Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
مالتی رو رفتم
یعنی متاسفم واقعا برای Bio که مجبور می کنه Gamer همچین مولتی چرتی رو تحمل کنه.مالتیش واقعا چرت و خواب اوره.
به هر حال دو دست بازی کردیم و به لطف پینگ خوب رسیدیم به 54 درصد.(2 دست باختم).حالا من نمی فهمم این Readiness بالا بره بهتره یا پایین تر؟اگه باید بره بالا پس چرا با باختنم بهش اضافه شده؟
دوستانی که می تونن مولتی بازیکنن, فردا قرار بذاریم اگه می تونیم بحث مولتیشو جمع کنیم از شرش خلاص شیم.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان من هنوز بازی رو شروع نکردم ولی مالتیش چه ربطی به داستان تک نفره داره؟؟؟:-/
یعنی برای کامل کردن داستان حتما باید مالتیش هم بازی کرد؟؟؟
اگه قراره تو داستان بازی اسپویل بشه جواب ندین!!:d
در ضمن دوستان یه توضیح کوچولو هم میتونین درباره وقایع بین شماره 2 و شروع 3 بدین!!

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان من هنوز بازی رو شروع نکردم ولی مالتیش چه ربطی به داستان تک نفره داره؟؟؟:-/
یعنی برای کامل کردن داستان حتما باید مالتیش هم بازی کرد؟؟؟
اگه قراره تو داستان بازی اسپویل بشه جواب ندین!!:d
در ضمن دوستان یه توضیح کوچولو هم میتونین درباره وقایع بین شماره 2 و شروع 3 بدین!!

شما پست اخر صفحه قبلو بخون نترس از داستان چیزی نگفتم.

شما اگه dlc اخری که برای me2 اومد رو رفته باشی که فکر کنم اسمش Arrival بود متوجه وقایع بین 2 و 3 میشی

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
این بازی نسخه شمار 3 فوق العاده هست. شما همیشه درگیر هستید و اگر بازی رو بر روی سخت ترین درجه بگذارید دیگه کارتون تمومه اما حتما بر روی سخت ترین درجه برید اگه حرفه ای هستید

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
آقا مثل اینکه برای داشتن یک پایان خوب باید EMS بالای 5000 باشه ولی بدون انجام بخش مولتی, readiness روی 50% قفل شده و نمیشه به این عدد رسید. دیدم یکنفر اومده بود امتیازی که از پیدا کردن آیتمهایی که از اسکن سیارات بدست میارید رو 2 برابر کرده بود که جبران اون 50% رو بکنه. البته این کار به درد کسی میخوره که تازه بازی رو می خواد شروع کنه.
من خودم چون اواسط بازی متوجه این قضیه شدم, اومدم فقط امتیاز یک آیتم رو به 5000 تغییر دادم که با اون 50%, بتونم در آخر بازی به 5000 تا برسم. :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من نصف بیشتر بازی رو اومدن اما کل امتیازم شده 3900!با ردینس ام شده 2535!65 درصد هست!چرا اینقدر کمه!تازه اون سفینه ی گت ها رو تموم کردم!
همه ی ماموریت های فرعی به غیر از Hanar Diolomat که باگ داشت رو کامل کردم!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,130
نام
محمد علی
آقا مثل اینکه برای داشتن یک پایان خوب باید EMS بالای 5000 باشه ولی بدون انجام بخش مولتی, readiness روی 50% قفل شده و نمیشه به این عدد رسید. دیدم یکنفر اومده بود امتیازی که از پیدا کردن آیتمهایی که از اسکن سیارات بدست میارید رو 2 برابر کرده بود که جبران اون 50% رو بکنه. البته این کار به درد کسی میخوره که تازه بازی رو می خواد شروع کنه.
من خودم چون اواسط بازی متوجه این قضیه شدم, اومدم فقط امتیاز یک آیتم رو به 5000 تغییر دادم که با اون 50%, بتونم در آخر بازی به 5000 تا برسم. :d

فی الواقع یعنی برای بالای 50% باید چیت و این حرف ها ایا؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بازی چند تا پایان داره؟ چه جوری به این پایان ها میشه رسید؟ من فیلم آخر سه تا از پایان ها رو دیدم تو فایل های پوشه Movies بازی.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بازی مولتیش یه چیزی حالت Co op , Horde , Survival هست نیازی به خرید سی دی کی نیست با هاماچی و از قضایا هکش کردن اگر طالب باشین بریم بزنیم تو کار اون ؟‌ :d درست میشه ؟‌ :-/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شما اگه dlc اخری که برای me2 اومد رو رفته باشی که فکر کنم اسمش Arrival بود متوجه وقایع بین 2 و 3 میشی

میدونم دوست عزیز ولی متاسفانه بازی نکردم!!!
اگه ممکنه یکی یه توضیح خیلی مختصر دربارش بده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر