Metal Gear Rising می تواند یک سری جدید باشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
mgs-rising1.jpg

بر اساس گفته ی سازنده ی بازی یعنی Shigenobu Matsuyama نسخه ی جدید این بازی یعنی Metal Gear Solid Rising می تواند یک سری جدید از MGS را پایه گذاری کند!

او می گوید شایعات زیادی وجود دارد که می گویند Metal Gear Solid Rising یک نسخه فرعی بوده و در کنار داستان اصلی قرار دارد اما این ها درست نیست و MGS:R یک داستان فرعی ندارد بلکه ما ساخت یک سری جدید از MGS را بر اساس معیار های دیگر در نظر داریم!

Hideo Kojima و افرادی که در شرکت وی به کار مشغولند در ساخت MGS:R دخالت مستقیمی ندارند بلکه آنان روی MGS: Peace Walker و MGS: Solid Snake 3D تمرکز کرده اند!

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ی MGS:R مشخص نشده است اما عرضه ی آن روی PS3 و PC و X360 به تایید رسیده است!

منبع!

• Like
Reactions: Morteza

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
به نظر ابروی MG رو برده ... با این ادم زن نما ـش .

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
معلوم نیست چه بازی خواهد شد ؟ آیا بازی شبیه به mgs یا شبیه به یک بازی شمشیری ! باید منتظر موند و دید
اینم بگم که تا حالا mgs بد ساخته نشده ! و کوجیما و دوستانش (( یوگی و دوستانش :)) )) نمیزارن این گیم به گند کشیده شه !

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اینجوری که تو میگی به جز نسخه ی 1 همه گند زدن دیگه؟!
اینجوریا هم نیست.;)
همه نگران RISING هستیم و طبیعیه!دست خودمونم نیست،بالاخره یه چیز جدید واسه سری MGS هست!
من نمی گم گند زدن می گم با بعضی از شخصیت های فرا طبیعی ابهت و بزرگی بازی رو به مسخره گرفتند.
بعدشم نباید RISING رو با عنوان METAL GEAR SOLID بیان می کردند.باید می گفتند NINJA با شرکت خانوم رایدن.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
چی از این خنده دارتر؟؟؟؟اولا من منظورم این بازی بود که دیگه اسنیک رو گذاشتن کنار و این رایدن یا درستر خانوم رایدن رو گذاشتن و با این مسخره بازی ها...ادما انگار باقالین که اینجوری قطعه قطعه می کنه...
بعدشم شما MGS 1 رو بازی کردی؟؟؟اون کجا این بازی مسخره کجا؟؟؟
داستانی که اون بازی داشت تو هیچ سری قابل مقایسه باهاش نیست.
کوجیما تو هر سری مسخره بازی رو بیشتر کرد مثال اون ومپ مسخره تو شماره 3 اون FEAR و PAIN مسخره تو چهار هم که رایدن معلوم نبود چی بود...
من منکر گرافیک و سایر عناصر بازی نمی شم ولی این کوجیما سری متال گیر رو به مسخره گرفت.
دیگه فکر کنم تو بازی های بعد اشپزی هم بکنیم.
خب شما صحبتاتون غیر قابل هضمه ببینین چند دلیل هست:
1:بهترین گرافیک واسه 4
2:بهترین داستان واسه 4
3:بهترین گیم پلی واسه 4
واسه همین میگم غیر قابل قبوله صحبتتون
در ضمن شما گفتی بعد از 1 به همشون گند خورد نگفتی از این شماره

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
به نظر ابروی MG رو برده ... با این ادم زن نما ـش .

راست میگه قبل این که من 4 رو بازی کنم تریلر e3 پارسال رو که دیدم گفتم این زنه :))

بعد تو 4 حرف زد دیدم مرده :))

بعد گفتم این چرا این شکلیه نکنه G*a*y هست :D دیدم نه زن و بچه هم داره >:d<:))

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
شما خوبی ؟
1: بهترین گرافیک مال MGS 4 : خوب این درسته چون روی PS3 عرضه شده .... و نباید با ps2 مقایسه اش کرد ....
2: بهترین داستان مال MGS 4 : عمرا .... داستان شماره ی 4 به گرد پای داستان 3 شماره ی قبلی هم نمیرسه ....
3: بهترین گیم پلی مال MGS 4 : اینم عمرا ... گیم پلی کوتاه بازی کاملا خودنمایی میکرد توی شماره ی 4 .... و بیشتر cutscene بود تا گیم پلی ....

-----------
من نمی گم گند زدن می گم با بعضی از شخصیت های فرا طبیعی ابهت و بزرگی بازی رو به مسخره گرفتند.
اتفاقا یکی از نقاط قوت بازی همین وجود ابر قهرمانان با قابلیت های فرابشری بازیه که داستان خودشونو دارن و در کنار واقعیت های موجود در دنیای واقعی تجربه ی بی نظیری میشه ! البته MGS 1 هم شخصیت های ابر قهرمانی داشت ها !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

عزیز من با صحبت اون دوستمون کاری ندارم اما صحبت شما خیلی مشکل داره .;)

1. اول از همه هر کدوم از MGS ها در زمان خودشون بهترین گرافیک رو داشتن .

2. خیر بهترین داستان شروع بوده اگه شروع بد بود SNAKE انقدر طرفدار پیدا نمیکرد که در شماره 2 با وجود داستان کلی خیلی ها ایراد بهش گرفتن .

3.گیم پلی MGS از شماره 1 تا این جا چنان تغییر کلی نکرده هر کدوم در زمان خودش عالی بوده .

با این صحبت که بعد MGS 1 همه بد بودن یا حضور RAIDEN بد بود در MGS 2 مخالف شدید هستم .

از MGS جدید هم خوشم اماده از گیم پلیش برای این که هرکی طرفدار واقعی MGSبوده باشه حتی 1 دقیقه وقتی MGS 1 رو بازی میکرد همیشه دوست داشت نقش گری فاکس رو بازی کنه در1 MGS که اینم .

اما این که بیاد از این به بعد MGS :R 1,2,3 راه بندازه مخالفم شدید .;)

در کل فقط عشق است SNAKE .

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
راست میگه قبل این که من 4 رو بازی کنم تریلر e3 پارسال رو که دیدم گفتم این زنه :))

بعد تو 4 حرف زد دیدم مرده :))

بعد گفتم این چرا این شکلیه نکنه G*a*y هست :D دیدم نه زن و بچه هم داره >:d<:))
حتما باید نشون بندند که یک ژاپنی بازی رو ساخت ــه . با این شمشیر مسخره ــشون . تو MGS 2 تیر رو تو هوا با این شمشیر ــه میزد . :d باید یه شمشیر داد دست کوجیما بعد با AK47 یا یه چیز دیگه روش 2 تا خشاب خالی کرد , تا ببینیم میتونه تیر ها رو بزنه یا نه . :d
یه جا خوندم سر بازی MGS4 کلی دوبلر Snake به کوجیما التماس کرده که اون صحنه ی اخر رو تغییر بده اما نکرده ! همون جا که Snake نتونست خودش رو بکشه ! اخه مگه میشه ادمی که اون همه شجاع بود و انقدر سرباز کشته بود نتونه خودش رو بکشه ؟ :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حتما باید نشون بندند که یک ژاپنی بازی رو ساخت ــه . با این شمشیر مسخره ــشون . تو MGS 2 تیر رو تو هوا با این شمشیر ــه میزد . :d باید یه شمشیر داد دست کوجیما بعد با AK47 یا یه چیز دیگه روش 2 تا خشاب خالی کرد , تا ببینیم میتونه تیر ها رو بزنه یا نه . :d
یه جا خوندم سر بازی MGS4 کلی دوبلر Snake به کوجیما التماس کرده که اون صحنه ی اخر رو تغییر بده اما نکرده ! همون جا که Snake نتونست خودش رو بکشه ! اخه مگه میشه ادمی که اون همه شجاع بود و انقدر سرباز کشته بود نتونه خودش رو بکشه ؟ :d

mpefo6ct0fx9eptooxmn.jpg

این تاپیک کلاً هجویات زیاد داره...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
عزیز من با صحبت اون دوستمون کاری ندارم اما صحبت شما خیلی مشکل داره .;)

1. اول از همه هر کدوم از MGS ها در زمان خودشون بهترین گرافیک رو داشتن .

2. خیر بهترین داستان شروع بوده اگه شروع بد بود SNAKE انقدر طرفدار پیدا نمیکرد که در شماره 2 با وجود داستان کلی خیلی ها ایراد بهش گرفتن .

3.گیم پلی MGS از شماره 1 تا این جا چنان تغییر کلی نکرده هر کدوم در زمان خودش عالی بوده .

با این صحبت که بعد MGS 1 همه بد بودن یا حضور RAIDEN بد بود در MGS 2 مخالف شدید هستم .

از MGS جدید هم خوشم اماده از گیم پلیش برای این که هرکی طرفدار واقعی MGSبوده باشه حتی 1 دقیقه وقتی MGS 1 رو بازی میکرد همیشه دوست داشت نقش گری فاکس رو بازی کنه در1 MGS که اینم .

اما این که بیاد از این به بعد MGS :R 1,2,3 راه بندازه مخالفم شدید .;)

در کل فقط عشق است SNAKE .
من چی گفتم؟
من میگم تو همه اینا با پیشرفتی که ایجاد شده mgs4سرتره(البته نظر شخصی استثنا هست)
شما خوبی ؟
1: بهترین گرافیک مال MGS 4 : خوب این درسته چون روی PS3 عرضه شده .... و نباید با ps2 مقایسه اش کرد ....
2: بهترین داستان مال MGS 4 : عمرا .... داستان شماره ی 4 به گرد پای داستان 3 شماره ی قبلی هم نمیرسه ....
3: بهترین گیم پلی مال MGS 4 : اینم عمرا ... گیم پلی کوتاه بازی کاملا خودنمایی میکرد توی شماره ی 4 .... و بیشتر cutscene بود تا گیم پلی ....

-----------
اتفاقا یکی از نقاط قوت بازی همین وجود ابر قهرمانان با قابلیت های فرابشری بازیه که داستان خودشونو دارن و در کنار واقعیت های موجود در دنیای واقعی تجربه ی بی نظیری میشه ! البته MGS 1 هم شخصیت های ابر قهرمانی داشت ها !
ممنون من خوبم
1:همین دیگه به هر حال بالاترینشونه
2:کسی که شماره 3 بازی کنه تو 4 زندگی میکنه وقتی big mama رو دیدم داغون شدم پس 4 غنی تر از 3 بود
3:
گیم پلی کوتاه؟اصلا 2 ساعت باشه مهم اینه که معرکه بود.این شگرد کوجیماست اصلش همون کات هاش بود خیلی سینمایی بود معرکه بود نکات قوت بازی همینان به ساعت زیاد نمیگن گیم پلی خوب که

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
شما که میگی تو شماره یک شخصیت ابر قهرمانی داشت بهتر از شماره های 2 3 4 بود.چرا؟؟؟
چون تو شماره 2 اون ومپ که خون همرو می خورد و یه تیر خورد تو ملاجش هیچیش نشد.اون فورچن هم که عاشق بود..بگذریم تو شماره 3 هم اون fear عینه سوسمار بود.اون pain هم با زنبورا بازی می کرد.تو شماره 4 هم رایدن اصلا معلوم نبود چی بود.
ولی تو شماره یک خیلی قابل قبول تر بود....
حالا که متال گیر از شماره یک با اون داستان و با اون دیالوگ ها به rising ی رسید که بیشتر جنبه وقت گذروندن داره و ادمو یاد داداش کایکو و کارتون های ژاپنی مینداره...(زده رو دست فوتبالیست ها).
به نظر من تو شماره یک کوجیما فکر نمی کرد بازی اینقدر طرفدار پیدا کنه زد liquid رو کشت بعد مجبور شد داستانو کش بده.اگه لیکویید نمی مرد داستان خیلی قشنگتر و زیبا تر می شد تا بیاد دسته لیکوییدو بزاره برای اسلات و اسلات صداش عوض شه و بقیه ماجرا...

آخرین ویرایش:

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
به سایر بحث ها کاری ندارم چون در حیطه ی تخصصم نیست:D ؛ اما:
آدم زن نما؟!!!!
کل دیرینه ی ژاپن رو زیر سوال بردید به راحتی

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
31c1avihbcwpu665yin1.jpg

شما به این نگاه کن.قضاوت با شما...
به این همه چی می خوره الا مرد.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
شما که میگی تو شماره یک شخصیت ابر قهرمانی داشت بهتر از شماره های 2 3 4 بود.چرا؟؟؟
چون تو شماره 2 اون ومپ که خون همرو می خورد و یه تیر خورد تو ملاجش هیچیش نشد.اون فورچن هم که عاشق بود..بگذریم تو شماره 3 هم اون fear عینه سوسمار بود.اون pain هم با زنبورا بازی می کرد.تو شماره 4 هم رایدن اصلا معلوم نبود چی بود.
ولی تو شماره یک خیلی قابل قبول تر بود....
حالا که متال گیر از شماره یک با اون داستان و با اون دیالوگ ها به rising ی رسید که بیشتر جنبه وقت گذروندن داره و ادمو یاد داداش کایکو و کارتون های ژاپنی مینداره...(زده رو دست فوتبالیست ها).
به نظر من تو شماره یک کوجیما فکر نمی کرد بازی اینقدر طرفدار پیدا کنه زد liquid رو کشت بعد مجبور شد داستانو کش بده.اگه لیکویید نمی مرد داستان خیلی قشنگتر و زیبا تر می شد تا بیاد دسته لیکوییدو بزاره برای اسلات و اسلات صداش عوض شه و بقیه ماجرا...
31c1avihbcwpu665yin1.jpg

شما به این نگاه کن.قضاوت با شما...
به این همه چی می خوره الا مرد.

my god wtf...: )
خدایا توبه...
واقعا منی که هفته ای یه بار یکی از mgs ها رو تموم می کنمم نمی دونم چی بگم...: |
بهترین جمله برای وصف این تاپیک همینیه که kenji گفت...:
mpefo6ct0fx9eptooxmn.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر