه نمیزنه ها! چون stun شده ها رو با همون R2+مربع میکشه دیگه! این پوینت در واقع کمکیه برای درگیریای شلوغ که یه نفرو سریع از پا دربیاری!

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دوستان من بازی رو تازه خریدم بعد یه مشکلی که دارم اینه که وقتی میخوام گردن این اورک هارو بزنم هرچی مربع و مثلث رو باهم یا به ترتیب میزنم اصلا گردن نمیزنه . شمشیرم ابی میشه خودش میگه مربع و مثلث رو فشار بده ولی اتفاقی نمیوفته
yahoo_22.gif
چرا مربع و مثلث؟ اینکه خیلی سخته، برای من که با دایره و مثلث هست
من رو pc با دسته ps3 بازی میکنم!برای من مثلث و دایره هست! مطمئنی مثلث و مربع رو بهت نشون میده! این که میگی یکی از skill point های بازیه دیگه؟! که میکه اول 8 تا strike بعدش هم که مثلث و دایره رو میزنی رو هر دشمنی که سرپاست تا execution ش کنه! اگه stun شده باشه نمیزنه ها! چون stun شده ها رو با همون R2+مربع میکشه دیگه! این پوینت در واقع کمکیه برای درگیریای شلوغ که یه نفرو سریع از پا دربیاری!
stun شده ها رو هم میزنه، من خودم بارها و بارها این کارو کردم (چه اونایی که سرپا stun میشن، چه اونایی که اُفتادن زمین)

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
اولش کمی سخت بود برام ولی داره دستم راه می افته و بازی حسابی سرگرم کننده و باحاله
مبارزات خوب آپگرید کردن و.....

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
من به شخصه نمیدونم چرا زود از بازی خسته میشم :| یکم برام یه نواخته !!!!
اون قضیه زدن سر هم دکمه مثلث و دایره هست هواسم نبود . اما هرچی میزنم سرشون رو نمیزنه . دقیقا چطوری باید زد ؟ باهم یا به ترتیب ؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نه هیچ مشکلی نداره خود بازی -16 هست اونم به خاطر خشونت

برای ما که روش نوشته +18 از او قرمزا :d

احتملا به خاطر خشونت :d

- - -ویرایش - - -

من به شخصه نمیدونم چرا زود از بازی خسته میشم :| یکم برام یه نواخته !!!!
اون قضیه زدن سر هم دکمه مثلث و دایره هست هواسم نبود . اما هرچی میزنم سرشون رو نمیزنه . دقیقا چطوری باید زد ؟ باهم یا به ترتیب ؟

مثلث و دایره رو باهم فشار میدی دیگه ....فقط مواظب باش ضربه نخوری که کل شارژت میپره ( بعدا با اپگرید میتونی کاری کاری کنی به جای اینکه با یه ضربه همش بپره با دوضربه بپره :d)

اون قضیه ی خسته کننده رو هم نمیدونم من 20 ساعت بازی کردم فقط رفتم کاپیتان کشی و این حرفا بازی هنوز برام خیلی جذابه :d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
برای ما که روش نوشته +18 از او قرمزا :d

احتملا به خاطر خشونت :d

- - -ویرایش - - -

مثلث و دایره رو باهم فشار میدی دیگه ....فقط مواظب باش ضربه نخوری که کل شارژت میپره ( بعدا با اپگرید میتونی کاری کاری کنی به جای اینکه با یه ضربه همش بپره با دوضربه بپره :d)

اون قضیه ی خسته کننده رو هم نمیدونم من 20 ساعت بازی کردم فقط رفتم کاپیتان کشی و این حرفا بازی هنوز برام خیلی جذابه :d

با اجازت حاجی منم همش رفتم کاپیتان کشی و مراحل جانبی اما تنها چیزی که باعث میشد خیلی خیلی خسته بشم و یکم زده بشم این بود که اصلا فن نداشت . فقط باید مربع میزدی بعضی موقع ها هم یه دایره که استان شن . همش دیگ باید بزنی . فن و کارای باحال نداره :D یکم سخته بعضی جاها مخصوصا 30 تا اورک میریزن سرت خلاصت میکنن !!!!
شما اگه میتونی یه راهنمایی چیزی واسه این مبارزات بکن . اسکیل ها و اینچنت های WEAPON هارو هم یه توضیح بده کودوما خوبه ارههه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر