Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
برای اینکه بتونیم Leviathan رو بازی کنیم باید بازو دوباره تموم کنیم ( یعنی از اول بریم ) ؟
نمیشه از اخرین سیو لود کنیم و بازی کنیم ؟
گه یادم باشه وقتی بازی ـو تموم کنی بعد که لود کن دقیقا از جایی میاره که میخواد به cerberus حمله کنه . میشه از همونجا رفت ؟

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
برای اینکه بتونیم Leviathan رو بازی کنیم باید بازو دوباره تموم کنیم ( یعنی از اول بریم ) ؟
نمیشه از اخرین سیو لود کنیم و بازی کنیم ؟
گه یادم باشه وقتی بازی ـو تموم کنی بعد که لود کن دقیقا از جایی میاره که میخواد به cerberus حمله کنه . میشه از همونجا رفت ؟
کسی نمیدونه ؟ :|

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بله از اون جا هم می شه رفت, کلا مشکلی نیست بعد از نصب Leviathan از هر کجا بخواید می تونید برید.
یکی از دوستان می تونه یه خلاصه ای از صحبت های Leviathan بگه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
خب Leviathan رو هم بازی کردیم ! :D
در مجموع DLC خوبی هست و چیزهای جالبی داره. یکی دو قسمتش خیلی مهیج میشه ، بعضی جاها چشم اندازهای خیلی زیبایی داره ، از نظر داستانی هم اواخرش خیلی پر بار هست.
اگه خیلی عشق ME هستین ، به نظرم بگیرینش. اگه کمی عشق ME هستین ، بستگی به این داره که حیفتون بیاد پول بدین یا نه ! :D اگه روی PC هم میتونین بگیرین که چه بهتر و مجانیه ! :D مدت زمانش رو من خیلی کُند بازی کردم و حدودآ 2:30 ساعت طول کشید. اگه زیاد هم اهل ME نیستین ، نمیصرفه که بگیرین.

یه سری نکات در مورد این DLC که بعضی هاشون شدیدآ لو میدن و اگه میخواین بازی کنین ، نخونین :
توی این DLC با یک نژاد باستانی روبرو میشیم که میشه گفت نقش خیلی مهمی توی دنیای ME داره.
این نژاد یه جورایی اولین نژاد پیشرفته تاریخ بوده و حتی از Prothean ها هم قُلدرتر بودن در این زمینه و بقیه نژادها جلوشون چیزی محسوب نمیشدن.
ابعاد خیلی عظیمی داشتن و توی دریا زندگی میکردن. شکل ظاهری Reaper ها هم از روی همین ها الگوبرداری شده.
Leviathan ها یه جورایی سالار کهکشان بودن و بقیه نژادها ، همگی برده اونا محسوب میشدن. بعد Leviathan ها می بینن که هر نژاد بعد از پیشرفته شدن ، روبات ها و موجودات مصنوعی میسازه که بعد از مدتی بر علیه خود اون نژاد شورش میکنن و باعث نابودی اون میشن. برای همین به فکر ساخت یه هوش مصنوعی می افتن تا راهکاری برای این مسآله پیدا کنه و به هر طریق ممکن ، نژادهای مختلف رو از دست روبات ها در امان نگه داره.
این هوش مصنوعی (یعنی همون Catalyst خودمون ! :D) بعد از مدتی شروع میکنه به جمع کردن نمونه از نژادهای مختلف و کم کم شاخ میشه در حالی که Leviathan ها هنوز اون رو تهدیدی برای خودشون نمیدونن. بالاخره Catalyst پیش خودش به این نتیجه میرسه که باید Leviathan ها رو هم در کنار بقیه نژادها نمونه برداری کنه و اون بلا رو به سرشون بیاره (تبدیلشون کنه به Reaper)
اکثر Leviathan ها در این راه از بین میرن و اولین Reaper تولید میشه و اون چی هست ؟! :D Harbinger معروف !
دیگه بعدش هم Leviathan های باقی مونده مخفی میشن و سال ها (شاید میلیون ها سال) مخفیانه زندگی میکنن تا اینکه Shepard پیداشون میکنه. توی این DLC هم بعد از یه سری صحبت ها به نیروهای ضد Reaper می پیوندن. البته برای کمک به انسان ها و بقیه نه ، برای انتقام گرفتن ! :D یعنی اگه این DLC رو بازی کنین ، برای مآموریت پایانی Leviathan ها رو هم توی نیروها دارین.

یه سری عکس هم گرفتم که باز اگه میخواین بازی کنین ، نبینین :
این کله Husk توی آزمایشگاه یه دانشمندی هست که وقتی کلیکش میکنین ، براتون نعره میزنه ! :D James گفت بیاریمش توی Normandy و ما هم آوردیم ! :D

دو تا از مناظر زیبای بازی :

حرکت با روبات توی دریا که مناظر خیلی زیبایی داشت ولی خیلی زود تموم شد :

این هم Leviathan های عزیز ! :D هیکلشون رو با Shepard (که تازه توی روبات هم نشسته) مقایسه کنین. قدرت های ذهنی خیلی قوی ای هم دارن و مثلآ میتونن یه Reaper رو با قدرت ذهنی ـشون بندازن توی آب و غرق کنن ! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
خیلی هم خوب!
فقط یه سؤال:اولین Sovereign , Reaper بود یا Harbinger؟؟؟!
اولین Reaper ای که ساخته شده Harbinger بوده.
Sovereign اولین Reaper ای بود که نژادهای جدید (Shepard و رفقا) دیدنش ولی معلوم نیست در کل چندمین Reaper ای هست که ساخته شده ! :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خب Leviathan رو هم بازی کردیم !
:biggrin1:

در مجموع DLC خوبی هست و چیزهای جالبی داره. یکی دو قسمتش خیلی مهیج میشه ، بعضی جاها چشم اندازهای خیلی زیبایی داره ، از نظر داستانی هم اواخرش خیلی پر بار هست.
خیلی ممنون اریا همه ی ابهاماتم بر طرف شد!
از نظر کلی من اصلا از DLC خوشم نیومد (داستانش رو فاکتور بگیریم چون به دلیلی که بعدا می گم چیزی نفهمیدم ازش)!خیلی برام تکراری و خسته کننده بود:d شاید چون توی فروم بایوور کلی هایپ شده بودم و ازش انتظاز LOTSB داشتم ولی اصلا در اون حد نبود.بعد این Bioware خیلی روی اون بخش اقیانوس پیماییش :d تاکید داشت ولی همون طور که گفتی خیلی کوتاه و خنک بود!
یه سری سوال هم داشتم از داستانش
من چون وقتم برای بازی کردنش محدود بود کلا همه ی دیالوگ ها و غیره رو متاسفانه مجبور شدم برای اولین بار توی ME رد کنم بره برای همین چیزی از داستانش نفهمیدم.
اون گو های بلورین چی بودن؟بعد چرا اخر DLC این Lev ها نمی خواستن با شپرد اجازه بودن بره؟کلا اون اخر Lev به شپرد چی گفت؟(به غیر از گذشتشون که گفتید).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
خیلی ممنون اریا همه ی ابهاماتم بر طرف شد!
از نظر کلی من اصلا از DLC خوشم نیومد (داستانش رو فاکتور بگیریم چون به دلیلی که بعدا می گم چیزی نفهمیدم ازش)!خیلی برام تکراری و خسته کننده بود:d شاید چون توی فروم بایوور کلی هایپ شده بودم و ازش انتظاز LOTSB داشتم ولی اصلا در اون حد نبود.بعد این Bioware خیلی روی اون بخش اقیانوس پیماییش :d تاکید داشت ولی همون طور که گفتی خیلی کوتاه و خنک بود!
یه سری سوال هم داشتم از داستانش
من چون وقتم برای بازی کردنش محدود بود کلا همه ی دیالوگ ها و غیره رو متاسفانه مجبور شدم برای اولین بار توی ME رد کنم بره برای همین چیزی از داستانش نفهمیدم.
اون گو های بلورین چی بودن؟بعد چرا اخر DLC این Lev ها نمی خواستن با شپرد اجازه بودن بره؟کلا اون اخر Lev به شپرد چی گفت؟(به غیر از گذشتشون که گفتید).
آره از نظر گیم پلی یه کم تکراری بود و فقط یکی دو جا جالب بود ! :D ولی داستانش خیلی خوب بود !
اون گوی ها (Artifacts) یه جور وسیله ارتباط Leviathan ها هستن. به کمک اونا هم با همدیگه از راه دور صحبت میکنن ، هم ذهن ملت رو کنترل میکنن ! :D دقت کرده باشی یکی دو جا بود که اون گوی ها کنار کاراکترهای فرعی بودن و ذهنشون کنترل میشد. ولی وقتی شکسته میشدن از کنترل هم خارج میشدن.
اون تیکه رو باید دوباره بازی کنم تا مطمئن بشم ولی فکر کنم میگفت Shepard باید پیششون بمونه چون در هر حال Reaper ها میان و همه رو از بین میبرن (یا بهتر بگیم Harvest میکنن) و نمیشه جلوشون رو گرفت ، پس حداقل Shepard اونجا امن بمونه ! :D

یه چیز دیگه در مورد وقایع این DLC
توی فروم های بیگانه یه بحثی بود که Leviathan ها میتونن دشمن های نسخه بعدی باشن. به نظرم میتونه جالب باشه و حتی شاید دلیل ساخته شدن این DLC هم همین بوده.
چون اون Leviathanـه خیلی قلدر بازی درمیاره و میگه ما برترین هستیم و بقیه چیزی نیستن و ... ، حتی توی ویکی پدیای بازی نوشته شده که تکنولوژی Leviathan ها در حد Reaper ها و حتی شاید بیشتر از اونا هست !! :D یعنی راحت میتونن بعد از نابودی Reaper ها دوباره مثل قدیم شروع کنن به رهبری بقیه نژادها و اونا رو برده خودشون کنن و میشه یه داستان جالب از توش درآورد ! :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان ارزش داره بازی رو بخرم؟:D من برای PC گرفتم چون سیستمم پایین بود توی گرافیک افتضاح بود.میخوام ببینم برای ایکس باکس ارزش داره بخریم یا نه؟!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان ارزش داره بازی رو بخرم؟:D من برای PC گرفتم چون سیستمم پایین بود توی گرافیک افتضاح بود.میخوام ببینم برای ایکس باکس ارزش داره بخریم یا نه؟!

خوب من چون سری mass efect رو دوست دارم! معلومه پیشنهاد میکنم بخری! ارزش داره!;)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خوب من چون سری mass efect رو دوست دارم! معلومه پیشنهاد میکنم بخری! ارزش داره!;)

طبق شنیده ها پایان ها موجود در بازی به قدری تاثیر گذار بوده که تا مرز گریه کردن مخاطب رو برده.ولی منکه بازی کردم هیچگونه جذابیتی نداشت.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
کلآ جذابیت نداشت؟ یا آخرش؟

من طولانی ترین بازیم Mass efect 2 بود! کلآ با جو و فضای این بازی خیلی حال میکنم!
غرق میشم توش..

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
کلآ جذابیت نداشت؟ یا آخرش؟

من طولانی ترین بازیم Mass efect 2 بود! کلآ با جو و فضای این بازی خیلی حال میکنم!
غرق میشم توش..

من فقط دقایق ابتدایی رو بازی کردم.همونجایی که میریم سیاره ای شبیه به مریخ.دیگه ادامه ندادم.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستانی که DLC ها رو بازی کردن از کجا باید Leviathan و Ashes رو رفت؟ گزینه هایی برای انتخابشون توی منوی اصلی بازی اضافه میشه؟

برای من چیزی نیومد توی منوی بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر