Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
حرف شما صحیح ولی این مکس پین توقعات ما رو براورده نکرد دلیلش هم اینکه راک استار که فقط بازی open world عالی می سازه کله مکس رو کچل کرده سیگاریش کرده یه شکم گنده بهش داده افسردش کرده در حد تیم ملی و یه لباس قشنگ هم تنش کرده فرستادنش برزیل دیگه چی از مکس موند داستانش هم واقعا چرت هست گرافیک بازی هم شباهت بی اندازه ای هم به گرافیک بازی های مثل red dead داره ما به چه امیدی بشینیم این بازی رو انجام بدیم بهتره راک استار بازی رو دو دستی تقدیم رمدی و سم لیک کنه و فراموش کنه همچین بازی رو 9 سال داشته می ساخته من نمی دونم هر بازی که 7و8 سال می سازنش خوب از اب در نمی یاد هر بازی سازندش عوض بشه حتی اگر بهترین سازنده هم داشته باشه معمولا بازی خوب نمی شه باز خوبه کمیکش رو با همکاری سم لیک دارن می نویسن وگرنه...
دوست عزیز با احترام به شما این همه بلایی که سر مکس پین اومده انتظار دارین همون مکس پین قدیمی باشه زندگی این بلا رو به سرش آورده ............. واقعا این همه سختی که در زندگی داشته نباید افسرده بشه ؟ مصرف الکل و مواد مخدر با عث میشه که شخص شکم در بیاره و..........

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
دوست عزیز با احترام به شما این همه بلایی که سر مکس پین اومده انتظار دارین همون مکس پین قدیمی باشه زندگی این بلا رو به سرش آورده ............. واقعا این همه سختی که در زندگی داشته نباید افسرده بشه ؟ مصرف الکل و مواد مخدر با عث میشه که شخص شکم در بیاره و..........

شما از کجا می دونی مصرف الکل و مواد مخدر با عث میشه که شخص شکم در بیاره و.......... کلک:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
بازی در حد خودش عالیه و برای نمونه هایی از بازیهای نسل جدید از کیفیت خوبی برخورداره ولی از نظر مقایسه با عنوانهای قبلی خیر و خیلی با اونها در تضاد هست....

دیگه کم کم باید عادت کنیم که فضای مرموز و تاریک و ترسناک بازیها در قدیم امروزه داره جای خودشو به محیط بازیهای سبک open world میده....

چه سریهای رزیدنت اویل و چه نسخه های جدید نینجا گایدن و همینطور سایلنت هیل دیگه نمیتونه اون فضای قدیمی و همیشگیه که ما انتظارشو داشتیم براورده کنه و مکس پین هم از این قاعده مستثنا نیست....

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
با کدوم داشبورد اجرا میشه مال من 13599

---------- نوشته در 02:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 PM ارسال شده بود ----------

خودم فهمیدم 14719 به هر حال ممنون
کسی سایتی نمی شناسه که دی وی دی خام ورباتیم فروش اینترنتی داشته باشه معرفی بکنید ممنون می شم شهر ما هر جا گشتم موجود نبود
خودمم از مارک melody استفاده می کنم فایده نداشت رایترمم 524 لیتونه

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
با کدوم داشبورد اجرا میشه مال من 13599

---------- نوشته در 02:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 PM ارسال شده بود ----------

خودم فهمیدم 14719 به هر حال ممنون
کسی سایتی نمی شناسه که دی وی دی خام ورباتیم فروش اینترنتی داشته باشه معرفی بکنید ممنون می شم شهر ما هر جا گشتم موجود نبود
خودمم از مارک melody استفاده می کنم فایده نداشت رایترمم 524 لیتونه

این سوال هارو تو این تاپیک بپرسید :
http://forum.bazicenter.com/thread61529/page10/

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
خیلی جالبه اصلاً قصد توهین به کسی ندارم ولی فکر میکنم الان اگه خود رمدی هم بازی رو با حال و هوای قدیم میساخت باز یسری دوستان میامدن گیر میدادن فضاسازی بازی تکراری ـه ، کسل کنندست ، تنوع نداره !(موردی که در مورد Alan wake هم دیدم ) . کسایی که تا دیروز اگه بحث ِ شاهکار بودن 1 Max payne مطرح میشد سریع جبهه میگرفتن متا و میانگین امتیازات بازی رو علم میکردن الان دایه عزیز تر از مادر شدن و دارن راکستار متهم میکنن به فریب افکار عمومی !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خوب تقریبا 1 ساعت پیش بازی رو تموم کردم.
تجربه ی جالبی بود. من اول میخواستم کلا به دید مکس پین بهش نگاه نکنم ولی بعد از کمی بازی کردن به دید یه Reboot ـه مکس پین بهش نگاه کردم و نهایت لذت رو بردم.
گیم پلی بازی با توجه به تغییرات مکس (چاق شدن و...) سرعت و سنگینی ـه خوبی داشت و چون مثل سابق نمیشد همینطور پرید وسط 10 نفر و همشون رو نفله کرد طبیعی تر شده بود و با توجه به این تفاسیر قرار دادن کاورگیری هم گزینه ی مناسبی برای بازی بود.
موسیقی هم مشخصا با توجه به جو و مکان بازی خوب درست شده بود و حال و هوای اون مناطق و اون سبک زندگی رو تداعی میکرد.
گرافیک و انیمیشن ها و فیزیک واقعا در سطح عالی قرار داشت. فقط میتونم همین رو بگم. و بیصبرانه منتظرم ببینم *R در GTA V چی کار میکنه.
داستان هم با اینکه ساده بود ولی کارگردانی ـه فوق العاده ای داشت. دقیقا مثل یه فیلم سینمایی روایت میشد. به شخصه معتقدم اگه بازی به همین صورت و همین کارگردانی و بدون کوچکترین تغییر تبدیل به فیلم سینمایی بشه بسیار موفق خواهد بود و 100000% از اون آشغالی که به اسم فیلم مکس پین و جو ـه مثلا مکس پین ی دادن بیرون بهتر میشه.
حرف آخر اینکه منم مثل خیلی از دوستان با نسخه های قبلی این بازی زندگی کردم و دوست داشتم هنوز اون جو و اون روایت کمیک مانند وجود داشت، ولی دوستان، اون ها برای 9 و 11 سال پیش بودن و ساخته ی Remedy، و ما الان با یه بازی ـه 2012 ی و ساخته ی *R طرفیم و باید بازی رو با شرایط الان بسنجیم. بعلاوه اینکه یه جورایی فکر میکنم این ادامه ی متفاوت برای مکس بین بهتر از این بود که یه بازی باز هم تو اون جو و اون سبک گیم پلی و داستان و غیره ببینیم.
موفق باشید.
بچه ها یه سوال فقط
بازی طولانی یا زود تموم میشه
اگه زود تموم میشه بگید نم نم بازی کنم :D
نسبتا طولانیه ولی در هر صورت پیشنهاد میکنم نم نم بازی کنی. حال میده. من خودم از جمعه تا حالا لفتش دادم. :D
بازی co op آفلاین داره؟
خیر.
دقیقا بازیهای راک استار خیلی فضای بچه گانه و کارتونیه خیلی زیادی داره و به نسبت ایده های رمدی خیلی ضعیفتر و ایتدائی تره...
این یه مورد رو هیچ رقمه قبول ندارم. شاید MP3 نسبت به نسخه های Remedy فضاهای شادتری داشته باشه (که اونم خود مکس انقدر افسرده هست که این به اون در میشه) ولی اولا در کل بچه گانه و کارتونی نیست، دوما در مورد بازی های دیگه ی راکستار هم به هیچ عنوان درست نیست. عناوینی مثل GTA IV و Red Dead فضاهای فوق العاده Mature ی داشتن.
بماند. نظر شما محترمه و نمیخوام بیشتر از این در مورد بازی های دیگه حرف بزنم.
اینکه اکثر دوستان میگن جو این بازی اصلا با حال و هوای مکس پین 1 و 2 جور نیست برای منم که عاشق فضای سیاه بازی بودم تو ذوق میزنه اما چیزی که هست اینکه قبل از انتشار بازی هم در این مورد زیاد صحبت شده بود و تقریبآ دیگه همه میدونستیم که تم بازی به چه شکله و با علم به این موضوع بازی رو خریدیم پس اینکه میگید تو ذوقمون خورده و اصلا انتظار اینو نداشتم زیادم منطقی نیست هر چی باشه این ای پی ارزش بازی کردن داره
تک تک کلمات این پست تایید میشه. نظر خودمم هست.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اسپویلر داستان:d

دوستان در پست های قبلی خوندم که داستان بازی جوری پیش میره که حمله ای به جام جهانی برزیل تو بازی انجام میشه
میخواستم بدونم اونایی که بازی رو تموم کردند میشه بگن که ایران میره جام جهانی یا نه؟ :d

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
اسپویلر داستان:d

دوستان در پست های قبلی خوندم که داستان بازی جوری پیش میره که حمله ای به جام جهانی برزیل تو بازی انجام میشه
میخواستم بدونم اونایی که بازی رو تموم کردند میشه بگن که ایران میره جام جهانی یا نه؟ :d

=))=))

-------+
شما تو ایران چه طوری این بازیو همه گرفتید ؟ عجب دنیایی شده :D مکس پین 1 و 2 رو 100 بار رفتم دیگه انتظار داره سخت میشه

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
من بازی رو تموم کردم واقعا راضی بودم . از سرتون هم زیاده تو این نسل . اخه بعد از 8 .9 سال توقع دارین همون مکس پین و HD بدن بیرون که مثلا تو همون اتمسفر باشه ! اون زمان خودش جواب داد . الان اگه همون بسازن همین خودتون بهش عیب میگیرید .

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
مشکل خیلی از ادامه های این نسل اینه که یک سری از فن های بازی تنها انتظاری که از بازی دارن یه چیزی در حد یه expansion جدید از همون نسخه قبلیه. هزار نیستان ببینن هیچ چیزی عوض شده باشه. و فقط شروع میکنن به کوبیدن بازی بدنه این که نکتهای مثبتش رو هم ببینن .مثل همین که خیلیها باهاش موافق نبودن فقط چون مثل نسخه های قبلی نبود . آخه شرکته سازنده چیکار کنه دله شما رو به دست بیاره یا کسایی که دوست ندارن کوچک ترین چیز تکراری توی بازیها ببینن . یعنی انتظار داشتید کل مرحله بازی مثل چپتر ۴ بود؟ خود شماها از بازی خسته نمیشدید؟

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
مشکل خیلی از ادامه های این نسل اینه که یک سری از فن های بازی تنها انتظاری که از بازی دارن یه چیزی در حد یه expansion جدید از همون نسخه قبلیه. هزار نیستان ببینن هیچ چیزی عوض شده باشه. و فقط شروع میکنن به کوبیدن بازی بدنه این که نکتهای مثبتش رو هم ببینن .مثل همین که خیلیها باهاش موافق نبودن فقط چون مثل نسخه های قبلی نبود . آخه شرکته سازنده چیکار کنه دله شما رو به دست بیاره یا کسایی که دوست ندارن کوچک ترین چیز تکراری توی بازیها ببینن . یعنی انتظار داشتید کل مرحله بازی مثل چپتر ۴ بود؟ خود شماها از بازی خسته نمیشدید؟

من خودم با اینکه هنوز بازیش نکردم ولی کاملا باهات موافقم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
واقعا فیزیک و گرافیک بازی دیوونه کنندس!
بعضی وقت ها این حس بهم دست میده که الان تو نسل بعدم:D
----------------
خداییش سازنده های دیگه باید یاد بگیرن چجوری موتور بسازن که کنسول 7 سال پیش با گرافیکش همه رو متحیر کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر