Metal Gear Rising می تواند یک سری جدید باشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
mgs-rising1.jpg

بر اساس گفته ی سازنده ی بازی یعنی Shigenobu Matsuyama نسخه ی جدید این بازی یعنی Metal Gear Solid Rising می تواند یک سری جدید از MGS را پایه گذاری کند!

او می گوید شایعات زیادی وجود دارد که می گویند Metal Gear Solid Rising یک نسخه فرعی بوده و در کنار داستان اصلی قرار دارد اما این ها درست نیست و MGS:R یک داستان فرعی ندارد بلکه ما ساخت یک سری جدید از MGS را بر اساس معیار های دیگر در نظر داریم!

Hideo Kojima و افرادی که در شرکت وی به کار مشغولند در ساخت MGS:R دخالت مستقیمی ندارند بلکه آنان روی MGS: Peace Walker و MGS: Solid Snake 3D تمرکز کرده اند!

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ی MGS:R مشخص نشده است اما عرضه ی آن روی PS3 و PC و X360 به تایید رسیده است!

منبع!

• Like
Reactions: Morteza

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وحید خوشحالیا...:d
متال گیر هرچی نیست،همه چیه:d...
آره کیوان جون خوشحالم. ناسلامتی کوجیما (هر چند می گن رو این نسخه فقط به عنوان ناظر حضور داره) اسمش با این بازی گره خورده.
ولی نمیدونم چرا MGS 2 که واسه PC اومد به خاطر کنترل بدش چون موس اصلا توش کاربرد نداشت باهاش حال نکردم. این کوجیما هم درسته آدم مخیه ولی یه جورایی نچسبه.

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
آره کیوان جون خوشحالم. ناسلامتی کوجیما (هر چند می گن رو این نسخه فقط به عنوان ناظر حضور داره) اسمش با این بازی گره خورده.
ولی نمیدونم چرا MGS 2 که واسه PC اومد به خاطر کنترل بدش چون موس اصلا توش کاربرد نداشت باهاش حال نکردم. این کوجیما هم درسته آدم مخیه ولی یه جورایی نچسبه.
من MGS 2 اولین بازی ای بود که رو PS 2 تموم کردم...اون دموی اولیو دیدم از فرط شادُمانی(!)دهنم باز بود...!بعد وقتی بازی شروع شد اون بارونو که دیدم کفبر شدم:d...یادش بخیر.:x

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
7 سال گذشت و من هنوز MGS 2 رو بعد قسمتی که ماموره به پلیسکین و رایدن میگه چی کار کنند نرفتم...:((

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
به نظر من کم کم داریم به پایان تاریک سری MGS نزدیک میشیم .... سری بازی که کم کم کوجیما از اون کنار میره و یه سری آدم **** بازی رو به ***** میدن :((
دقیقا مثل سری Resident Evil

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
به نظر من کم کم داریم به پایان تاریک سری MGS نزدیک میشیم .... سری بازی که کم کم کوجیما از اون کنار میره و یه سری آدم **** بازی رو به ***** میدن :((
سری resident evil چی ؟ببین قبلا بحث شده...!b-)

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
سری resident evil چی ؟ببین قبلا بحث شده...!b-)
منم خیلی بحث نمیکنم پس .... فقط اینو بگم که همه میدونن سری RE از شماره ی 2 به بعد یک افت نسبی داشت که در شماره ی 5 به سقوط قطعی رسید ....

اگه میخواید بحث رو ادامه بدید بیاید توی PM

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
یه حسی بهم میگه با دادن این MGS دارن اشتباه بزرگی میکنن.امیدوارم به سرنوشت NFS و PES نیافته.
کونامی قبلا این اشتباه رو تکرار کرده بود.زمانی که PES تو تو اوج بود پیش خودشون گفتن این بازی که فرت فرت میفروشه حالا بزار یه آشغال هم بدیم بیرون.... افت از همون جا شروع شد.بدتر از اون ممکنه بشه مثل NFS یا سونیک که با اومدن خبر سری جدیدش،همه از قبل منتظر یه گند جدید هستند(در دنیایی موسیقی مثل آلبوم جدید متالیکا...)
هرچی باشه این بازی داره از اسم MGS استفاده میکنه و کلی آدم کنجکاو میخوان ببینن MGS رو امتحان کنن.
امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد..:(

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
کی همیچین چیزی گفته؟تا کوجیما هست mgs هم هست اما به صورت انحصاری البته با اسنیک
این مولتیارو میدن همون ادمای**** بسازن تا بازیو به*****بدن
البته بازی بد نیستا اینو گفتم تاپیک الکی نره جلو من اصلا بحثم سر خوب یا بد بودن نیست من فقط جواب این پستو دادم

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
واقعا خدا لعنتشون کنه که اینجوری متال گیر رو به گند کشیدن.و هدفی جز پول و ثروت براشون مهم نیست.
اسنیک و متال گیر 1 کجایید که یادتون بخیر...:(

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
واقعا خدا لعنتشون کنه که اینجوری متال گیر رو به گند کشیدن.و هدفی جز پول و ثروت براشون مهم نیست.
اسنیک و متال گیر 1 کجایید که یادتون بخیر...:(
دیگه از این خنده دار تر؟mgs4 بازی کردی شما؟؟؟؟

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دیگه از این خنده دار تر؟mgs4 بازی کردی شما؟؟؟؟
چی از این خنده دارتر؟؟؟؟اولا من منظورم این بازی بود که دیگه اسنیک رو گذاشتن کنار و این رایدن یا درستر خانوم رایدن رو گذاشتن و با این مسخره بازی ها...ادما انگار باقالین که اینجوری قطعه قطعه می کنه...
بعدشم شما MGS 1 رو بازی کردی؟؟؟اون کجا این بازی مسخره کجا؟؟؟
داستانی که اون بازی داشت تو هیچ سری قابل مقایسه باهاش نیست.
کوجیما تو هر سری مسخره بازی رو بیشتر کرد مثال اون ومپ مسخره تو شماره 3 اون FEAR و PAIN مسخره تو چهار هم که رایدن معلوم نبود چی بود...
من منکر گرافیک و سایر عناصر بازی نمی شم ولی این کوجیما سری متال گیر رو به مسخره گرفت.
دیگه فکر کنم تو بازی های بعد اشپزی هم بکنیم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چی از این خنده دارتر؟؟؟؟اولا من منظورم این بازی بود که دیگه اسنیک رو گذاشتن کنار و این رایدن یا درستر خانوم رایدن رو گذاشتن و با این مسخره بازی ها...ادما انگار باقالین که اینجوری قطعه قطعه می کنه...
کوجیما تو هر سری مسخره بازی رو بیشتر کرد مثال اون ومپ مسخره تو شماره 3 اون FEAR و PAIN مسخره تو چهار هم که رایدن معلوم نبود چی بود...
من منکر گرافیک و سایر عناصر بازی نمی شم ولی این کوجیما سری متال گیر رو به مسخره گرفت.
دیگه باید پول در بیاره دیگه ... وگرنه هیچی MGS1 نمیشه.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
اینجوری که تو میگی به جز نسخه ی 1 همه گند زدن دیگه؟!
اینجوریا هم نیست.;)
همه نگران RISING هستیم و طبیعیه!دست خودمونم نیست،بالاخره یه چیز جدید واسه سری MGS هست!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
به نظر من برای اینکه این همه به این بازی گیر نمیدادن باید فقط اسمش رو میذاشتن Rising !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر