Marvel Universe

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,509
نام
محمد
کارگردان The Marvels: کسانی که فیلم را دوست ندارند نژادستیز، جنسیت‌ستیز و همجنسگراهراس‌اند
بعد این تری که زده عمرا هیچ بلاک باستری رو کارگردانی کنه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
گویا خاویر باردم جزو گزینه‌های احتمالی برای ایفای نقش Galactus هست. :D
خیلی دوست دارم ببینم این شخصیت رو چطوری توی MCU نشون می‌دن. از نظر ابعاد و اینا نباید مشکلی باشه و قبلاً هم از این بروبچ عظیم توی MCU دیدیم، از یه سیاره زنده تا Celestialها مثل Arishem توی Eternals که انصافاً هم جالب از آب در اومده بودن. ولی Galactus یه مدلی هست که هم خیلی عظیمه و سیاره می‌خوره، هم کله‌ی آدمیزادی داره و نمی‌دونم اون کله روی اون هیکل بزرگ چطوری از آب درمیاد.

19e617_23dcxz.jpg

کارگردان The Marvels: کسانی که فیلم را دوست ندارند نژادستیز، جنسیت‌ستیز و همجنسگراهراس‌اند
اگه می‌شد اعتماد به نفس رو فروخت، این کارگردان میلیاردر می‌شد! :D
یه زمانی هست که طرف فیلمی می‌سازه که منتقدها تحویلش می‌گیرن، ولی فروش خوبی نمی‌کنه و می‌تونه بگه فیلم من هنری هست و مخاطب خاص داره و از این صحبت‌ها.
یه زمانی هست که مایکل بی Transformers می‌سازه یا سری Fast and Furious به صورت فله‌ای تولید می‌شه و منتقدها بیلاخ می‌دن، ولی فروش فیلم‌ها بالاست و اینا می‌تونن بگن ما برای دل مردم فیلم می‌سازیم و نقدها اهمیتی برامون ندارن.
ولی بدبختی اینجاست که The Marvels از هر دو طرف ترکیده! :D یعنی از نظر کیفیت و نگاه منتقدها، با میانگین ۵۰ تبدیل شده به فیلم یکی مونده به آخر توی کل MCU و از طرف دیگه هم فروش افتضاحی داره و رکورد پایین‌ترین افتتاحیه MCU رو به خودش اختصاص داده. کارگردان هم به جای اینکه سکوت کنه، طلبکار هست و می‌خواد با این جور صحبت‌ها و حاشیه‌سازی‌ها خودش رو مطرح کنه.

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
235
نام
D23
خیلی دوست دارم ببینم این شخصیت رو چطوری توی MCU نشون می‌دن. از نظر ابعاد و اینا نباید مشکلی باشه و قبلاً هم از این بروبچ عظیم توی MCU دیدیم، از یه سیاره زنده تا Celestialها مثل Arishem توی Eternals که انصافاً هم جالب از آب در اومده بودن. ولی Galactus یه مدلی هست که هم خیلی عظیمه و سیاره می‌خوره، هم کله‌ی آدمیزادی داره و نمی‌دونم اون کله روی اون هیکل بزرگ چطوری از آب درمیاد.

19e617_23dcxz.jpg

اگه می‌شد اعتماد به نفس رو فروخت، این کارگردان میلیاردر می‌شد! :D
یه زمانی هست که طرف فیلمی می‌سازه که منتقدها تحویلش می‌گیرن، ولی فروش خوبی نمی‌کنه و می‌تونه بگه فیلم من هنری هست و مخاطب خاص داره و از این صحبت‌ها.
یه زمانی هست که مایکل بی Transformers می‌سازه یا سری Fast and Furious به صورت فله‌ای تولید می‌شه و منتقدها بیلاخ می‌دن، ولی فروش فیلم‌ها بالاست و اینا می‌تونن بگن ما برای دل مردم فیلم می‌سازیم و نقدها اهمیتی برامون ندارن.
ولی بدبختی اینجاست که The Marvels از هر دو طرف ترکیده! :D یعنی از نظر کیفیت و نگاه منتقدها، با میانگین ۵۰ تبدیل شده به فیلم یکی مونده به آخر توی کل MCU و از طرف دیگه هم فروش افتضاحی داره و رکورد پایین‌ترین افتتاحیه MCU رو به خودش اختصاص داده. کارگردان هم به جای اینکه سکوت کنه، طلبکار هست و می‌خواد با این جور صحبت‌ها و حاشیه‌سازی‌ها خودش رو مطرح کنه.
یعنی خفن ترین ویلینی که میشه برا mcu تصورش کرد

تو کل یونیورس قوی تر از گلکتوس نیست دیگه ، بشدت استقبال میشه :D

• Like
Reactions: Dinosaur

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
جیک جیلنهال هم گزینه مسخره ای بود . مارول همان میستریو رو برگردونه بهتر از جیلنهال خروجی می گیره . پدرو پاسکال بدترین انتخاب برای رید ریچاردزه . وقتی جان کراسینسکی هست که فن ها هم باهاش اکی هستن همچین انتخابی عجیبه . پاسکال به درد رول های دیگه میخوره .

از یک طرف شایعه شده مارول به مدس میکلسن هم به عنوان یکی از گزینه های دکتر دوم فکر می کنه . به نظرم میتونه جذاب باشه اما حیفه 80 درصد مواقع صورت اش پشت ماسک پنهان باشه . اولین حضورش تو mcu که یک نقش فراموش شدنی و meh تو دکتر استرنج بود و نتونست اون هانیبال علیه شرلوکی که براش هایپ بودم رو درست در بیاره . لااقل شانس دوباره اش باید رولی باشه که اون خباثت و وقاری که تو در آوردنش استاده رو به بهترین نحو نمایش بده .
به نظرم دکتر دوم بازیگرش بیشتر از این که بازیگر توانایی باشه باید وویس اکتور توانایی باشه . مارول هم خیلی نخواد مثل دو تا فنتستیک فور قبلی به بخش ویکتور وون دوم بودنش بپردازه .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson

جالبه که دو تا از بازیگر های محبوبم گزینه های اصلی برای گالاکتوس هستن . خاویر باردم و آنتونیو باندراس .
آنتونیو باندراس قرار بود قبلا یکی از ویلین های جذاب دیگه مارول باشه . تو فیلم افتضاح نیو میوتنتس قرار بود نال باشه . ولی موقعیت اش پیش نیومد . امیدوارم ورودش به یونیورس مارول باشکوه باشه و یک نقش درخور داشته باشه

• Like
Reactions: Disney 23

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson

19e617_23dcxz.jpg
من نگران ام مثل دورمامو و گالاکتوس فنتستیک فور های قبلی باشه . چون این دو مورد رو واقعا گند زده بودن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر

حتما یه سرچ در مورد God Doom بزن.

As God Emperor, Doom became all-powerful and nearly omniscient, able to shape reality at will, manipulate time and space, and create new worlds and universes. He also gained the ability to manipulate and absorb energy, making him virtually invulnerable to harm.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,391
The Marvels had the worst-ever start at the US box office in MCU history and the film didn't do great in its second weekend either.⁠
انگار اب بدجور قطعه
بتونه بودجه رو برگردونه هنر کرده

بودجه 220
فروش در سایت IMDB تا این لحظه: 160

تازه از این 160 درصدی به سینما و غیره میره

فکر کنم یه ضرر 100 150 تایی بده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
این سکانس بعد عنوان بندی مارولز رو دیدم
به نظر میرسه تهدید کلسی گرامر بدجور دیسنی رو ترسونده بود :)) (کلسی گرامر بازیگر معروف که نقش بیست/هنک مک کوی رو در قسمت سوم ایکس من بازی کرده بود مدتی پیش گفته بود اگه دیسنی برای وارد کردن ایکس من به یونیورس اون رو دعوت نکنه دیزنی رو تحریم می کنه و اولین حرکت اش هم اینه که نوه هاش رو دیگه نمی بره دیزنی لند )

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,147
نام
محمد علی
فیلم مشعشع و تاریخ‌ساز The marvels با فروش حدود ۱۹۷ میلیون دلار کم‌فروش‌ترین فیلم MCU شد (حتی کمتر از The Incredible Hulk که خودش مورد خاصی بود!)
فیلم تقریباً همه‌ی رکوردهای فروش مارول رو شکسته:
کمترین فروش داخلی.
کمترین فروش هفته اول.
بیشترین افت فروش نسبت به قسمت قبلی.
تنها فیلم زیان‌ده مارول.
بدترین CinemaScore فیلم‌های مارول.
بیشترین افت فروش هفته دوم نسبت به هفته اول.

و شاید بسیاری رکوردهای دست‌نیافتنی دیگر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر