Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
48723900335517289405.jpg

Yusuf Mehdi معاون بخش بازاریابی و استراتژی Xbox One با Spanish daily می‌گوید:"
Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد."

Mehdi درمورد نمایش E3 شگفت انگیز سونی در E3 برنده شدن در E3 و تایید قیمت PS4 که 100 دلار کمتر از Xbox One‌ است گفت:"
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست. کسی برنده یا بازنده در E3 نیست بلکه این بازی است که ما به انجامش می‌پردازیم. ما از 20 بازی انحصاری رونمایی کردیم که 17 عدد آنان انحصاری Xbox One بودند. من فکر نمی‌کنم سونی بتواند این چنین کاری را انجام بدهد، چیزی که من درمورد آنان شنیدم این است که جایگاه ما در این نسل مناسب است و قیمت‌گذاری کامل و خوبی انجام داده‌ایم. با این حال سرویس صدای Skype و سنسور حرکتی Kinect در کنسول موجود می‌باشند. من با بردن نمایش کاری ندارم، چرا که مصرف کنندگان تست کننده اصلی هستند."

Mehdi درمورد متصل بدون به اینترنت و چک شدن کنسول در 24 ساعت می‌گوید:
اجباری برای متصل بودن همیشگی به نت نیست فقط برای آنلاین بازی کردن و بازی کردن با سرویس cloud باید به نت وصل شد. این سرویس طوری طراحی شده است که وقتی شما آفلاین هم باشید اطلاعات شما نگهداری و اجرا شود.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
برای متصل شدن و چک شدن نیاز به اینترنت بسیار قوی نیست، بلکه اینترنت یک گوشی تلفن همراه نیز کفایت می‌کند."

او همچنین درمورد سیستم خرید و فروش و معامله بازی‌ها گفت:"
این یک چیز اجتماعی و پیشرفته است. به عنوان مثل یکی از دوستان نزدیک شما باید حداقل 30 روز در لیست دوستانتان باشد. با این وجود شما قادر هستید محتوای اکانت خود را با 10 نفر از دوستان یا بستگان خود به اشتراک بگذارید، برای این کار لازم نیست همه آنان به صورت یک بازدید کننده قادر به بازی کردن باشند یک نفر هم کافی است. این کالکشن در Cloud خواهد بود."

او همچنین درمورد سخت افزار کنسول‌های نسل قبل و چرخه حیات Xbox 360 و دیسک‌های فیزیکی گفت:"
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد. من نمی‌توانم برای چرخه حیات Xbox 360 زمانی تعیین کنم، Xbox 360 حدود 7 سال به کار خود ادامه داده است و شما زمان‌های زیادتری رو پیش رو خواهید داشت پس کنسول هنوز به چرخه حیات خود ادامه خواهد داد. من درک می‌کنم که شما در برخی موارد قصد دارید یک بازی را به صورت فیزیکی داشته باشید، مثل هدیه کریسمس برای کودکان، شما صبر نمی‌کنید تا بازی را دانلود کنید. هر کشور ارتباط و اتصال متفاوتی با دیگری دارد بخاطر این تصمیم گرفتیم این کار را ادامه ندهیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
1499$ هم قیمت میزاشتن روش باز شما صوت کف میزدید براشون و شاکی بودید که "با ایـــــــــــــــن همه امکانات چرا اینقدر ارزونه !!".
لول ! شما که هی با تغییر جهت باد موقعیتتون عوض میشه بفرمایید این نسل دلیل گروتر بودن ps3 چی بود ؟! البته اون زمان که شانس اوردیم ps فن نبودی ! نسل بعدش بعد از این نسلی که میاد ! اگه کنسولی وجود داشته باشه و ما زنده بمونیم شاید دوباره مایکرو فن شدی ! لول ! تا دیروز که دلایل گرونیه ps3 را لیست میکردند وجود درایو بلوری بود و از طرفی دلایل cell و........ ( اوه ! تو تاپیک ها هم که پر از پستهات هست که میگفتی برای این نسل dvd معمولی کافیه و............... !!! ) الان که ما میگیم دلیل گرونتر بودنش کینکت هست و بعضی از تکنولژی جدید تو بخش سخت افزار الان میشه صوت و کف زدن و............ :)
ایشالا همین اوایل نسل X1 کپی خور بشه ببینیم میزان تغییر جهت باد درجش چقدره ؟;;)
جدیدا استودیوی ND براتون چقدر محبوب شده ! آه روزگار همین دیروز بود ها ! :bighug:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ادم وقتی دستش تو جیبش باشه هراز تومن هم براش خیلیه چه برسه به 300 هزار تومن
آدمی که دستش تو جیب خودش باشه (با این وضعیت) مطمئنا" نمیره کنسول 400$ و بازیهای 60$ـی بخره
البته طبق معمول همه میان میگن خودشون کار میکنن و شش تا بچه دارن و...
-دوما" اگه کسی 300 اضافه نداره بره ps4 بخره مبارکش هم باشه ,چه الزامیه بیاد شعور اونایی که one میخرن رو زیر سوال ببره؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اگه ۴۰۰ دلار هم گرون تر باشه xbox one بازم ارزشش رو داره بیایم بازی های 4k رو روش تجربه کنیم
شما چندتا بازی دیدی روی X1 روی 4K اجرا بشن:-/
اینطوری نیست که مثلا یک بازی مثل QB رو روی 4K اجرا کنه
یا بازی های دیگه رو

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
شما چندتا بازی دیدی روی X1 روی 4K اجرا بشن:-/
اینطوری نیست که مثلا یک بازی مثل QB رو روی 4K اجرا کنه
یا بازی های دیگه رو
وقتی که میگن اجرا میکنن یعنی اینکار رو انجام میدن دیگه چرا همینطوریه فکر کنم تو کنفرانس 4k بود درست نمیدونم ولی مطمءنم چند تا بازی ۴k هم میدن بیرون که ...این بدجور به ضرر سونی هست چون فقط میتونه فیلمای 4k رو اجرا کنه اما ایکس باکس وان بازی هم اجرا می کنه و این امتیاز خوبی برا مایکرو هست که در آینده ازش استفاده خواهد کرد ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
بازی های نمایش داده شده:
Forza Motosport 5
Dead Rising 3
Sunset Overdrive
Titanfall
Killer Instinct
Ryse: Son of Rome

به علاوه تعداد زیادی بازی آرکید و مستقل و اینا :D
ببخشید الان titan fall انحصاری محسوب میشه؟؟؟:D
بازی که بیشتر از یک پلتفورم داره که دیگه انحصاری یک شرکت محسوب نمیشه! این بازی برا PS4 نمیاد ولی برا PC میاد!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
وقتی که میگن اجرا میکنن یعنی اینکار رو انجام میدن دیگه چرا همینطوریه فکر کنم تو کنفرانس 4k بود درست نمیدونم ولی مطمءنم چند تا بازی ۴k هم میدن بیرون که ...این بدجور به ضرر سونی هست چون فقط میتونه فیلمای 4k رو اجرا کنه اما ایکس باکس وان بازی هم اجرا می کنه و این امتیاز خوبی برا مایکرو هست که در آینده ازش استفاده خواهد کرد ...
نسل حاضر هم برای 1080 هم همچین چیزی گفتن ولی اخرش چند تا بازی 1080 واقعی داشتیم
بعد هم تلویزیون همه گیر نشه چرا به ضرر سونی بشه
سونی هم می تونه بازی 4K بده ولی الکی پردازش دستگاه رو استفاده کنن به جای این که بازی رو می تونن روی 1080 اجرا کنن و گرافیک رو بهتر بکنن
همین بتل 4 روی 2 کارت گرافیک روی 4k اجرا شد

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
ببخشید الان titan fall انحصاری محسوب میشه؟؟؟:D
بازی که بیشتر از یک پلتفورم داره که دیگه انحصاری یک شرکت محسوب نمیشه! این بازی برا PS4 نمیاد ولی برا PC میاد!
اگه برا ps4 نیاد انحصاری نیست :d
تازه فکر کنم باری اینکه رو pc بیاد هزارتا منت بذارن و مثلاْ دیدی که بعضی بازی های xbox 360 فقط روی win 8 اجرا میشن ؟‌ شاید با xbox one هم همینکار رو بکنن و سر titanfall رو هم همین مصیبت رو بیارن ولی امکانش ۱ درصد :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
آدمی که دستش تو جیب خودش باشه (با این وضعیت) مطمئنا" نمیره کنسول 400$ و بازیهای 60$ـی بخره
البته طبق معمول همه میان میگن خودشون کار میکنن و شش تا بچه دارن و...
-دوما" اگه کسی 300 اضافه نداره بره ps4 بخره مبارکش هم باشه ,چه الزامیه بیاد شعور اونایی که one میخرن رو زیر سوال ببره؟
کسی شعور کسی رو زیر سوال نبرد انجمن هر کسی حق داره نظرشو بگه در مورد گیم و کنسول ها
اگرم کسی توهین کرد حتما مشکل داره

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا شاید بتونه بعد دو نسل برنده بشه ولی خیلی بعیده واقعا با این سیاستهای قشنگشون اصلا امیدی نیست ...
نسل ششم با XBOX که با مخ رفت تو زمین نسل حاظر با 360 از ضعف سونی تو سالهای اولش استفاده کرد و یه دو سالی بی رقیب واسه خودش تاخت ولی اخرین امار نشون میده بازم بردنی در کار نیست و در خوشبینانه ترین حالت یه مساوی 50/50 میشه :D
حالا دوستان میان تفسیر و تحلیل میکنن که سونی شکست خورده چون از فروش 150 میلیونی رسیده به 80 میلیون یا سهام سونی رفته بود پایین و ساختمون میفروخت و ... :))
رو این piece of crap اگه MGS V هم انحصاری بود بازم تصمیم به خریدش نمیگرفتم...

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
یه نگاه به انحصاری ها و بازی های این نسل سونی و مایکرو بندازین...
نسل بعد هم همینطوره :>

پ.ن : چجوری مایکرو فن ها روشون میشه از انحصاری حرف بزنن خدا بهتر میدونه ...

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
4K 4K!!!!!!!!

1. بالفرض PS4 وXbox One از تکنولوژی 4k برای بازی ها پشتیبانی کنن
2.قیمت یه تلویزیون 4k سونی 25000$ هست کی میخواد بخرش که بالفرض بره روش castle carshers 2 4k بازی کنه؟

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
هیچ کدوم از این دو کنسول بازی 4K ساپورت نمی کنند و نخواهند کرد. فقط منوهای سیستم عامل و فیلم ها در این رزولوشن نمایش داده میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر