Mass Effect 2 | Xbox360

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
بچه ها داشتم تو فروم/های خارجی می گشتم که یه باگ خیلی خدا پیدا کردم. گفتم اینجا هم بگم همه حال کنن. مطمینم همتون عاشق سامارا میشین. حالا باگ چیه؟
توی مرحله ی دختر Samara وقتی دخترشو کشت برین A رو بزنین بعد بگین حالت خوبه؟ بعد بگین میخام اینجا بمونم. بعد دوباره این کارو بکنین. هر بار که این کارو بکنین 2 امتیاز Paragone میده. اینقدر این کارو بکنین تا پاراگون پر شه. دعوای جک و میرندا و دادگاه تالی رو آب خوردن رد کنین:d
تو دعوای جک و میرندا توصیه میکنم اول طرف کسی رو که دوس دارین بگیرین بعد برین از دل اون یکی دربیارین.

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
بچه ها داشتم تو فروم/های خارجی می گشتم که یه باگ خیلی خدا پیدا کردم. گفتم اینجا هم بگم همه حال کنن. مطمینم همتون عاشق سامارا میشین. حالا باگ چیه؟
توی مرحله ی دختر Samara وقتی دخترشو کشت برین A رو بزنین بعد بگین حالت خوبه؟ بعد بگین میخام اینجا بمونم. بعد دوباره این کارو بکنین. هر بار که این کارو بکنین 2 امتیاز Paragone میده. اینقدر این کارو بکنین تا پاراگون پر شه. دعوای جک و میرندا و دادگاه تالی رو آب خوردن رد کنین:d
تو دعوای جک و میرندا توصیه میکنم اول طرف کسی رو که دوس دارین بگیرین بعد برین از دل اون یکی دربیارین.
ایول خیلی باحال بود !!!:d:d:d

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به همهٔ دوستان
من تقریبا آخرهای بازیم فقط یه سوال داشتم افراد سفینه رو که دزدیدن باید چه‌جوری آزاد کنم تو کدوم سیاره برم و چه‌جوری ؟ راستی‌ یه ۳ ۴ تا ماموریت انجام دادم الان دیگه دیر شده همشون مردن؟ انشاالله شب عروسیتون جبران می‌کنم
الآنم بیشتره بازی رو رفتم کسی‌ بهم پا نداده ...بعیده هم بده...میدونستم از اوّلم من واسه این کارا ساخته نشده بودم...راهکار خاصی‌ به نظر دوستان میرسه ...بعد از کدوم ماموریت می‌تونم امیدوار باشم به روابط عشقولانه ...با شخصیت زن هم بازی میکنم...پاراگونم هم کامله

آخرین ویرایش:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
سلام به همهٔ دوستان
من تقریبا آخرهای بازیم فقط یه سوال داشتم افراد سفینه رو که دزدیدن باید چه‌جوری آزاد کنم تو کدوم سیاره برم و چه‌جوری ؟ راستی‌ یه ۳ ۴ تا ماموریت انجام دادم الان دیگه دیر شده همشون مردن؟ انشاالله شب عروسیتون جبران می‌کنم
الآنم بیشتره بازی رو رفتم کسی‌ بهم پا نداده ...بعیده هم بده...میدونستم از اوّلم من واسه این کارا ساخته نشده بودم...راهکار خاصی‌ به نظر دوستان میرسه ...بعد از کدوم ماموریت می‌تونم امیدوار باشم به روابط عشقولانه ...با شخصیت زن هم بازی میکنم...پاراگونم هم کامله
شما هر وقت آماده ماموریت آخر شدی برو به اون (اسمش چی بود؟) Riley (؟) قرمزه!... هیچ کدون نمردن...فقط یکیشون میمیره که من هم خیلی ناراحت شدم وقتی مرد!...می فهمی حالا! ...ولی اگه Normandy رو upgrade نکرده باشی یه سری از اعضای تیمت می میرن! توصیه می کنم اونایی رو که دوس داریشون با خودت انتخاب کن برایه ماموریت که نمیرن!
غیرت نداری؟! :d ...منم شخصیتم مونث بود نزاشتم کسی بهش چپ نیگا کنه! :punish: ... کلاً ول کن این مسائل رو!...خیلی دلت میخواد برو youtube نیگا کن! همش هست!

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
شما هر وقت آماده ماموریت آخر شدی برو به اون (اسمش چی بود؟) Riley (؟) قرمزه!... هیچ کدون نمردن...فقط یکیشون میمیره که من هم خیلی ناراحت شدم وقتی مرد!...می فهمی حالا! ...ولی اگه Normandy رو upgrade نکرده باشی یه سری از اعضای تیمت می میرن! توصیه می کنم اونایی رو که دوس داریشون با خودت انتخاب کن برایه ماموریت که نمیرن!
غیرت نداری؟! :d ...منم شخصیتم مونث بود نزاشتم کسی بهش چپ نیگا کنه! :punish: ... کلاً ول کن این مسائل رو!...خیلی دلت میخواد برو youtube نیگا کن! همش هست!
والا من که ترکوندم داداش همه کهکشان هارو اسکن کامل کردم و همه آپگرید‌ها رو هم خریدم حالا ماموریتی فرعی رو انجام بدم آخر برم نجاته افرادم موافقین خوبه؟نمیره کسی‌ خودمو نمی‌بخشما :((کدوم میمیره؟ اون زنه که کنارم توی جای که کهکشانهارو واسه سفر انتخاب می‌کنم اون میمیره؟=((
در ضمن اینکه خودت رابطه عشقولانه برقرار کنی‌ با اینکه رابطه‌ٔ عشقولانه که یکی‌ دیگه بر قرار کرده ببینی‌ فرق میکنها یکم فکر کنی‌ میفهمی چی‌ میگم !!!!
غیرتم هم که گفتی‌ تو سیاره‌ها هرچی‌ اسکن کردم پیدا نکردم دیگه شرمند الان دوره روابط عشقولانه هست دیگه !!!بعدم اینکه این شپرد به یه آغوش گرم احتیاج داره تا روحیش رو از دست نده شما افرادشو که ازش گرفتین اینم میخواین ازش بگیرین ...انصافم خوب چیزیه...

آخرین ویرایش:

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
یه سوال فوری این سیاره‌های anormaly که توش صدای انسان میاد موقع اسکن کردن و امواجش پرش داره توی تمامشون ماموریت هست و می‌شه وارد سیاره شد؟ چون من بعضیاشونو کامل اسکن کردم اما اجازه ورود به سیارشو بهم نداده ...اگه باید حتما توش یه ماموریت باشه بهم بگین چه‌جوری باید وارد شم ؟ ممنون

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یه سوال فوری این سیاره‌های anormaly که توش صدای انسان میاد موقع اسکن کردن و امواجش پرش داره توی تمامشون ماموریت هست و می‌شه وارد سیاره شد؟ چون من بعضیاشونو کامل اسکن کردم اما اجازه ورود به سیارشو بهم نداده ...اگه باید حتما توش یه ماموریت باشه بهم بگین چه‌جوری باید وارد شم ؟ ممنون
بله میشه واردشون شد و چیزهای جالبی هم توشون پیدا میشه. خیلی راحته، کاملا مشخصه. الان دقیق یادم نیست وگرنه بهتر راهنماییت میکردم.

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
بله میشه واردشون شد و چیزهای جالبی هم توشون پیدا میشه. خیلی راحته، کاملا مشخصه. الان دقیق یادم نیست وگرنه بهتر راهنماییت میکردم.
خوب چجوری ؟ خواهشا یک کمکی بکنین دیگه؟
فکر می‌کنم یه جای خاصی‌ از سیاره رو باید بهش شلیک کنم که خودش میگه با استفاده از خطوط سفید روی موج سنج اما من دیگه همچی‌ رو ازشون استخراج کردم دیگه خط سفید بالا نمیره ...چیکار کنم؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یه کم یادم اومد. اونجاهای سیاره که یه نقطه ی چشمک زن هست و فلش نشونش میده رو باید بری. (اونجایی که فلش نشون میده رو دنبال کن تا به نقطه ی مورد نظر برسی)
اگر هم Probe هات تموم شدن باید بخری. شرمنده از این بیشتر یادم نمیاد.

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
یه کم یادم اومد. اونجاهای سیاره که یه نقطه ی چشمک زن هست و فلش نشونش میده رو باید بری. (اونجایی که فلش نشون میده رو دنبال کن تا به نقطه ی مورد نظر برسی)
اگر هم Probe هات تموم شدن باید بخری. شرمنده از این بیشتر یادم نمیاد.
مرسی‌ دوست عزیز XBOX ام الان خراب شد دیگه احتیاجی به کمک نیست

آخرین ویرایش:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان یک سوال داشتم .
من تا حالا این بازیو 2 بار تموم کردم ( لامصب چقدر هم بازیش کمه ! ) . حالا دارم برای بازی سوم بازی رو تموم میکنم اما یک سوال دارم :
اقا اخر بازی کاراکترها بر چه مبنایی زنده میمونن ؟ مثلا بار اول که تموم کردم هیچ کس زنده نموند !حتی خودمم مردم ! و بار دوم جک و میراندا زنده موندن و ... .
میخواستم بدونم باید چه کار کنم که همه زنده بمونن؟ قاعده ی خاصی داره ؟
در ضمن من ماموریت همه رو هم انجان دادم ولی فایده ای نداشت .
.
.
.
.
اگه هرکسی به سوال من جواب بده یه جان خودم (!) بهش اعتبار میدم !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان یک سوال داشتم .
من تا حالا این بازیو 2 بار تموم کردم ( لامصب چقدر هم بازیش کمه ! ) . حالا دارم برای بازی سوم بازی رو تموم میکنم اما یک سوال دارم :
اقا اخر بازی کاراکترها بر چه مبنایی زنده میمونن ؟ مثلا بار اول که تموم کردم هیچ کس زنده نموند !حتی خودمم مردم ! و بار دوم جک و میراندا زنده موندن و ... .
میخواستم بدونم باید چه کار کنم که همه زنده بمونن؟ قاعده ی خاصی داره ؟
در ضمن من ماموریت همه رو هم انجان دادم ولی فایده ای نداشت .
.
.
.
.
اگه هرکسی به سوال من جواب بده یه جان خودم (!) بهش اعتبار میدم !
شما برای اینکه تمام افراد گروهتون و خودتون زنده بمونین در درجه ی اول باید تمام آپگریدهای مربوط به سفینتون رو انجام بدین.در درجه ی دوم باید تمام افرادتون رو لویال کنید.برای اینکار هم باید برای چند جای خاص مقدار پاراگونتون رو افزایش بدین.واسه اینکار هم باید ماموریت های فرعی رو بیشتر انجام بدین تا قبل از چند اتفاق خاص میزان پاراگونتون پر باشه.در غیر این صورت نمیتونین اون شخص رو لویال کنید.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سینا اشتباه میکنی . لویال کردن ربطی به زیاد بودن پاراگون نداره .

FAQ جان شما باید واسه لویال ( Loyal = وفاداری ) کردن هرکدوم از یارات باید ماموریت مخصوص به خودشو انجام بدی تا لویال بشه و ربطی به زیاد بودن پاراگون نداره .

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
یعنی اینکه اگه من ماموریت هر کی رو انجام بدم زنده میمونه ؟
خوب برادر من من وقتی برای بار دوم تموم کردم ماموریت همه رو انجام دادم ولی همه به غیر از JACK و Miranda مردن !!!
در ضمن اون اخرین ماموریت ( داخل Relay ) اصلا مهم نیست که چه کسی رو رهبر گروه انتخاب کنم نه ؟!!
.
.
.
اگه میدونین خواهش میکنم کمک کنین .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سینا اشتباه میکنی . لویال کردن ربطی به زیاد بودن پاراگون نداره .

FAQ جان شما باید واسه لویال ( Loyal = وفاداری ) کردن هرکدوم از یارات باید ماموریت مخصوص به خودشو انجام بدی تا لویال بشه و ربطی به زیاد بودن پاراگون نداره .
سهیل منظور منو بد متوجه شدی.مقدار پاراگون رو برای چند جای خاص گفتم باید زیاد باشه.
دعوای جک و میراندا و همینطور دعوای لیژن و اگه یادم مونده باشه تالی که اگه پاراگونت زیاد نباشه نمیتونی جفتشون رو لویال نگه داری!
یعنی اینکه اگه من ماموریت هر کی رو انجام بدم زنده میمونه ؟
خوب برادر من من وقتی برای بار دوم تموم کردم ماموریت همه رو انجام دادم ولی همه به غیر از JACK و Miranda مردن !!!
در ضمن اون اخرین ماموریت ( داخل Relay ) اصلا مهم نیست که چه کسی رو رهبر گروه انتخاب کنم نه ؟!!
.
.
.
اگه میدونین خواهش میکنم کمک کنین .
گفتم که فقط ماموریت ها کافی نیست.سفینت هم باید تا آخر آپگرید کنی.این نکته رو هم فراموش کردم.واسه انتخاب رهبر گروه هم مهمه چه کسی رو انتخاب کنی.الان زیاد حظور ذهن ندارم ولی بچه ها تو صفحات قبل بهترین انتخابهارو واسه هر قسمت گذاشته بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر