Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
میدونم دوست عزیز ولی متاسفانه بازی نکردم!!!
اگه ممکنه یکی یه توضیح خیلی مختصر دربارش بده!!

اگه درست متوجه شده باشم این کاپیتان ما تو اون dlc یه کلنی batarian رو برای اینکه بتونه جلوی ریپر ها رو بگیره نابود میکنه بخواطر همین موضوع خونه نشینش میکنن و براش محافظ میزارن تا batarian ها قصد جونش نکنند

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان این عادیه؟ یا من حس میکنم گرافیک بازی اصلا در حد نصفه شماره دوم هم نیست؟ :D؟
هم از لحاظ گرافیک هم گیم پلی؟
گیم پلی که شدیدا اکشن شده و یه جوریه، گرافیک هم که تکسچر های بی کیفیت و انیمیشن های مسخره برای شخصیت ها.

میخوام ببینم برای بقیه هم همین طوره؟ :|؟
بازی شبیه شده شبیه کلون گیرز :|.
من نسخه های پیشین رو روی 360 رفتم ولی این رو روی pc میرم. نمیدونم روی PC اینقدر بد کار کردن یا کلا این نسخه در سطح قبلیا نیس؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گرافیکش بهتر شده از نسخه قبل، ولی اصلا چیزی نیست که بخواد مطرح بشه. ولی بَدتر نشده مطمئنا :D
بهتر شده، ولی ME تو زمان خودش خیلی خوب بود. این ME3 در حال حاضر گرافیک بازی های متوسط رو نداره :D.
خیلی از محیط به شکل دو بعدی هستند. مثلا همون اول بازی یه سری مردم توی دور دست دارن فرار میکنند انگار یه سری فایل GIf گذاشتن یارو پاش به سمت راست داره میدوئه ولی به سمت جلو حرکت میکنه :|.

بازی هم که کلا RPG نیست دیگه، اکشن خالصه :D.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
یه چیزی بگه... حاضرم شرط ببندم 90 درصد گیمرها تو انتخاب اول بازی از بین اون سه کاراکتر یا numerous رو یا Kaiden alenko انتخاب کردن تا اشلی زنده بمونه...!!!!:d

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103
یه چیزی بگه... حاضرم شرط ببندم 90 درصد گیمرها تو انتخاب اول بازی از بین اون سه کاراکتر یا numerous رو یا Kaiden alenko انتخاب کردن تا اشلی زنده بمونه...!!!!:d

من که اشلی رو کشتم :d
یک سوال دارم .. چطور میتونم سیاره ها رو اسکن کنم روی هرسیاره ای که میرم اسکنش کنم اسکن فعال نیست . یعنی اول باید نورمندی رو آپگرید کنم تا اسکنر برام باز بشه ؟ نورمندی رو باید کجا آپگرید کنم ؟
لطفا یک نفر درمورد آپگرید نورمندی یک توضیحی بده.

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
من که اشلی رو کشتم :d
یک سوال دارم .. چطور میتونم سیاره ها رو اسکن کنم روی هرسیاره ای که میرم اسکنش کنم اسکن فعال نیست . یعنی اول باید نورمندی رو آپگرید کنم تا اسکنر برام باز بشه ؟ نورمندی رو باید کجا آپگرید کنم ؟
لطفا یک نفر درمورد آپگرید نورمندی یک توضیحی بده.

آپگریدی برای نورمندی در کار نیست شما باید داخل map دور ور سیاره ها کلیک راست کنی تا سیاره ها رو اسکن کنه بعد بری رو سیاره ای که منبع براش پیدا شده اسکنش کنی البته زیاد اسکن کلیک راستو بیجهت استفاده نکن که ریپر ها از جات با خبر میشن میان سراغت:d

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بهتر شده، ولی ME تو زمان خودش خیلی خوب بود. این ME3 در حال حاضر گرافیک بازی های متوسط رو نداره :D.
خیلی از محیط به شکل دو بعدی هستند. مثلا همون اول بازی یه سری مردم توی دور دست دارن فرار میکنند انگار یه سری فایل GIf گذاشتن یارو پاش به سمت راست داره میدوئه ولی به سمت جلو حرکت میکنه :|.

بازی هم که کلا RPG نیست دیگه، اکشن خالصه :D.
اگر قبل از عرضه ادامه ی شاهکار های بزرگ این قدر انتظارتونو الکی بالا نبرید خیلی بیشتر لذت می برید از بازی از کردن ادامه ی بازی مورد علاقه تون.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگر قبل از عرضه ادامه ی شاهکار های بزرگ این قدر انتظارتونو الکی بالا نبرید خیلی بیشتر لذت می برید از بازی از کردن ادامه ی بازی مورد علاقه تون.
نه اتفاقا من نصف نسخه ی پیش هم از این نسخه انتظار نداشتم.
چون اصلا نمیخواستم بگیرم بازیش کنم :D. یکی از دوستام خریده بود با این سبک حال نمیکرد داد به من بازی رو . . .

ولی این نسخه نسبت به نسخه ی پیشین خیلی پیش رفت نکرده.
ME2 خیلی خوب بود.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
لطفاً هر پستی که اسپول داشت رو با زدن کلید "آگاه کردن مدیریت از تخلف" گزارش بدید تا در کمترین زمان رسیدگی بشه.

amin_gamer

کاربر سایت
Sep 11, 2011
68
نام
امین
88233764672760830514.jpg

دوستان اینجا باید چی کار کرد؟
من نسخه های قبلی این بازی رو انجام ندادم دقیق نمیدونم مدله این بازی چه جوریه :d این سیاره ها که میگین چیه و خیلی چیزای دیگه

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دوستان این عادیه؟ یا من حس میکنم گرافیک بازی اصلا در حد نصفه شماره دوم هم نیست؟ :D؟
هم از لحاظ گرافیک هم گیم پلی؟
گیم پلی که شدیدا اکشن شده و یه جوریه، گرافیک هم که تکسچر های بی کیفیت و انیمیشن های مسخره برای شخصیت ها.

میخوام ببینم برای بقیه هم همین طوره؟ :|؟
بازی شبیه شده شبیه کلون گیرز :|.
من نسخه های پیشین رو روی 360 رفتم ولی این رو روی pc میرم. نمیدونم روی PC اینقدر بد کار کردن یا کلا این نسخه در سطح قبلیا نیس؟

دوست عزیز این نسخه black box نیست ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
88233764672760830514.jpg

دوستان اینجا باید چی کار کرد؟
من نسخه های قبلی این بازی رو انجام ندادم دقیق نمیدونم مدله این بازی چه جوریه :d این سیاره ها که میگین چیه و خیلی چیزای دیگه
شما نشونه مووس رو ببر روی اون دایره آبیه بعد q و E رو بزن که به یارات دستور بده برن اونجا کاور بگیرن.

دوست عزیز این نسخه black box نیست ؟
مومن، BB میاد از کیفیت ویدیو ها میزنه، زبون رو حذف میکنه.
نمیاد انیمیشن شخصیت هارو عوض کنه که :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر