Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تقریبا دوسالی میشد منتظر این بازی بودم و انتظار داشتم یه شاهکاره واقعی از اب دربیاد ولی خب نتونست موفقیت نسخه های قبلو تکرار کنه
هنوز بازیو تجربه نکردم ولی امیدوارم مثل دیویژن حداقل خود گیم پلی لذت بخش باشه که فک میکنم همین طور ام هست (جدااز بحث تکراری شدن)

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
4-5 ساعتی تجربه کردم . فعلا جالب نبوده! بنظرم کاملا یه عنوان شکست خوردست.
پ.ن: فیزیک رانندگی در اعماق زمین به سر میبره!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
تقریبا اواسط بازی هستم.نمیدونم منتقد ها از گیم پلی چرا ایراد گرفتن.به نظرم گیم پلی خیلی خوبی داره.گان پلی و سیستم کاور خیلی خوبه.خدایی ایراد بیخود میگیرن.
ولی واقعا ماموریت ها تکراری شده که همین گند زده به بازی.حتی لوکیشن ها هم گاهی تکراری هست.تقریبا 80% ماموریت ها اینه که از نقطه A به B برید یه سری ادم رو
بکشید.تا اینجا بخوام نمره بدم راحت 7 یا 7.5 میدم.ولی دوستانی که داستان براشون مهمه نا امید نمیشن.تقریبا اکثرا میگفتن شخصیت سیاه به بازی نمیادو از این چیزا.ولی واقعا شخصیت اصلی خیلی خوب در اومده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوبیش اینه با این فروش خوبش که رکورد مافیا 2 زد هفته اول انگلیس نشون میده فن بیس قوی داره بازی و نابود نمیشه و Take Two ادامش میده

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
تقریبا اواسط بازی هستم.نمیدونم منتقد ها از گیم پلی چرا ایراد گرفتن.به نظرم گیم پلی خیلی خوبی داره.گان پلی و سیستم کاور خیلی خوبه.خدایی ایراد بیخود میگیرن.
ولی واقعا ماموریت ها تکراری شده که همین گند زده به بازی.حتی لوکیشن ها هم گاهی تکراری هست.تقریبا 80% ماموریت ها اینه که از نقطه A به B برید یه سری ادم رو
بکشید.تا اینجا بخوام نمره بدم راحت 7 یا 7.5 میدم.ولی دوستانی که داستان براشون مهمه نا امید نمیشن.تقریبا اکثرا میگفتن شخصیت سیاه به بازی نمیادو از این چیزا.ولی واقعا شخصیت اصلی خیلی خوب در اومده.

از فاركراي پرايمال و ديويژن هم حوصله سر بر تره؟ :|

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
خوب بلخره منم بازی رو خریدم! همینطور که دوستان میگفتن بعضی از مراحل تکراری هست...:-q گرافیک بازی مخصوصا در روز اصلا جالب نیست بعید هم میدونم با آپدیت درست شه..~X(. اما تو شب بهتر میشه گرافیک و لذت بازی بیشتر میشه!!\m/ خیلی از دوستان میگن که 5-6 سالی میشه که روی بازیش کار میکنن ولی به نظر من اینطور نیست!:| همچین بازی در چنین سطحی فوقش 2 سال کاره ....! اگر واقعا 5-6 سالی طولش دادن یا سازنده ها احمق بودن یا ...! بیشترین چیزی که من ازش لذت بردمه تا اینجا که 6 ساعتی میشه بازیش کردم داستانه اصلی بازی هست...! شخصیت اصلی بازی هم خوبه به نظرم! لایسنس مجلات معتبر آمریکایی هم مثل پلی بوی و ورگس هم از نکات جالبه که البته نسخه ی قبل هم داشت...!:D
فقط چند سوال داشتم از دوستانی که بازی رو دارن خواهشن جواب بدن.
سوال اول: فست تراول در بازی هست؟:-?
سوال دوم: اون پولی رو که به دست میاریم و بعد میندازیم تو صندوق چطور میشه پول رو دوباره بگیرم!(یعنی منظورم اینه چطور میشه توی کیف پولمون بزاریم پول رو )
سوال سوم: بعضی از ناحیه های بازی رو که از شر مافیا کم میکنم و پاک میکنیم مثلا میشه اون قسمت (بنفش) روش که میریم مثلا 5000 تا جا داره ولی 3000 تا پر شده این یعنی چی؟ این پول رو چطور باید بدست اورد؟ چطور میشه گرفتش؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
خوب بلخره منم بازی رو خریدم! همینطور که دوستان میگفتن بعضی از مراحل تکراری هست...:-q گرافیک بازی مخصوصا در روز اصلا جالب نیست بعید هم میدونم با آپدیت درست شه..~X(. اما تو شب بهتر میشه گرافیک و لذت بازی بیشتر میشه!!\m/ خیلی از دوستان میگن که 5-6 سالی میشه که روی بازیش کار میکنن ولی به نظر من اینطور نیست!:| همچین بازی در چنین سطحی فوقش 2 سال کاره ....! اگر واقعا 5-6 سالی طولش دادن یا سازنده ها احمق بودن یا ...! بیشترین چیزی که من ازش لذت بردمه تا اینجا که 6 ساعتی میشه بازیش کردم داستانه اصلی بازی هست...! شخصیت اصلی بازی هم خوبه به نظرم! لایسنس مجلات معتبر آمریکایی هم مثل پلی بوی و ورگس هم از نکات جالبه که البته نسخه ی قبل هم داشت...!:D
فقط چند سوال داشتم از دوستانی که بازی رو دارن خواهشن جواب بدن.
سوال اول: فست تراول در بازی هست؟:-?
سوال دوم: اون پولی رو که به دست میاریم و بعد میندازیم تو صندوق چطور میشه پول رو دوباره بگیرم!(یعنی منظورم اینه چطور میشه توی کیف پولمون بزاریم پول رو )
سوال سوم: بعضی از ناحیه های بازی رو که از شر مافیا کم میکنم و پاک میکنیم مثلا میشه اون قسمت (بنفش) روش که میریم مثلا 5000 تا جا داره ولی 3000 تا پر شده این یعنی چی؟ این پول رو چطور باید بدست اورد؟ چطور میشه گرفتش؟
سلام
بازی مثل gta شب و روز میشه یا مثل نسخه های قبلی ثابت هست؟
مامورت گیری مثل قبل اجباری هست یا مثل gta هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر