Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام عزیزان
به یکی گفتم این بازی رو واسم بگیره بفرسته
گفت بچه ها میگن بازیش مسخرست و قیمتشم بالاست
نمیخواد بخری !!!!
آره ؟؟/:)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام عزیزان
به یکی گفتم این بازی رو واسم بگیره بفرسته
گفت بچه ها میگن بازیش مسخرست و قیمتشم بالاست
نمیخواد بخری !!!!
آره ؟؟/:)

salam
اتفاقا بازی قشنگیه.فقط یه نمه کوتاهه
داستان تقریبا جالبی هم داره(داستانش واقعیه)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مدال هم، مدال های قدیمی و ps1 چه حالی میداد هم مولتی دو نفره افلاین هم جنگ جهانی خیلی ساده و بدون جنگ پولی الان بود که به این وضع افتاده

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
من این بازی رو 97% گرفتم میتونم hd pack اش رو هارد 250 بریزم؟
سلام بازی دو دیسکه باید دیسک اول رو داشته باشید. پس هر دو دیسک رو بخرید.
اگه هارد برای خود کنسول هست راحت میتونید بریزید اگه هارد اکسترنال باشه نمیشه

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
اونی رو پشت بوم هست رو ولش کن خود هلیکوپتر میکشتش ولی اونی که کنار پله ها هست رو خط دوم نشونت رو بگیر رو سرش به محض اینکه شلیک کرد و زمین لرزید هدشاتش کن میخوره به گردنش

---------- نوشته در 10:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 AM ارسال شده بود ----------

منم دیشب بازی رو تموم کردم با پک HD گرافیکش در حد معمولی بود. کلا از مدال بیشتر از این انتظار نداشتم.
ولی بخشهای ماشین سواریشو خیلی پسندیدم.

سلام
من همه ی اون آرپیچی زن ها رو می زنم و بعد از اون بازی به مرحله ی بعد نمیره و همون طوری تفنگ در همون حالت دستش هست؟! باید چیکار کنم؟ (یعنی نسخه ی من مشکل داره، دیسک 2 رو نصب کردم و hd content رو هم از روی دیسک اول فقط نصب کردم، در ضمن کنسولم هم جیتگ شده هست.)
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یعنی hd pack ربطی به 97% یا burner max نداره؟

97 درصد یعنی اینکه بازی کامل رایت نشده و انلاین نمی تونین باهاش بازی کنین ولی با برنرمکس راحت میتونین انلاین بازی کنین و کامل رایت شده . بطور ساده گفتم دیگه .

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
تو سينگل بازي مرحله اي به نام zero dark thirty وجود داره ؟ (همون ترور بن لادن)
چون medal of honor warfighter zero dark thirty mission رو تو گوگل سرج كردم . يه چيزايي ديدم . سر در نياوردم تو سينگل بازي هست يا dlc .

بازي دو ديسكش مال سينگل هست ؟ چون من فقط سينگل بازي ميكنم .

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
تو سينگل بازي مرحله اي به نام zero dark thirty وجود داره ؟ (همون ترور بن لادن)
چون medal of honor warfighter zero dark thirty mission رو تو گوگل سرج كردم . يه چيزايي ديدم . سر در نياوردم تو سينگل بازي هست يا dlc .

بازي دو ديسكش مال سينگل هست ؟ چون من فقط سينگل بازي ميكنم .

ضمن تكرار سوال اول (در مورد
zero dark thirty) ميخواستم بدونم نصب HD تكسچر واقعا تاثير ميزاره رو گرافيك ؟ چون به طور مثال لباس ها يا صورت يا اسلحه سرباز ها كيفيتشون بچگانه س .
و اينكه ميشه جداگانه HD تكسچر رو دانلود كرد و بعد از دانلود چه جوري بايد رو هارد نصبش كرد ؟
لينك دانلود مستقيمش هم اگه داريد بديد .

آخرین ویرایش:

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
zero dark thirty) ميخواستم بدونم نصب HD تكسچر واقعا تاثير ميزاره رو گرافيك ؟ چون به طور مثال لباس ها يا صورت يا اسلحه سرباز ها كيفيتشون بچگانه س .
و اينكه ميشه جداگانه HD تكسچر رو دانلود كرد و بعد از دانلود چه جوري بايد رو هارد نصبش كرد ؟

دیسک دو فقط برای مولتیه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اره خيلي تأثير داره تو گرافيك بازي.جداگانه هم ميتوني دانلود كني و با horizon بريزي.
اگه لينك سالمه hd pack پيدا كردم.برات پ.خ ميكنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر