Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با این فایلی که دوستمون داد شدش 5900 به بالا ولی اخرش هم اندرسون مرد ( چون دیالوگ اخر بازی بازم واسم بسته بود با ایلوسیو من ) - و هم چنین اون 5 ثانیه رو ندیدم
برا اینکه باز میشد باید تو مریخ و Cerberus base باهاش با استفاده از Renegade یا Paragon حرف میزدی.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
با این فایلی که دوستمون داد شدش 5900 به بالا ولی اخرش هم اندرسون مرد ( چون دیالوگ اخر بازی بازم واسم بسته بود با ایلوسیو من ) - و هم چنین اون 5 ثانیه رو ندیدم
خوب ایلوسیو من رو بکش! بعد هم اگر EMS بالای 5000 باشه دیگه مهم نیست اندرسون بمیره یا نه. شپرد زنده می مونه. یه بار برو از ماموریت یکی مونده به آخر که به سربروس حمله می کردی لود کن برو ببین میاد یا نه.

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
امشب dlc Leviathan منتشر میشه fan های بازی خودشونو آماده کنند.

Mass.Effect.3.Leviathan.DLC-RELOADED با حجم 1.44GB رلیز شد

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
خوب ایلوسیو من رو بکش! بعد هم اگر EMS بالای 5000 باشه دیگه مهم نیست اندرسون بمیره یا نه. شپرد زنده می مونه. یه بار برو از ماموریت یکی مونده به آخر که به سربروس حمله می کردی لود کن برو ببین میاد یا نه.

نمیدونم چرا نمیاد
حالا فعلا از اول یبار میرم بعد میام ببینم چی میشه

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام. دوستان کسی این DLC جدید Leviathan رو بازی کرده؟ داستانش رو توضیح میدید؟ ممنون.

چون احتمال رسیدنش به من 00000000.1 درصده میپرسم:d. داستانشو بگید. انگار درباره ی ریپرها توضیح میده،آره؟:-/

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
سلام. دوستان کسی این DLC جدید Leviathan رو بازی کرده؟ داستانش رو توضیح میدید؟ ممنون.

چون احتمال رسیدنش به من 00000000.1 درصده میپرسم:d. داستانشو بگید. انگار درباره ی ریپرها توضیح میده،آره؟:-/

داخل پست 1760 تاپیک مخصوص x360 یکی از مدیران توضیحات کافی رو قرار داده

http://forum.bazicenter.com/thread36564/page118/

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
آقا من این دی ال سی رو دانلود کردم و فایل اصلیش یه فایل با حجم حدوداً 1.4 گیگ و با پسوند sfar بود! تو پوشه ی DLC از پوشه ی BIOGame که تو Document هستش کپی کردم ولی بازی رو که اجرا میکنم وقتی میخواد آخرین سیو رو لود کنه دیگه جلو نمیره و گیر میکنه، اگه از فایلارو از پوشه ی DLC پاک کنم بازی راحت اجرا میشه، اشکال از چیه دوستان؟

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
آقا من این دی ال سی رو دانلود کردم و فایل اصلیش یه فایل با حجم حدوداً 1.4 گیگ و با پسوند sfar بود! تو پوشه ی DLC از پوشه ی BIOGame که تو Document هستش کپی کردم ولی بازی رو که اجرا میکنم وقتی میخواد آخرین سیو رو لود کنه دیگه جلو نمیره و گیر میکنه، اگه از فایلارو از پوشه ی DLC پاک کنم بازی راحت اجرا میشه، اشکال از چیه دوستان؟

dlc رو باید تو محل نصب بازی تو پوشه BIOGame\DLC کپی کنی مثل عکس زیر نه به اون صورتی که شما فقط فایل اصلیش رو کپی کردی

4f81nyh9rphzclbijnr.jpg

آقا تصمیم گیریش چیه؟
یه تصمیمی بگیرید که بهتره

من 7 ساعت روش چت کردم نتونستم

اگر زحمتش رو بکشید ممنون میشم
Download BioWare.zip

اونطوری هم که گفتید چند بار بگیرم و ول کنم نشد هر طرفی میدوم لیزش میزنتم
این تیکه اش خیلی لهه ترینر هم اثری نداره

بفرما دوست من save25 مربوط به تصمیم اول و save26 مربوط به تصمیم دوم میباشد تصمیم سوم که بهترینش هم هست هم متاسفانه برای شما بسته بود

تصمیم اول مربوط به نابودی Quarian ها و مرگ tali و مرگ legion به علت فدا کردن خودش و تصمیم دوم مربوط به نابودی geth ها و مرگ legion به دست tali و تصمیم سوم صلح بین دو نژاد نامبرده و مرگ legion به علت فدا کردن خودش

Download BioWare.zip

آخرین ویرایش:

amante

کاربر سایت
Jul 23, 2012
32
نام
تــــرـــــبــــــچـــــــه
dlc رو باید تو محل نصب بازی تو پوشه BIOGame\DLC کپی کنی مثل عکس زیر نه به اون صورتی که شما فقط فایل اصلیش رو کپی کردی

4f81nyh9rphzclbijnr.jpg

بفرما دوست من save25 مربوط به تصمیم اول و save26 مربوط به تصمیم دوم میباشد تصمیم سوم که بهترینش هم هست هم متاسفانه برای شما بسته بود

تصمیم اول مربوط به نابودی Quarian ها و مرگ tali و مرگ legion به علت فدا کردن خودش و تصمیم دوم مربوط به نابودی geth ها و مرگ legion به دست tali و تصمیم سوم صلح بین دو نژاد نامبرده و مرگ legion به علت فدا کردن خودش

Download BioWare.zip

خیلی ممنون متشکرم
دستتون درد نکنه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

4f81nyh9rphzclbijnr.jpg

Download BioWare.zip

سلام دوست عزیز.
صحبت DLC شد.من هنوز extended cut رو بازی نکردم. DLC رو تو محل نصب بازی کپی کردم اما وقتی بازی رو تا آخر رفتم دیدم همون بازی اصلی هست! انگار DLC کپی نشده بود در حالی که کپیش کرده بودم! الان دقیقا غیر از اون آپدیت 1.3 چه کارهایی باید انجام بدم ؟! DLC ها دقیقا باید کجا کپی بشند؟!
همین مسیری که عکس رو گذاشتین ؟!
راستی عکسی که شما گذاشتین چند تا پوشه رو نشون میده در حالی که DLC ای که من دانلود کردم توی دوتا پارت بود. بعد اینکه از Win Rar خارجش کردم به این شکل در اومد! همه این ها رو باید دقیقا کجا کپی کنم ؟!

8p2jxarpkpeah7kva7qi.jpg

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
سلام دوست عزیز.
صحبت DLC شد.من هنوز extended cut رو بازی نکردم. DLC رو تو محل نصب بازی کپی کردم اما وقتی بازی رو تا آخر رفتم دیدم همون بازی اصلی هست! انگار DLC کپی نشده بود در حالی که کپیش کرده بودم! الان دقیقا غیر از اون آپدیت 1.3 چه کارهایی باید انجام بدم ؟! DLC ها دقیقا باید کجا کپی بشند؟!
همین مسیری که عکس رو گذاشتین ؟!
راستی عکسی که شما گذاشتین چند تا پوشه رو نشون میده در حالی که DLC ای که من دانلود کردم توی دوتا پارت بود. بعد اینکه از Win Rar خارجش کردم به این شکل در اومد! همه این ها رو باید دقیقا کجا کپی کنم ؟!

خب این فایلهای توی عکسو باید یه دور دیگه اکسترکت کنی بعد دو تا پوشه با نام های DLC_CON_END و metadata__ رو داخل همین مسیری که من عکسش رو گذاشتم کپی کن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بچه ها آنلاین این بازی چطوره؟؟
بدون نسخه اوریجینال که نمی‌شه بازی کرد رو PC .

ولی‌ کلا آنلاین خوبی‌ داره، اونطوری نیست چند هزار ساعت سرش وقت تلف کنی‌ ولی‌ خوب هست :D. یه سری DLC هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر