Marvel Universe

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این ماجرای جاناتان میجرز واقعا برای من عجیبه .

اگه این قدر بازیگر تواناییه که به خاطر نبودش کل کاراکتر خفنی مثل کنگ رو به فنا بدن منطقا باید تا آخرین توان برای نگه داشتنش تلاش می کردن .وگرنه برای من منطقی نیست که وقتی می تونیم 3 تا پیتر پارکر (با احتساب پیتر اصلی تو اسپایدورس 4 تا) با بازیگرای مختلف داشته باشیم چرا کلا کنگ حذف کردن . خیلی راحت می تونستن با یک بازیگر دیگه یک ورینت دیگه ازش رو نشون بدن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این وات ایف دقیقا چیزیه که فاز 4 ام مارول می خواست بهش برسه و نرسید . قسمت دوم از نظر داستانی قشنگ BRIGHTBURN بود . و البته چه گردهمایی جذابی برای فیلم باز های قدیمی داشت . ترکیب مایکل داگلاس-آنت بنینگ-کرت راسل-لارنس فیشبرن از اون ترکیب های طلایی تو دهه 90 می تونست باشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
سریال اکو واقعا مایوسم کرد.
البته از خودش کاراکتر اکو خوشم اومد ولی کلیت سریال واقعا متوسط رو به ضعیف بود

View attachment 324615
رسماً تمام سریال های مارول-نتفلیکس به تایم لاین MCU اضافه شدن و جزوی از اون به حساب میان.
یعنی میشه جسیکا جونز و پانیشرم بزودی ببینیم :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
یعنی میشه جسیکا جونز و پانیشرم بزودی ببینیم :D
دقیق مطمئن نیستم ولی اگه درست یادم باشه حضور پانیشر واسه سریال دردویل تایید شده بود.
جسیکا رو هم چند وقت پیش یه شایعه ای خوندم راجع بهش، اینم فکر کنم باز مربوط به سریال دردویل بود.

• Like
  • Love
Reactions: Bax and hitman68

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
photo_2024-01-13_16-10-08.jpg

الدن هنسون و دبورا آن ول برای ایفای نقش قبلی خودشان یعنی فاگی نسلون و کارن پیچ، در سریال Daredevil: Born Again بازمی گردند!!

همچنین گفته شده که قرار است این سریال در دو بخش 9 قسمتی پخش خواهد شد.

پ.ن: بلاخره قراره یک سریال درست و حسابی رو شاهد باشیم از مارول.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سریال Echo واقعا یک Meh به تمام معنا بود!
فکر کنم هدف اصلی ساخته شدنش فقط این بوده که ادای دینی باشه به جامعه انسان های دارای ناتوانی جسمی و شنوایی و قبایل سرخپوستی. از اون بدتر درجه سنی سریال هست که الکی اول هر قسمت مینویسه مخصوص بزرگسالان و با احتیاط تماشا کنید و ... فکر میکنی سر و کله ای هست که قطع میشه توی هر قسمت یا قراره سکانس های جنسی ببینی که اپیزود هیروگازم The Boys باید جلوش لنگ بندازه! ولی خبری از هیچ کدوم نیست!!!

داستان، موسیقی، مبارزات، همه و همه در پایین ترین سطح ممکن. فقط یه چیزیه که اومده زندگی ویلسون فیسک رو از بعد اتفاقات DD و HA وصل کنه به سریال جدید DD:BA.

با ندیدنش هیچ چیزی رو از دست نخواهید داد فقط اینو بگم توی اسپویلر که: ویلسون فیسک قراره شهردار نیویورک بشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
جان برنثال در مصاحبه جدیدش گفت: «مردم برای این شخصیت پانیشر رو دوست دارن چون درون همه یکم خوی فرانک کسل طوری وجود داره و طرفدارها خیالشون راحت باشه این شخصیت به بهترین نحو ممکن برمیگرده.

شورانر سریال پانیشر هم به سریال دردویل: تولد دوباره اضافه شده و چندتا اپیزود هم برای این سریال نوشته.

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
خب The Marvels رو دیدم، خود فیلم که چیز متفاوتی نداشت ولی مجموعاً سرگرم کننده بود؛
اتفاق مهم اما Post-Credit هاش بودن!
دیگه رسماً و شرعاً باید منتظر تصادف Universe ها توی Deadpool 3 باشیم :D
و البته انگار به زودی پروژه Young Avenegers هم خواهیم داشت :D
من که از MCU راضی‌ام :D

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر