Mass Effect 2 | Xbox360

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازی تموم شد :d
و شخصیت مورد علاقم Thane مرد=((
Jacob ]هم فدایی شد :D
فقط میراندا و گرانت و تالی زنده موندن :d
این میراندا هم قبل از عملیات یه حالی داد اما بعد از اون دیگه نمیاد لامصب :D
همش میگه به نظر بهت زده ای :D

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
2 تا ماموریت جانبی برای من هنوز برداشته نشده.

یکیش بسته ای بود که Ish میخواست که از citadel براش اوردم به امگا و باهاش صحبت هم کردم و ازش خواستم با Aria درگیر نشه و xp مربوط به ماموریت هم بهم داد ولی ماموریت هنوز در لیستم روشن هست و میگه بسته را در مارکت اومگا به Ish تحویل بده ولی دیگه اونجا نیست چون همون موقع گفت اومگا را ترک میکنه!

دومی ID هست که میگه داخل citadel به کار کسی میاد ولی من زیر و رو کردم پیداش نکردم.

این 2 تا بدجوری روی اعصاب هست من همه ماموریت های جانبی و اصلی و تمام ماموریت های DLC بازی را تمام کردم و تمام شخصیت های بازی loyalty هستن و تمام منظومه ها هم 100 هست الان میخوام مرحله اخر را شروع کنم کسی اگر در مورد این 2 تا ماموریت اطلاعی داره بگه.

pgt7koo72y86iu1jc2d.jpg
6b9a5dbe458440319db8.JPG

fdc5y38mafm6prg0fzd.jpg

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
سلام ...

یکیش بسته ای بود که Ish میخواست که از citadel براش اوردم به امگا و باهاش صحبت هم کردم و ازش خواستم با Aria درگیر نشه و xp مربوط به ماموریت هم بهم داد ولی ماموریت هنوز در لیستم روشن هست و میگه بسته را در مارکت اومگا به Ish تحویل بده ولی دیگه اونجا نیست چون همون موقع گفت اومگا را ترک میکنه!

دومی ID هست که میگه داخل citadel به کار کسی میاد ولی من زیر و رو کردم پیداش نکردم.

این 2 تا بدجوری روی اعصاب هست من همه ماموریت های جانبی و اصلی و تمام ماموریت های DLC بازی را تمام کردم و تمام شخصیت های بازی loyalty هستن و تمام منظومه ها هم 100 هست الان میخوام مرحله اخر را شروع کنم کسی اگر در مورد این 2 تا ماموریت اطلاعی داره بگه.

pgt7koo72y86iu1jc2d.jpg

fdc5y38mafm6prg0fzd.jpg
در مورد اولی باید بگم که برای همه این جوری میشه (برای من هم شد)
ولی دومی رو متوجه نمی شم کجا رو می گی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان :D
میگن اگه میراندا رو خیلی عاشقش کنی هر وقت بخوای میاد تو کابین کاپیتان و... :D
اما ماله من نمیشه چرا ؟ :D
اچیو para نمیدونم چی چی هم گرفتم اما انگاری یه اچیو دیگه زیر این حرکت خوابیده :D

راستی یادم رفت بگم
دوستان من اون ماموریت اون زن مشاوره (لیلانا ؟ :D فک کنم همین بود) رو کامل نرفتم
اونم اچیو میده ؟

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام ...

pgt7koo72y86iu1jc2d.jpg
6b9a5dbe458440319db8.JPG

fdc5y38mafm6prg0fzd.jpg

تا جایی که یادمه ماموریت ایش دوتا بستس اون یکی فک کنم توی ایلیوم باشه به ازای هر بسته یه مقدار Xp میده جفتشو که بهش بدی کوئست تموم میشه (باگ نیستش)

ID سیتادل: دو تا آساری هستن توی طبقه پایین که مامورا جلوی سفرشونو گرفتن یا میتونی بری با مامورای دم در ورودی صحبت کنی که بذارن برن که اینطوری یکم پاراگونم بهت میده یا میتونی بری و همین ID تقلبیو بهشون بفروشی که اینطوری یه ذره رنگیدت میکنه

فقط آپگریدای نرماندی فراموشت نشه وگرنه تلفات میدی ... ماموریتو برو خیالت نباشه :d

آخرین ویرایش:

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام دوستان
چقدر توی اسکن سیاره ها جمع کنم واسه خرید همه آپگرید ها بسه؟(من از بس اسکن کردم انگشتام کج شده!!)
ماموریت ها ترتیب خاصی داره یا انتخابش دلخواه؟
واسه جنگیدن کدوم یارام بهترن؟
یارام خودشون آپگرید میشن یا من بطور دستی باید این کارو بکنم ؟
Paragon و Renegade دقیقا کارشون چیه؟وباید Renegade هم زیاد کرد یا باید کم بمونه ؟
لویال کردن یارام چجوریه؟ و چرا مهمه؟
از اینکه جواب سوالات من رو میدید یک دنیا ممنون

آخرین ویرایش:

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
سلام دوستان
1چقدر توی اسکن سیاره ها جمع کنم واسه خرید همه آپگرید ها بسه؟(من از بس اسکن کردم انگشتام کج شده!!)
2ماموریت ها ترتیب خاصی داره یا انتخابش دلخواه؟
3واسه جنگیدن کدوم یارام بهترن؟
4یارام خودشون آپگرید میشن یا من بطور دستی باید این کارو بکنم ؟
Paragon5 و Renegade دقیقا کارشون چیه؟وباید Renegade هم زیاد کرد یا باید کم بمونه ؟
6لویال کردن یارام چجوریه؟ و چرا مهمه؟
7از اینکه جواب سوالات من رو میدید یک دنیا ممنون
1 بسیار بسیار زیاد :d( هر چی بیشتر بهتر)
2 وقتی ترتیب داشت که ماموریت ها رو باهم یه جا نمی گذاشت که ! اونایی رو که تر تیب دارن خودش به نوبت می گذاره .
3 هر کدوم ویژگی های خاصی دارن و قدرت های خاص خودشون رو دارن اگه برای جنگ می خوای گرانت و تین از همه بهترن(مخصوصا اگه آپ گردشون کرده باشی) ولی مثلا اگر موردین کنارت باشه یه سری توصیه های علمی می کنه و می تونی ازش استفاده کنی به همین ترتیب یار های دیگه هم خواص خودشون رو دارن و این قضیه بیشتر سلیقه ای هست(ولی من خودم همیشه تالی و تین بر می داشتم ) ولی مراقب باش مه تو مرحله آخر همه چی فرق می کنه!
4 بستگی به تنظیماتت داره تو گزینه ها یه گزینه auto upadate هست اگه اونو بزنی خودش انجام میده که من توصیه می کنم اونو بر داری و خودت کارا رو انجام بدی
5 میزان خشونت و لطافت کلام و حرکاتتو مشخص می کنه و در بعضی مواقع به دلیل کم بودن اینها ممکنه بعضی گزینه ها خوامش بشن و نتونی انتخاب کنی.بستگی داره بخوای خشن باشی یانه . ولی یادت باشه همیشه باید یکی رو پر کنی . اگه سراغ پر کردن دوتاش باشی به هیچ جا نمی رسی.
6 اون ها بعد از مدتی از تو خواهشی می کنند و اگر او رو کامل انجام بدی لویال می شن . این قضیه بسیار مهم است چون اگه لویالشون کنی یه سری آپگرید برات باز می کنن و یه قدرت اضافه بهشون اضافه می شه ولی اگه درست انجام ندی ممکنه دیگه به هرفات گوش ندن یا باهات هرف نزنن.
7 خواهش میکنم:d

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
دو سوال :
1. ممکن هست که برای بازی goty بیاد ؟ بعدش اگه بیاد میتونیم با سیو بازی قبلی بازی کنیم و فقط dlc هارو بریم؟
2. من 3-4 بار این بازی رو تموم کردم ولی هر دفعه سر دعوای جک و میراندا مرسه اون دو تا گزینه همیشه خواموشه (پراگونم هم تا خونه آخرش رفته ) چی کار کنم (هردفعه هم که طرف یکی رو می گیرم و بعد می رم که باهاش صحبت کنم بازم گزینه ها خواموشه)
ولی هیچ وقت سر دعوای تالی و لژیون این اتفاق نمیفته
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP=((=((=((=((=((:((:((:((:((:((:((:((:(()x)x)x)x)x)x)x:(:(:(:(:(:(:(

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
دو سوال :
1. ممکن هست که برای بازی goty بیاد ؟ بعدش اگه بیاد میتونیم با سیو بازی قبلی بازی کنیم و فقط dlc هارو بریم؟
2. من 3-4 بار این بازی رو تموم کردم ولی هر دفعه سر دعوای جک و میراندا مرسه اون دو تا گزینه همیشه خواموشه (پراگونم هم تا خونه آخرش رفته ) چی کار کنم (هردفعه هم که طرف یکی رو می گیرم و بعد می رم که باهاش صحبت کنم بازم گزینه ها خواموشه)
ولی هیچ وقت سر دعوای تالی و لژیون این اتفاق نمیفته
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP=((=((=((=((=((:((:((:((:((:((:((:((:(()x)x)x)x)x)x)x:(:(:(:(:(:(:(

1.فعلا که خبری نیست...,ولی ممکنه همزمان با نسخه PS3 یه Ultimate Edition بدن بیرون واسه 360

2.خوب شما مطمئنی از 75 درصد بیشتره Paragon تون؟چون باید خیلی بالا باشه....منم همین مشلکو داشتم اینکارو کردم حل شد..

اول طرف جک رو بگیرین چون چیز کردن میرندا راحت تره:d

بعد برین توی جدول powers ....توی بخش Class Power وقتی میخواید Rank 4 رو انتخاب کنید مثلا Infiltrator دو گذینه دارین شما Agent رو انتخاب کنید چون یه مقدار Paragon رو زیاد میکنه.

بعد برین میرندا رو متقاعد کنید...مطمئن بشید که Paragon بالاست...

اگه باز نشد کارتون برید انتخابهای خوب بیشتری انجام بدید ....

موفق باشید;)

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
1.فعلا که خبری نیست...,ولی ممکنه همزمان با نسخه PS3 یه Ultimate Edition بدن بیرون واسه 360

2.خوب شما مطمئنی از 75 درصد بیشتره Paragon تون؟چون باید خیلی بالا باشه....منم همین مشلکو داشتم اینکارو کردم حل شد..

اول طرف جک رو بگیرین چون چیز کردن میرندا راحت تره:d

بعد برین توی جدول powers ....توی بخش Class Power وقتی میخواید Rank 4 رو انتخاب کنید مثلا Infiltrator دو گذینه دارین شما Agent رو انتخاب کنید چون یه مقدار Paragon رو زیاد میکنه.

بعد برین میرندا رو متقاعد کنید...مطمئن بشید که Paragon بالاست...

اگه باز نشد کارتون برید انتخابهای خوب بیشتری انجام بدید ....

موفق باشید;)
آقا جان من همه ی این کارا رو کردم . پراگونم هم بالای 90 درصده ( تقریبا به ته چسبیده)
در ضمن من طرف جک رو هم گرفتم ولی باز گزینه های میراندا خاموشه همین طور برای جک.

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
آقا جان من همه ی این کارا رو کردم . پراگونم هم بالای 90 درصده ( تقریبا به ته چسبیده)
در ضمن من طرف جک رو هم گرفتم ولی باز گزینه های میراندا خاموشه همین طور برای جک.

خوب شرمنده....من اینجا چندتا راه حل دیدم اینارم چک کن شاید مشکلت حل شد:

http://social.bioware.com/forum/1/topic/105/index/2907273

1.اگه سیوی از قبل یکی از Loyalty mission ها داری ازش استفاده کن...چک کن ببین اون 100 درصدو(Agent) انتخاب کردی...اگه نه دوباره از اول بچین.

2.از یه سیو خیلی قدیمی استفاده کن سعی کن اول مرحله Loyalty این دو نفرو زود تر بری.چون هر چی زودتر بری آسون تره.

3.اگه باز نشد..طرف اونی که بیشتر دوست داری که آخر کار باهاش Romance کنی رو بگیر... اون یکی دیگوره (شیرازی:d) این جور که شما رفتی میرندا ...رو توی مرحله آخر Human-Reaper همراه خودت نیار...البته باید همه Power اش 4 باشن...توی یه تیم هم بزارش که حتما Garrus توش باشه....ایشالا زنده میمونه....

4.اگه باز نشد کارت از سیو ME1 استفاده کن.چون تواناییش توی این کار بالاتره.

5.اگه هیچکدوم نشدن.......BUG:|!!!!

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
خوب شرمنده....من اینجا چندتا راه حل دیدم اینارم چک کن شاید مشکلت حل شد:

http://social.bioware.com/forum/1/topic/105/index/2907273

1.اگه سیوی از قبل یکی از Loyalty mission ها داری ازش استفاده کن...چک کن ببین اون 100 درصدو(Agent) انتخاب کردی...اگه نه دوباره از اول بچین.

2.از یه سیو خیلی قدیمی استفاده کن سعی کن اول مرحله Loyalty این دو نفرو زود تر بری.چون هر چی زودتر بری آسون تره.

3.اگه باز نشد..طرف اونی که بیشتر دوست داری که آخر کار باهاش Romance کنی رو بگیر... اون یکی دیگوره (شیرازی:d) این جور که شما رفتی میرندا ...رو توی مرحله آخر Human-Reaper همراه خودت نیار...البته باید همه Power اش 4 باشن...توی یه تیم هم بزارش که حتما Garrus توش باشه....ایشالا زنده میمونه....

4.اگه باز نشد کارت از سیو ME1 استفاده کن.چون تواناییش توی این کار بالاتره.

5.اگه هیچکدوم نشدن.......BUG:|!!!!
آقا جان همه ی این کارا رو هم کردم . مشکل من زنده موندنم هم نیست چون من با همین وضعیت چند بار همه رو زنده نگه داشتم . مشکل من این قفل بودن گزینه هاست.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقا شما به راحتی می تونی مثل کاری که من کردم رو انجام بدی: جک رو ول کن میراندا رو بچسب! (در ضمن بگم من کاراکترم مونث بود فکر بد نکنید! :d ) البته مثه اینکه قبلاً این کارو کردی! حالا چه اصراری داری اون جک زشت رو راضی کنی؟ بره من که اصلاً مرد لول آخر! بهتر! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر