Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
قضه این برنر مکس رو میشه توضیح بدین ؟ و اینکه دیگه نمیشه کلا هیچ بازی رو نصب کنم ؟ اگه برنر مکس نباشه؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خداوندا این چه بازی هستش !!

گرافیک 10 !!

موسیقی و افکت 10 !!

گیم پلی 10 !!

داستان و شخصیت پردازی 11 !!!!

دلم نمیاد بازی کنمش تموم بشه !:d

اون چپترهای که تو Jerssey اتفاق میوفته ، وحشتناک حس نوستالوژیک به آدم میده !
یادش بخیر ...

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
فكر نكنم لازم به ذكر باشه كه هنوز يكسري از دوستان بازي را به هر دليل نتونستن بازي را تهيه كنن و ذكر كوچكترين اشاره اي به داستان يا روند ميتونه لذت انجام بازي را ازشون بگيره
لطفا رعايت كنين تا منم مجبور نشم مطابق قانون پست اول برخورد كنم
ممنون

@ Abolfazl3007
دوست عزیز، شما مگه به خودتون شک دارین؟ من کلی گفتم، چون دیدم جریان داره به سمتی تمایل پیدا میکنه که اگه تذکر داده نشه، کم کم تمام داستان اینجا گفته میشه

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
رفیق منظورت با منه ؟

راک استار اگه 50 تا تریلر برای این بازی داده باشه بیرون ، تو 49 تاش نشون میده مراحل Jerssey رو . :| و تو هر کنفرانس و مصاحبه ای هم که داشته بهش اشاره کرده . :|
تو نصف باکس شات های بازی هم ، پشت جلد عکساش هست :|
این اسپویل داستان نیست رفیق :|

به هر حال گذاشمتش تو اسپویلر دردسر نشه برامون ...

hamed1525

کاربر سایت
Jan 31, 2011
53
با سلام به همه
من امروز این بازی رو گرفتم اما یه مشکلی با اچیومنت ها دارم اونم اینه که من تا به حال دو چپتر رو کامل تموم کردم اما اچیومنت های چپتر 1 و2 رو واسم آزاد نکرده مشکل چیه؟؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با سلام به همه
من امروز این بازی رو گرفتم اما یه مشکلی با اچیومنت ها دارم اونم اینه که من تا به حال دو چپتر رو کامل تموم کردم اما اچیومنت های چپتر 1 و2 رو واسم آزاد نکرده مشکل چیه؟؟؟
اونا برای Part 1 و 2 هست که هر کدوم 4-5 تا چپتر رو شامل میشه;)
کلا تو دیسک یک بهتون یه دونه یا دوتا اچیو میده.

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
اونا برای Part 1 و 2 هست که هر کدوم 4-5 تا چپتر رو شامل میشه;)
کلا تو دیسک یک بهتون یه دونه یا دوتا اچیو میده.
با سلام به همه

اولش که میخوای درجه سختی انتخاب کنی وبری تو بازی،یه هارد لاک هست یه سافت لاک،و یک فیری ایم.اگه هارد لاک بری خیلی از آچیومنت هارو نمیده(تقریبا کلا نمیده،خودش هم یه Alertدربارش میده)،اگه سافت لاک بری چندتایی میده اگه فیری ایم بری همشو میده تقریبا.البته من رو نرمال که تموم کردم اینجوری بود.اینی که میگم خودم تست زدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر