Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بعد اومدن متا 60 بازی اینجا سوت و کور شد همه انگار یجور وابستگی شدید متایی پیدا کردن تا قبل از اومدن متا بحث ها داغ بود و اکثرا تشویق میکردن بگیرین تازه حالا 6 تا نقد احتمال اینکه بالاتر بره هست

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان جا داره این ویدئو ها رو ببینید واقعا شرم آوره:|(با تشکر از آقای @Fifa 10)
Mafia 3 vs Mafia 1
Mafia 3 vs Mafia 2
Mafia 3 quality control

این بنده خدا روسه بدجور فاتحه بازیها رو میخونه. مقایسه های واچ داگز با gta iv و مافیا دیگه فکر کنم شاهکارش بود :D

ولی واقعا یکسری موارد چه طور میشه یک بازی سال 2016 از عنوان 6 سال پیش خودش عقب تر باشه. تازه قدر مافیا 2 رو میدونیم :))

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
دوستان بازي قابليت رو نداره اتوماتيك روي دشمن بياد وقتي نشونه رو ميگيرم؟ و اينكه جايي نيس به فارسي داستان اول بازي رو گفته باشه يكم فهميدم اما كامل نه.. ممنون. بازي هم بازي اونقدي كه بعضيا گفتن نميخوره بد باشه. شايد ديسكش گرون باشه اما اكانتش به نظرم ارزش داره بگيرين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
من درست نفهمیدم هدفت از این مقایسه دقیقا چی هست!؟ اون دوستمون از گرافیک بازی خوشش اومده گفته گرافیکش خوبه! حالا شما به زور می خوای بهش بقبولونی که نه بازی گرافیکش آشغالی بیش نیست؟؟ بعد اومدی گرافیک یه بازی خطی رو با یه بازی open world مقایسه کردی ؟ اصلا هم فلسفه ی پستت و هم مثالی که برای اثبات حرفت استفاده کردی فاجعه هست!
آقا چرا بحثو میپیچونی؟! من هیچگونه هدف شومی پشت مقایسه ـم نداشتم! اون بنده خدا اومد گفت گرافیک بازی خفنه، منم حرفش رو نقل قول کردم گفتم اگه مافیا 3 خفنه پس Order چیه؟! لابد اون دیگه میشه سوپر خفن! من نمیدونم گرافیکی که با ارفاق میتونی نمره 6 از 10 رو بگیره چجوری خفنه؟! :| در ضمن من اصلا نخواستم Order رو با مافیا مقایسه کنم. فقط خواستم به اون دوستمون بگم گرافیک خفن به گرافیکی میگن که فک برانداز باشه نه گرافیکی که کلی باگ و مشکل و داستان داره! هرکی ام بخواد بگه گرافیک Order فک برانداز نیست واقعا به جامعه ی بازیسازی خیانت کرده.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
این بنده خدا روسه بدجور فاتحه بازیها رو میخونه. مقایسه های واچ داگز با gta iv و مافیا دیگه فکر کنم شاهکارش بود :D

ولی واقعا یکسری موارد چه طور میشه یک بازی سال 2016 از عنوان 6 سال پیش خودش عقب تر باشه. تازه قدر مافیا 2 رو میدونیم :))
داداش 6 سال پیش چیه،این بازی از نسخه اول سری که 14 سال پیش عرضه شده هم عقب تره البته فقط در جزئیات در داستان و شخصیت اینا که اصلا قابل مقایسه نیستن:|چرا باید بازی که متاش یه روزی 88 بوده حالا بشه 60.متاسفانه فکر میکنم باید با سری مافیا خداحافظی کنیم.امیدوارم حداقل یه ریمستری،ری میکی چیزی از نسخه اول بدن بیرون ملت یکم حال کنن
آقا چرا بحثو میپیچونی؟! من هیچگونه هدف شومی پشت مقایسه ـم نداشتم! اون بنده خدا اومد گفت گرافیک بازی خفنه، منم حرفش رو نقل قول کردم گفتم اگه مافیا 3 خفنه پس Order چیه؟! لابد اون دیگه میشه سوپر خفن! من نمیدونم گرافیکی که با ارفاق میتونی نمره 6 از 10 رو بگیره چجوری خفنه؟! :| در ضمن من اصلا نخواستم Order رو با مافیا مقایسه کنم. فقط خواستم به اون دوستمون بگم گرافیک خفن به گرافیکی میگن که فک برانداز باشه نه گرافیکی که کلی باگ و مشکل و داستان داره! هرکی ام بخواد بگه گرافیک Order فک برانداز نیست واقعا به جامعه ی بازیسازی خیانت کرده.
گرافیک خفن می خوای برو Uncharted 4 و Driveclub رو بازی کن.حالا شما گیر دادی به order که گرافیکش خیلی خفنه در صورتی که این بازی هایی که من نامبردم خیلی خفنتر هستن البته فقط از نظر گرافیک

• Like
Reactions: Sarukhan

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
گرافیک خفن می خوای برو Uncharted 4 و Driveclub رو بازی کن.حالا شما گیر دادی به order که گرافیکش خیلی خفنه در صورتی که این بازی هایی که من نامبردم خیلی خفنتر هستن البته فقط از نظر گرافیک
هر دو رو بازی کردم و هیچکدوم از لحاظ گرافیک بصری به Order نمیرسن. (نظر شخصی)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
بعد اومدن متا 60 بازی اینجا سوت و کور شد همه انگار یجور وابستگی شدید متایی پیدا کردن تا قبل از اومدن متا بحث ها داغ بود و اکثرا تشویق میکردن بگیرین تازه حالا 6 تا نقد احتمال اینکه بالاتر بره هست
سوت و کور نشد فقط من و یه سری افراد که داریم از بازی نهایت لذت رو میبریم حاظر نیستیم بیایم واسه بقیه یه چیز رو صد بار بگیم که بازی فوق العادست.دیشب ساعت 8 نشستم ساعت 2 بامداد پاشودم حتی زمان رو احساس نکردم و امروز صبحم از ساعت 7 بکوب پاشم تا الان پاشودم نهار بخورم.ماموریت اصلی و جانبی رو هم باهم میرم.به قدر طولانی هم هست بازی که حد نداره حای اگر فقط اصلی ها رو بخوای بری.
همون بهتر یه سری افراد که دستشون به این بازی و مطمنا خیلی بازی های دیگه هم نمیرسه یا شایدم اصلا کنسول ندارن هی بیان نق بزنن و جشن متاش رو بگیرن و وقتشونو به جای گیم زدن توی فروم های همه سایت ها بگذرونن که یا بازی ها رو بکوبونن یا دعوا راه بندارن.
الان سه روزه تام رایدر دستمه و از لحاظ متا اون از مافیا بیشتر ولی انقدر مافیا میخکوبم کرده نمیتونم حتی پلمپ تام رایدر باز کنم ببینم استیل بوکش اصلا چجوریه.باید تا جمعه مافیا رو پلات کنم که از جمعه پری لود بتلفیلد 1 رو شروع کنم بعدش تام رایدر رو استارت بزنم.
خب فعلا ما ادامه شاه کار مافیا رو بریم و تخریب کنندگان بی کار هم بریزن توی تاپیک به لذت پوچشون برسن.
یا حق

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
سوت و کور نشد فقط من و یه سری افراد که داریم از بازی نهایت لذت رو میبریم حاظر نیستیم بیایم واسه بقیه یه چیز رو صد بار بگیم که بازی فوق العادست.دیشب ساعت 8 نشستم ساعت 2 بامداد پاشودم حتی زمان رو احساس نکردم و امروز صبحم از ساعت 7 بکوب پاشم تا الان پاشودم نهار بخورم.ماموریت اصلی و جانبی رو هم باهم میرم.به قدر طولانی هم هست بازی که حد نداره حای اگر فقط اصلی ها رو بخوای بری.
همون بهتر یه سری افراد که دستشون به این بازی و مطمنا خیلی بازی های دیگه هم نمیرسه یا شایدم اصلا کنسول ندارن هی بیان نق بزنن و جشن متاش رو بگیرن و وقتشونو به جای گیم زدن توی فروم های همه سایت ها بگذرونن که یا بازی ها رو بکوبونن یا دعوا راه بندارن.
الان سه روزه تام رایدر دستمه و از لحاظ متا اون از مافیا بیشتر ولی انقدر مافیا میخکوبم کرده نمیتونم حتی پلمپ تام رایدر باز کنم ببینم استیل بوکش اصلا چجوریه.باید تا جمعه مافیا رو پلات کنم که از جمعه پری لود بتلفیلد 1 رو شروع کنم بعدش تام رایدر رو استارت بزنم.
خب فعلا ما ادامه شاه کار مافیا رو بریم و تخریب کنندگان بی کار هم بریزن توی تاپیک به لذت پوچشون برسن.
یا حق
ناراحت نشیا عکس با نام کاربریتو بازیت که خریدی همینجا بزار هم تامبرایدر هم مافیا!!! حرفات یکم به نظرت فیک نمیزنه؟
متا مسله نیست اما بازی واقعا اونقدرا جالب نیست!کل دنیا داره میگه یوتوبو ببین!

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
هی یادش بخیر مافیا یک با ترجمه دانیروس بوداگه اشتباه نکنم چقد لذت بخش بود ترجمشم خیلی خوب بود خصوصن دیالوگ اخر بازی...:( اون بخش ریس تو پیستش خیلی سخت بود:D
حالا تبدیلش کردن به یه فاجعه اصن توقع متا ۶۰ نداشتم:| ولی خوب بازم با این متا باید تجربش کنم:D
مافیا یک رو بازسازی کنن باز حتمن هم فروشش هم نمرش از این بیشتر میشه یه خاطره بازی هم میتونیم بکنیم باز#-o

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اقایون داداشم
چرا اینطور رفتار میکنید
هر بازی اوج و سقوطی داره
امیدوارم این بازی برگرده به دوران اوجش
با تشکر

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یا حق
یه جوری میگی انگار بازی انحصاریه!!!
این حرفای دستشون نمیرسه و فلان، واسه بازیهای انحصاریه نه این بازی که رو هر ۳ پلتفرم PS و Xbox و PC اومده
بازی واقعا ایراد داره مخصوصا وقتی با شماره های قبلی مقایسه میشه
اکثر کسایی هم که ایراد میگیرن در نهایت بازی میکننش ولی واقعا حیف این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر