Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
همین الان موفق شدم بازی را تمام کنم .
راک استار مثل همیشه عالی عمل کرده و یک بازی فوق العاده ساخته . اصلا فکر نمیکنم این کمپانی تا حالا بازی بدی هم ساخته باشه ؟ !
از نظر من واقعا نمیشه به بازی ایراد گرفت ، همه چی در بهترین سطح ممکن قرار دارند ،اما همونطوری که قبلا هم گفتم چیزی به اسمه روح مکس پین قبلی توی بازی نیست ، این عنوان میتونست یه بازی اکشن سوم شخص فوق العاده باشه ولی این چیزی که من بازی کردم شاید فقط 10 درصد به مکس پین شباهت داشته باشه .
یه جورایی میشه گفت داشتیم یه کین اند لینچ جدید ولی از همه نظر عالی بازی میکردیم .

داستان بازی خوب بود ولی آخه من که دلیلی ندیدم مکس پین این همه خودشو به آب و آتیش بزنه تا بچه های رئیسشو نجات بده ، کاش حداقل مثل عنوان قبلی دلیلی که بخاطرش همه جا رو بهم میزد یه کم محکم تر بود .
از مراحل بازی هم مرحله ایی که میره توی ایستگاه پلیس و مرحله آخر توی فرودگاه خیلی عالی کار شده ، مخصوصا اون یه تیکه که توی ماشین هستیم باید بقیه ماشین ها رو بزنیم .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم همین الن باززی رو تمام کردن بازی فوق العاده بود با اینکه مکس پین 1و2 رو بازی نکردم ولی این خیلی بهم چسبید

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من بازی رو تموم کردم و هیچ انگیزه ای واسه انجام مجددش روی PC ندارم به جز تجربه گرافیک بهتر و فیزیک بهتر بازی از نظر ساخت عالی که هیچی فوق العاده بود ولی از نظر داستان هیچی نداشت نمره: از نگاه یک مکس پین :6 از 10 از نگاه صرفا یک بازی:11 از 10

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
داستان بازی خوب بود ولی آخه من که دلیلی ندیدم مکس پین این همه خودشو به آب و آتیش بزنه تا بچه های رئیسشو نجات بده ، کاش حداقل مثل عنوان قبلی دلیلی که بخاطرش همه جا رو بهم میزد یه کم محکم تر بود .
از مراحل بازی هم مرحله ایی که میره توی ایستگاه پلیس و مرحله آخر توی فرودگاه خیلی عالی کار شده ، مخصوصا اون یه تیکه که توی ماشین هستیم باید بقیه ماشین ها رو بزنیم .
دوست عزیز اونایی که باید نجات میدادی بچه های رئیس نبودن. یکیشون زن رئیس بود (همون بلونده) که کشتنش. یکی خواهر زن رئیس بود که نجاتش میدی و میرسونیش به Passos، یکی هم داداش رئیس بود که تو لاستیک ها آتیشش میزنن.
دلیل این همه به آب و آتیش زدن هم واسه این بود که مکس میخواست (واسه جبران اتفاقات گذشته) زنی که مسئول محافظت ازش بود رو نجات بده و یه جوری به آرامش برسه. که البته در نجات زن رئیس ناموفق بود ولی خواهرش رو به خاطر Passos نجات داد.
من بازی رو تموم کردم و هیچ انگیزه ای واسه انجام مجددش روی PC ندارم به جز تجربه گرافیک بهتر و فیزیک بهتر بازی از نظر ساخت عالی که هیچی فوق العاده بود ولی از نظر داستان هیچی نداشت نمره: از نگاه یک مکس پین :6 از 10 از نگاه صرفا یک بازی:11 از 10
البته اگه اچیومنت باز باشی 100% اتگیزه پیدا میکنی. :D
مخصوصا چون بازی سخت اچیومنت میده آدم دوست داره یه جورایی با بازی کل کل کنه و ازش بیشتر اچیومنت بگیره. :D
نسخه ی PC هم که 100% واسه گرافیک و فیزیک باید بازی کرد. :)

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
حتما نباید اون موقع که پیام رو می ده دیسکو عوض کنی. بیا تو محیط داشبورد دیسک 2 رو بذار بازی رو اجرا کن. البته یه خورده لودش طول می ده.

نه دیگه تو این بازی نمیشه ! حتما فقط و فقط همون موقع که میگه باید عوض کنی

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بازی رو همین الان تموم کردم ساعت 4/30 صبح همزمان با اذان صبح
هم خوشحالم هم ناراحت
خوشحال از اینکه دیگه تمام کار و زندگیمو ول نمیکنم بشینم مکس پین بازی کنم
ناراحت از اینکه بازی تموم شد و دپرس شدم که دیگه انتظاراتم از یه بازی اکشن رفته در حد مکس پین (که بعید میدونم حالا حالاها عنوانی به این عظمت رو تجربه کنم)
سال 91 واسه من (تو سن 28 سالگی بعد از 18سال بازی کردن مداوم) یکی از خاطره انگیزترین سالها شد چرا که متال گیر 2 و 3 و مکس پین رو امسال بازی کردم و بهترین عنوانهای عمرم رو تا الان تجربه کردم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
با توجه به اطلاعات اعلام شده از سوی توزیع کننده ی هندی تحت عنوان E-Xpress، نسخه ی PC از شماره ی سوم بازی مکس پین بر روی ۴ عدد DVD منتشر می شود. دیسک های متعددی که کاربران قرار است از آن ها استفاده کنند باید قابلیت حمل ۳۵ گیگابایت فضا را داشته باشند که این مقدار در دو دیسک از X360 و یک بلوری برای PS3 می باشد. مکس پین ۳ در تاریخ ۱ ژوئن (۱۲ خرداد) برای PC عرضه خواهد شد.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
همیشه این pc بازا باید بیان ته مونده های کنسول رو استفاده کنن

اقا خیلی تخیلی هم هست بازی
رفته تو اداره پلیس کل نیرو هارو میکشه از اون ور کل برزیلو کشت:d
فقط من نفهمیدم بعد اینکه خواهرزن یارو رو نجات میدی چرا میره خودشو تو اداره پلیس تسلیم میکنه و ادامه ...؟

آخرین ویرایش:

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
به این میگن بازی (game) نه واقعیت !
جدا دارم به حرف دوستمون میرسم که میگفت هر کسی میاد یه نظری میده که بگه من هم گیم بازی میکنم
زشت هست بیاین بازی رو نقد کنین نه اینکه ایراد بنی اسرائیلی بگیرین ! مثلا بگیم مگه کنسول هم باگ داره ؟ این بازی چرا کارکترش کچله یا خیلی مسائل دیگر !
حالا این مسئله مختص به مکس پین نیست تو همه گیم ها همین داستان داره پیاده میشه !

---------- نوشته در 10:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 PM ارسال شده بود ----------

این بازی dlc هاش خدا کنه یک مقداری تو زمان قدیم باشه ! جدا این مراحل قدیمیش حس خوبی میداد به من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر