Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
خب بازی رو تموم کردم به چیز بگم برم سر اصل مطلب اونم اینه که با این همه نقدهای منفی که ازش شده بود به نظرم دیگه در حد امتیاز 4 نبودش خیلی در حقش بی انصافی کردن

داستان : 7
گیم پلی 7
موزیک 6
گرافیک :7

در مجموع : 6.8

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام بر همگی آقا میگم این مولتیش مثه بتل ۳ هست؟؟ یعنی نقشه بزرگو کاستومایزه تفنگو تخریب پذیریو هواپیما و... داره؟؟ میارزه پسشو خرید؟؟ کلا بازیش نکردم..
مرسی:-)

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام بر همگی آقا میگم این مولتیش مثه بتل ۳ هست؟؟ یعنی نقشه بزرگو کاستومایزه تفنگو تخریب پذیریو هواپیما و... داره؟؟ میارزه پسشو خرید؟؟ کلا بازیش نکردم..
مرسی:-)
خیر مثل اون نیست.
اگه میخوای pass بخری 100% برای Bf3 بگیر. مولتی MOH به هیچ عنوان به اون نمیرسه.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز نشستم سه چهار مرحله بازی کردم ،
مرحله ماشین سواری ( فکر کنم مرحله چهار بود ) و مرحله قایق سواریش عالی بودن .
ای کاش EA رو بخش های دیگه بازی مثل گیم پلی حالت پیاده و گرافیک و... هم کار میکرد تا بازی یه شاهکار میشد اما ....

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
امروز نشستم سه چهار مرحله بازی کردم ،
مرحله ماشین سواری ( فکر کنم مرحله چهار بود ) و مرحله قایق سواریش عالی بودن .
ای کاش EA رو بخش های دیگه بازی مثل گیم پلی حالت پیاده و گرافیک و... هم کار میکرد تا بازی یه شاهکار میشد اما ....

به نظر من همه چیز این بازی خیلی خوب کار شده، فقط تنها چیزی که من نمیفهمم اینه که چرا وقتی پشت دیوار بتنی سنگر میگیرم بازم ازش گلوله رد میشه و به من میخوره. یه جورایی این فیزیک Frostbite هنوز جای کار داره.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره بازی را تموم کردم ،
راستش بازی نواقص خیلی داره ولی خب نکات خوب هم زیاد داره . یعنی گرافیک بازی از دور خیلی خوبه ولی به اشیا که نزدیک میشیم فاجعه میشه . باگ هم توی بازی وجود داره و یه سری مشکلات دیگه ولی خب از اون طرف بخش های رانندگی و بعضی مراحل بازی مثل مراحل یمن و بوسنی خیلی عالی کار شده بودن ، داستان بازی هم خیلی خوب تعریف میشه به خصوص آخرش که :

مادر میمیره و تم تراژدیک بازی خیلی بالا میره .

بازم میگم ای کاش یه کم رو بازی بیشتر کار میکردن تا حداقل امسال که کال آف خیلی خوب ظاهر نشد این بازی میتونست از اون هم بهتر بشه .

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
اقا میگم این بازی رو نمیشه با گرافیک بهتر بازی کرد؟اخه دی وی دی ۲ میخواد :(

نه راهی نداره ، باید دی وی دی 2 رو بندازید. بعدش باید هارد XBOX داشته باشید ( 4 گیگ نمیشه ) و بعدش هم نصب میشه و میشه در حد المپیک گرافیکش:d
من خودم هارد ندارم رو گرافیک کم بازی کردم ولی کلا خوشم نیومد.:cry:

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:29 AM ارسال شده بود ----------

بازم میگم ای کاش یه کم رو بازی بیشتر کار میکردن تا حداقل امسال که کال آف خیلی خوب ظاهر نشد این بازی میتونست از اون هم بهتر بشه .

کال آف بد ظاهر شد؟؟:thinking:

درسته به COD:Black Ops نمیرسید ولی بدِ بد هم نبود.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
نه راهی نداره ، باید دی وی دی 2 رو بندازید. بعدش باید هارد XBOX داشته باشید ( 4 گیگ نمیشه ) و بعدش هم نصب میشه و میشه در حد المپیک گرافیکش:d
من خودم هارد ندارم رو گرافیک کم بازی کردم ولی کلا خوشم نیومد.:cry:

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:29 AM ارسال شده
.
هاردم ۲۵۰ هستش اما دی وی دی ۲ رو ندارم اخه فروشنده بهم گفت هنوز دی وی دی ۲. رایت نشده و تو بازار نیومده:(

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها همین اوایل بازی با اسنایپر باید توطئه یه سری آر پیجی زن رو خنثی کنیم توسط اسنایپر همرو میکشم بعد که هلیکوپتر میاد روی یه ساختمون دورتر اونورا 2 نفر میان اصلا بهیچ وجه حتی هدشاتم میکنم نمیمیرن! بعد شانسی بعضی وقتا یه جای دیگرو میزنم میمرن! و اون یکی رو دیگه اصلا نمیتونم بکشم و بازی دوباره از چک پوینتش ریستارت میشه! نمیدونم باگ بازیه یا خاکبرسرا مثلا خواستن وجود باد رو تو بازی بذارن که بگه باد تاثیر داشت و گیمر بیچاره ایی مث من این وسط یه 20 بار بمیره! هنوزم نتونستم رد کنم هم اکنون نیازمند یاری سبزتونم هستم.

در ضمن خیلی بازی خشک و بی گرافیکی هم هستش. ظاهرا 2 دیسکم بوده یکیشو فقط به من دادن! قبلیش به نظرم بهتر بود یجورایی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بچه ها همین اوایل بازی با اسنایپر باید توطئه یه سری آر پیجی زن رو خنثی کنیم توسط اسنایپر همرو میکشم بعد که هلیکوپتر میاد روی یه ساختمون دورتر اونورا 2 نفر میان اصلا بهیچ وجه حتی هدشاتم میکنم نمیمیرن! بعد شانسی بعضی وقتا یه جای دیگرو میزنم میمرن! و اون یکی رو دیگه اصلا نمیتونم بکشم و بازی دوباره از چک پوینتش ریستارت میشه! نمیدونم باگ بازیه یا خاکبرسرا مثلا خواستن وجود باد رو تو بازی بذارن که بگه باد تاثیر داشت و گیمر بیچاره ایی مث من این وسط یه 20 بار بمیره! هنوزم نتونستم رد کنم هم اکنون نیازمند یاری سبزتونم هستم.

در ضمن خیلی بازی خشک و بی گرافیکی هم هستش. ظاهرا 2 دیسکم بوده یکیشو فقط به من دادن! قبلیش به نظرم بهتر بود یجورایی

چون فاصله خیلی دوره باید یه ذره نشونه رو بالاتر بگیری تا بخوره بهش.مثل بازی sniper elite

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

اول هم سعی کن اونی که پایین تره را بزنی بعد اون بالایی را .

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
sniper elite v2 رو داری با این مقایسه میکنی ؟

moh wf امسال هیچی نبود خدایی با پک hd بدون پک hd هیچ شکری نبود ...

فقط رو ماشین سواری و کار با روبات جنگی خوب کار کرده بودند ... بقیش که هیچ شکری نبود ...

اخرش هم که هیچی ...

به نظرم باید بهش _2 میدادن تا 4

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من اسنایپر الایت وی 2 رو تا اخرش رفتم نمیگم شاهکار بود ولی بازی قشنگی بود خداییش و شبیه سازی اسنایپرشم خوب بود ولی این خیلی گنگ و مزخرفه! من 20 بار بیشتر اونجا رو رفتم. الانم میرم دوباره اگه تونستم برم اونجارو که هیچ نتونستم میندازمش تو کشو سی دیشو دیگم طرفش نمیرم.

---------- نوشته در 11:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 PM ارسال شده بود ----------

شکر خدا تونستم برم مرحله بعد که ماشین سواری بود. انصافا خیلی عالی در اورده بودن ماشین سواریشو :d فکر کنم 4 که گرفته بخاطر ماشین سواریش بوده

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
sniper elite v2 رو داری با این مقایسه میکنی ؟

moh wf امسال هیچی نبود خدایی با پک hd بدون پک hd هیچ شکری نبود ...

فقط رو ماشین سواری و کار با روبات جنگی خوب کار کرده بودند ... بقیش که هیچ شکری نبود ...

اخرش هم که هیچی ...

به نظرم باید بهش _2 میدادن تا 4
من که با اسنایپر مقایسش نکردم فقط گفتم عین اون نشونرو بالاتر بگیرو ...........بنگ
من اسنایپر الایت وی 2 رو تا اخرش رفتم نمیگم شاهکار بود ولی بازی قشنگی بود خداییش و شبیه سازی اسنایپرشم خوب بود ولی این خیلی گنگ و مزخرفه! من 20 بار بیشتر اونجا رو رفتم. الانم میرم دوباره اگه تونستم برم اونجارو که هیچ نتونستم میندازمش تو کشو سی دیشو دیگم طرفش نمیرم.

---------- نوشته در 11:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 PM ارسال شده بود ----------

شکر خدا تونستم برم مرحله بعد که ماشین سواری بود. انصافا خیلی عالی در اورده بودن ماشین سواریشو :d فکر کنم 4 که گرفته بخاطر ماشین سواریش بوده
حالا تا آخر برو امتیازا میره بالاتر -در ضمن بازی از gamespot 6 گرفته.
ایشون هم فکر کنم فن cod باشن.نمیخوام بحثی شروع شه ولی باید به دور از فن بودن یه بازی ایو نقد کرد و امتیاز داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر