Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان خواهشا این بازی رو با gta مقایسه نکنید...این مسخره بازی که من دیدم به هیچ چیز شباهت نداره:|

فکر کنم خواستن یک رقیب واسه just cause 3 بدن که البته از اون نظر هم حرفی واسه گفتن ندارن:|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
ببین بحث اینکه گیم پلیش خوب بود یا نه نیست!
مافیا رو با چی میشناسن؟
اینکه بالا 60 تا بری پلیس بیوفته دنبالت، اینکه ماشینو بکوبونی به در و دیوار ماشین دود ازش بلند شه مجبور بشی کاپوتو بدی بالا، اینکه بعد یک مدت بنزینش تموم شه، و غیر از ماشین آدم حداقل حس کنه توی یک دنیای مافیایی داره قدم میزنه نه شهری که توش یک عده قلدر با نیم آستین میرن دهن دشمنو سرویس میکنن، نه دنیایی که با 10 کیلومتر سرعت در ساعت بزنی به یک ماشین و ماشینه چهار دور تو هوا بچرخه و منفجر هم بشه، نه دنیایی که با تفنگ بزنه به کاپوت ماشین بعد ماشینه بره رو هوا!
این دنیای مافیایی نیست دنیای GTA و Saints Row و ایناس :D

من به شخصه با گیم پلی ـش حال کردم و بنظرم بازی خوب و سرگرم کننده ای میشه اما مافیا نمیشه :)

دقیقا با حرفت موافقم. فکر نکنم این بازیه بدی از آب دربیاد ولی تنها اسمش مافیاست. ترجیح میدم اسمش عوض بشه. مافیا 1 که اصلا اینجوری نبود. اصلا حس باند مافیایی رو بهت القا میکرد. از یه تاکسیران خرده پا می رسیدی به دست راست رئیس. اسلحه میخواستی از اون کچله بالای راه پله میگرفتی، ماشین میخواستی میرفتی سراغ اون مرده که لکنت داشت بهت ماشین می داد یا میگفت بری کجا بدزدی. لامصب اون موقع گاراژ داشتی. حس بالا رفتن توی گروه بهت دست میداد. یه مرحله اش میرفتی از مغازه ها پول ماهیانه میگرفتی. ماشین مسابقه حریفت رو خراب میکردی. واقعا حس مافیا رو برات داشت. ولی این بیشتر یه جک شده تا بازی. آخه 4 نفر بخوان یه گروه مافیایی ایتالیایی رو با اون همه سال قدمت توی آمریکا شکست بدن؟ یه شخصیت از شماره دومش رو گذاشتن توش که یعنی مثلا میخوان به قبلیش ربطش بدن.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
من متای بین 4 تا 6 رو برای این بازی پیشبینی میکنم مگر اینکه یه تغییر اساسی ایجاد کنه نسبت به این گیمپلی که فکر نکنم بکنه .
این که بازی اصلا مافیا نیست و دوستان اشاره کردن .
گرافیک نه چندان جالب .
طراحی شخصیتها فاجعه.
بازی به شدت آرکیدوار و تخیلی .
فزیک کلا معنی نداشت تو این گیمپلی.
احتمال وجود باگهای فراوان (همون قضیه آینه).
به نظر من کسایی که این فاجعه رو با GTA هم مقایسه میکنن در واقع GTA رو هم دارن میکوبن ، چه برسه بخواد با Mafia های قبلی به خصوص شماره 1 مقایسه بشه .

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
من متای بین 4 تا 6 رو برای این بازی پیشبینی میکنم مگر اینکه یه تغییر اساسی ایجاد کنه نسبت به این گیمپلی که فکر نکنم بکنه .
گرافیک نه چندان جالب .
طراحی شخصیتها فاجعه.
به نظر من کسایی که این فاجعه رو با GTA هم مقایسه میکنن در واقع GTA رو هم دارن میکوبن ، چه برسه بخواد با Mafia های قبلی به خصوص شماره 1 مقایسه بشه .
طراحی شخصیت هاش از کجا فهمیدی فاجعست :| ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
گرافیک نه چندان جالب .
طراحی شخصیتها فاجعه.

به نظرم خیلی زود داری قضاوت میکنی. در اینکه از جو بازی Mafia یه مقدار فاصله گرفته شکی نیست ولی اینقدر ها هم افتضاح نیست. فقط به نسخه های قبلیش زیاد شبیه نیست.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
من با فاجعه اي كه بهش نام Mafia چسبونده شده كاري ندارم ولي واقعا واسم جالبه و همچنين جاي تعجب داره كه يه عده حتي يه ذره چشاشونو وا نمي كنن و هرچي نفر قبلي گفته رو تكرار مي كنن بدون اين كه ذره اي دقت كنن! مثل همين قضيه ي باگ آينه!!!
يعني واقعا متوجه نشديد كه اون چيزي كه شما بهش ميگيد باگ (!) در واقع يه Highlight از يك Event خاص مثل همون انفجار ماشينه يا فقط ميخوايد كوركورانه يك چيزو بكوبيد؟ بهتر نبود چند ثانيه ادامشو مي ديد كه آينه به حالت نرمال برمي گرده؟ واقعا فكر ميكنيد عقل سازنده اي كه مياد ذره ذره صحنه هاي بازي و دنياي به اين بزرگي رو طراحي ميكنه، به يك Mirroring ساده نمي كشه و شما انقدر ريزبين هستيد كه تونستيد همچين اكتشافي رو به عمل بياريد؟
واقعا جالبه! ;)

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
خوبه همین به قول خودتون باگ آینه رو توضیح دادم، باز هم گیر دادید به این آینه بدبخت؟! :d

برای کسایی که نخوندن:

حالا میرسیم به قسمت ماشین و اون GIF زیبایی که ساختید، که نمیدونم چرا هیچ کدومتون دقت نکردید بهش و بدون توجه، کردینش علم عثمان! اون جا و در جاهای دیگه هم اگر دقت کنید در حالت عادی بالا یک آینه هست که عقب رو نشون میده، در حالت عادی همین کارش هست و تمام اما کار دومش از بعدش شروع میشه و اون هم زمانیه که یک ماشین در حال منفجر شدن هست، از اون زمان آینه بزرگتر میشه و دیگه آینه عقب نیست و فقط ماشین مورد نظر در حال انفجار رو نشون میده که چه اتفاقی براش میفته، حالا ماشین جلوتون باشه و یا پشته سرتون باشه، مثل یک دوربین به ماشین آتیش گرفته نزدیک میشه و ازش فیلم برداری میکنه و چند ثانیه بعدش هم تموم میشه و آینه کوچیک میشه و به مکان و حالت قبلیش برمیگرده. میگید نه یکبار دیگه برید نگاه کنید. تازه این آینه دو کاره ایده جالبیه و انفجارهای جالبی رو میشه از اونجا دید بدون اینکه زاویه دوربین رو عوض کنید و یکهو برگردید ببینید ماشین داره میره توی باغالیا.

دست دوست بالایی هم درد نکنه که یکم توضیح داد، من هم باز پستم رو اینجا گزاشتم تا بقیه باز بتونن بخونن.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
3 تا گیم پلی از بازی امده به همراه یک CGواقعا عالی بود واقعا بی نظیر نمیدونم دنبال چی هستین همه چی به بهترین و زیباترین شکل ممکن بود از فضای بازی گرفته تا اهنگ گیم پلی و مبارزات و ............................
بسته خسته نشدین

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
3 تا گیم پلی از بازی امده به همراه یک CGواقعا عالی بود واقعا بی نظیر نمیدونم دنبال چی هستین همه چی به هبترین شکل ممکن بود از فضای بازی گرفته تا اهنگ گیم گلی و مبارزات و ............................
بسته خسته نشدین
شما تو بهترين حالت يا M1 رو بازي نكردي يا اگه بازي كردي هم فقط تموم كردي.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
شما تو بهترين حالت يا M1 رو بازي نكردي يا اگه بازي كردي هم فقط تموم كردي.

دوست من قطعا سن من از شما بیشتر هست خیالت راحت 2 تا قبلی ها را هم تموم کردم این قضاوت عجولانه شما برام جای سوال داره
هر جفتشون را هم دقیقا موقع انتشار بازی کردم

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
آقایون نسبتا محترم من نظر خودمو گفتم جبهه ای نگرفتم که شما اینقدر جبهه میگیرید به هر حال برا من که سنم قد میداده mafia 1 رو تو سال خودش بازی کنم این گیمپلی ارزش بیشتری از اونی که گفتم نداشت برای من توجه کنید شما که میگید از کجا زود قضاوت میکنم من گفتم اگه بازی تغییری ایجاد نکنه نسبت بهگیمپلی اون باگم گفتم احتمالا قطعا نگفتم راجع به طراحی کارکترم باز نظر من بود قیافه داغون و بی روح شخصیت اصلی برای من .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
نمیدونم چرا کارکتر سیاه پوستا اصلا به آدم هیچ حسی به آدم منتقل نمیکنن
CJ تو GTA :SA
فرانکلین تو GTA V
آدواله تو Freedom Cry
و حالا هم این کارکتره تو Mafia III . نمیدونم فقط من اینجوریم یا بقیه هم با من هم نظرند
-----------------------------------------
اگر همون ویتوی سالخورده رو پروتاگونیست بازی میکردن خیلی خیلی بهتر میشد
اما احتمال میدم DLC بدن که ویتو توش قابل بازی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر