Marvel Universe

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
کست Fantastic Four معرفی شد

View attachment 328416

Pedro Pascal as Mr Fantastic
Vanessa Kirby as Sue Storm
Joseph Quinn as Johnny Storm
Ebon Moss-Bachrach as The Thing
انتخاب‌های جالبی به نظر می‌رسن. :D
از ونسا کربی فکر نکنم چیزی دیده باشم، ولی شکل و شمایلش برای سو استورم مناسبه. :D جوزف کوئین رو توی Stranger Things خیلی دوست داشتم و بازیگر باحالیه. اون یکی رفیق‌مون با اون اسم سختش رو هم توی Andor دیدم و خوب بود و به نظر میاد حس و حالش به Thing می‌خوره.
این وسط پدرو پاسکال معروف‌ترین بازیگر گروه هست و به شدت هم ازش خوشم میاد، ولی دیگه زیادی داره توی آثار بلاک باستر حضور پیدا می‌کنه! :D از یه طرف دوستش دارم و حداقل آدم مطمئنه که کارش رو بلده، از طرفی هم یه جورایی بدم نمی‌اومد گزینه متفاوت‌تری به جای ایشون انتخاب می‌شد.
ولی در مجموع حس خوبی از این گروه گرفتم و ایشالا Fantastic Four بتونه بالاخره طلسم سینمایی خودش رو بشکنه و یه چیز درست حسابی بسازن.
------------
گذشته از خود اون طرح که حال و هوای قدیمی داره، ملت رفتن منبع عکس پشت جلد مجله‌ای که Thing داره می‌خونه رو پیدا کردن و مشخص شده که برای سال ۱۹۶۳ هست:

292814_24GGT7y8eWIAAq-P7.jpg

یعنی احتمالاً داستان فیلم Fantastic Four (یا حداقل بخشی از اون) دهه‌ها قبل اتفاق می‌افته و باید دید چطوری ربطش می‌دن به دوران جدید. البته انقدر ژانگولربازی توی دنیای کمیک و MCU زیاده که می‌شه هر کاری کرد و از دنیاهای موازی تا سفر در زمان و... رو وارد داستان کرد تا اینا منتقل بشن به امروز. :D

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
ولی در مجموع حس خوبی از این گروه گرفتم و ایشالا Fantastic Four بتونه بالاخره طلسم سینمایی خودش رو بشکنه و یه چیز درست حسابی بسازن.
من فیلم های قدیمی شو خیلی دوست داشتم. بانو جسیکا البا تو اون فیلما می درخشید :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,483
نام
Nightwing
انتخاب‌های جالبی به نظر می‌رسن. :D
از ونسا کربی فکر نکنم چیزی دیده باشم، ولی شکل و شمایلش برای سو استورم مناسبه. :D جوزف کوئین رو توی Stranger Things خیلی دوست داشتم و بازیگر باحالیه. اون یکی رفیق‌مون با اون اسم سختش رو هم توی Andor دیدم و خوب بود و به نظر میاد حس و حالش به Thing می‌خوره.
این وسط پدرو پاسکال معروف‌ترین بازیگر گروه هست و به شدت هم ازش خوشم میاد، ولی دیگه زیادی داره توی آثار بلاک باستر حضور پیدا می‌کنه! :D از یه طرف دوستش دارم و حداقل آدم مطمئنه که کارش رو بلده، از طرفی هم یه جورایی بدم نمی‌اومد گزینه متفاوت‌تری به جای ایشون انتخاب می‌شد.
------------
گذشته از خود اون طرح که حال و هوای قدیمی داره، ملت رفتن منبع عکس پشت جلد مجله‌ای که Thing داره می‌خونه رو پیدا کردن و مشخص شده که برای سال ۱۹۶۳ هست:

292814_24GGT7y8eWIAAq-P7.jpg

یعنی احتمالاً داستان فیلم Fantastic Four (یا حداقل بخشی از اون) دهه‌ها قبل اتفاق می‌افته و باید دید چطوری ربطش می‌دن به دوران جدید. البته انقدر ژانگولربازی توی دنیای کمیک و MCU زیاده که می‌شه هر کاری کرد و از دنیاهای موازی تا سفر در زمان و... رو وارد داستان کرد تا اینا منتقل بشن به امروز. :D
حیف نبود john krasinski و نیاوردن ؟ :-<

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من فیلم های قدیمی شو خیلی دوست داشتم. بانو جسیکا البا تو اون فیلما می درخشید :D
بانو که جایگاه خاص خودش رو داره. :D اون زمان نوجوون‌ها به طیف‌های مختلف تقسیم می‌شدن و از وحشی‌پسند و ضخیم‌پسند داشتیم تا... یه گروه هم لطیف‌پسند بودن، از جمله بنده. جسیکا آلبا هم جزو بالاترین رتبه‌های این گروه بود و ذوب‌شده‌های زیادی داشت! :D
یه نکته جالب در مورد اون سری Fantastic Four اینه که کریس ایونز نقش جانی استورم رو بازی می‌کرد. من با اینکه فیلم رو دیده بودم، ولی تا مدت‌ها در جریان این قضیه نبودم و تازه همین چند سال پیش فهمیدم که کاپیتان آمریکا یه زمانی جانی استورم بوده! :D

حیف نبود john krasinski و نیاوردن ؟ :-<

آره این بنده خدا هم پتانسیلش رو داشت. قیافه‌ش هم یه حالت متفکری داره و خیلی به این نقش می‌خورد. :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بالاخره تریلر X-Men 97 منتشر شد که به شدت هم پایان سری اصلی رو لو می‌ده و اگه می‌خواین اون رو ببینین (که بعید می‌دونم! :D)، فعلاً سراغ تریلر نرین.
لینک یوتیوب هست و فیلـترشـکن می‌خواد:

--------------
9d5c15_24RNKUN2v.jpeg

سری انیمیشن X-Men جزو غول‌های کمیکی دهه ۹۰ بود و یه تیتراژ محشر هم داشت که کافیه آدم ۲،۳ بار دیده باشه تا دیگه آهنگش از ذهنش خارج نشه!‌‌ اینجا هم توی تریلر برای بمبارون نوستالژی، همون آهنگ رو استفاده کردن و در مجموع چیز جالبی به نظر می‌رسه و خیلی به حال و هوای قبلی وفاداره. علت انتخاب این اسم هم که به پایان اون سری انیمیشنی توی سال ۱۹۹۷ برمی‌گرده و این سری جدید دقیقاً از همون جا شروع می‌شه.
فقط حیف که تاریخ انتشارش نزدیکه (حدود یک ماه دیگه) و نمی‌رسم سری قبلی رو کامل ببینم. قدیما تیکه تیکه دیده بودم و چند سال پیش هم نشستم از اول شروع کردم به دیدنش، ولی از یه جایی ول کردم و بعدش هم کلاً یادم رفت و الآن اصلاً نمی‌دونم کجا بود که بخوام ادامه بدم! :D
این هم تیتراژ سری اصلی که امکان نداره یه لیستی از بهترین تیتراژ انیمیشن‌های دهه ۹۰ تدارک ببینن و این بین‌شون نباشه:

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
638
اتاق نویسندگان سریال «SILK» به جز مجری برنامه آنجلا کانگ کنار گذاشته شده است.
این نمایش بازنگری خلاقانه ای خواهد داشت و تمرکز مجدد بر روی مخاطبان مردانه خواهد داشت.

واکنش شدید به «مادام وب» آنقدر شدید است که ظاهراً سونی تمام اتاق نویسندگان سری آینده «Silk: Spider Society» آمازون را اخراج کرده است و آنها می‌خواهند به سمتی بروند که برای مردان جذاب‌تر باشد.

View attachment video.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر