Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من از اون جو CG بازی خوشم اومد. حالا درسته ربطی به مافیای ایتالیا نداره (که به نظر من داره) ولی اسم بازی مافیا هست، نه مافیای ایتالیا که انقدر گیر دادید بهش، مافیا همه جا و همه جورش هست بلاخره تنوع لازمه، تازه همون طور که دیدید "ویتو" توی تریلر هست 100% یک ربطهایی داره، دوستای قبلیش که از ایتالیا میان، داستان جدا شدنش از اون گروه و خیلی چیزای دیگه کم کم میتونه پای مافیای ایتالیا رو هم به قصه وا کنه.
تیراندازی معمولی و اون کار با چاغوش و مخفی کاریش هم جالب بود در نوع خودش، تازه از این ایده که توی ماشین میتونی تصمیم گیری کنی برای بغل دستیت که میتونی بکشیش یا ولش کنی خیلی جالب بود.
تیراندازی یکم زیادی انفجار داشت و سرعتی بود، که البته میتونن درستش کنن چون تازه اولین تریلر بازی بود و اگر بخوان با اولین بازخورد میتونن درستش کنن و یا بهترش کنن.
حالا میرسیم به قسمت ماشین و اون GIF زیبایی که ساختید، که نمیدونم چرا هیچ کدومتون دقت نکردید بهش و بدون توجه، کردیدش علم عثمان! اون جا و در جاهای دیگه هم اگر دقت کنید در حالت عادی بالا یک آینه هست که عقب رو نشون میده، در حالت عادی همین کارش هست و تمام اما کار دومش از بعدش شروع میشه و اون هم زمانیه که یک ماشین در حال منفجر شدن هست، از اون زمان آینه بزرگتر میشه و دیگه آینه عقب نیست و فقط ماشین رو نشون میده که چه اتفاقی براش میفته، حالا ماشین جلوتون باشه و یا پشته سرتون باشه، مثل یک دوربین به ماشین آتیش گرفته نزدیک میشه و ازش فیلم برداری میکنه و چند ثانیه بعدش هم تموم میشه و آینه کوچیک میشه و به جا و حالت قبلیش برمیگرده. میگید نه یکبار دیگه برید نگاه کنید. تازه این آینه دو کاره ایده جالبیه و انفجارهای جالبی رو میشه از اونجا دید.

در کل من یکی کاملا راضی نشدم ولی چیز بدی هم نبود و انتظار یک گیم پلی کامل تر داشتم کم کم. من یکی یک تریلر گیم پلی کامل هم ازش ندیدم و همشون از این مصاحبه ها بود. تازه برای تریلر اول بهتر بود یک CG نشون میدادن و یک تریلر داستانی. نه اینکه اینجوری گیم پلی نشون بدن.
امیدوارم توی TGS هم باشن و بهتر ظاهر بشن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,648
آقا این شخصیت اصلی نسبتی با محمد علی کلی نداره؟:d هم شکل و هم فامیلیشون شبیه همه خو:d
جدای از شوخی، شخصیت پردازی بازی خیلی لنگ خواهد زد به نظرم
بیشتر استایلش فیزیکیش مثه ماریو بالوتلیه
ولی چهرش مثه دیگو کاستا ( مهاجمه چلسی) ـه
Diego-Costa-010.jpg
من هنوز نمیدونم این جریانش چیه
ولی تو چندتا فرم خارجی خوندم بحث انواع اقسام مافیا ها بود
مثه مافیا سیسیل
مافیا مکزیک
مافیا ژاپن (یاکوزا)
DIXIE مافیا که صحفه قبل گفتم تو ویکیپدیا همست مربوط به جنوبه و بیشتر کارش دله دزدیه
https://en.wikipedia.org/wiki/Dixie_Mafia
+ یه احتمال دیگه هست که باید به جنگ مافیا ایتالیا بری

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
برعکس همه من از نمایش خیلی خوشم اومد... شاید بشه گفت یکم Gta ای شده و از ماهیتش دور شده ولی گرافیک و گیم پلی و شوتینگ جالب میزدن...

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,648
کلا من یه نظر کاملا مثبت در مورد نمایش ندیدم واسه همین یه فاجعه ازش تو ذهنم ساختم ولی الان که دیدم به نظرم واقعا انقدر هم بد نبود....

شاید انتظار دوستان خیلی بالا بوده ولی تریلر به نظرم خوب بود، نکات منفی ــش اول به نظرم همین رانندگی بود، نه به نسخه قبل که آروم می خوردی به یه چیزی کلی آسیب می دیدی نه به این، کلا این بخش ویدیو خیلی مشکل دار بود تا جایی که به نظرم دیگه مسخره شده بود، تو نسخه قبل یه تیر به باک ماشین میزدی می رفت رو هوا ولی اینجا فقط کافی بود با شات گان یه شلیک کنی سمتش، خیلی غیر طبیعی هست این مورد ....

همین مورد میتونی کافیه که به گیم پلی ضربه بزنه، وقتی ماشین انقدر راحت بره هوا تخریب پذیری چی میشه؟ کلا این مورد رو درگیری ها هم تاثیر میزاره باید رفع بشه....

نکته بعد تم بازی بود که چیزی تو تریلر نشون نمی داد اما امیدوارم بتونه تم یه بازی مافیایی واقعی رو القا کنه نه حس GTA .... استدیو سازنده هم جدید هست واسه همین نمیشه رو این مورد نظر داد امیدوارم تو این مورد هیچ مشکلی نباشه ....

شوتینگ مافیا 2 انصافا یه مقداری خشک بود، اینجا هم چیزی مشخص نبود اما امیدوارم خیلی بهتره بشه ....

من بیشتر از همه به داستان بازی امیدوار هستم، سازنده ها رو این مورد خیلی ادعا دارند حتی زمان معرفی استدیو هم کلی در این مورد صحبت کردند، فکر نکنم ایرادی رو این مورد باشه ....
یه بار گفتم اون شاتگان نبود که با تیر زدن جلو ماشین رفت هوا اون M79 (نارنجک انداز) بود یه بار با دقت ببین همون حدودا هم پاز کن
M79 اولین بار تو جنگ ویتنام استفاده شده / کاراکتر بازی هم از جنگ ویتنام برگشته
در مورد داستان هم اگه دقت کنی یه جای لینکلن با ساکش میاد دوستاش بلند میشن نزدیک BAR یا رستوران بعد تو یه صحنه دیگه همه تو همون ساختمون پهن زمین غرق خونن
احتمالآ داستان اینطوری شروع میشه که لینکلن از جنگ برگشته با دوستاش همون شب تو همون رستوران / کافه / بار (حالا هرچی ) مشغول جشن گرفتنند که مافیا ( میگیم ایتالیای ) اونجا برای باج یا جریان خاصی میاد همرو میکشه ولی لینکلن از اون حادثه زنده بیرون میاد و میره انتقام دوستا و خانوادش و بگیره

یعنی به نظرم با اون تصاویری که من دیدم اینا شبیه ترین اتفاق به داستانه

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
من اصلا کاری به داستان یا کت شلوار یا شخصیت اصلی ندارم، هر کسی که ویدیو گیم پلی ببینع میفهمه که از لحاظ تکنیکی خیلی ضعیف هست خیلی پایین تر از جی تی ای نسل قبل هست!! اصلا قابل قبول نیست در حد اسم مافیا نیست!!
منو یاد سینترو یا گادفادر دو میندازه نه یک بازی تاپ مثل مافیا دو که ادم براش کفو خون قاطی کنه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
پلات بازی جومونگه
یارو با چهارتا عمله میخواد بره به جنگ مافیا. سر آخر هم میزنه همه رو نابود میکنه و خلاص.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
توی همون نسخه دوم با قرار دادن اون مجله های مسخره ابـهـت بازی رو از بـیـن بردنـ . . . . .
ابهت از بین رفت ولی نصف ملت بخاطر همونا بازی میکردن :p :D
طرف مراحل اصلیو ول میکرد میرفت کل مجله ها شهرو پیدا میکرد :D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
یه تریلر نشون دادن اونم وسط مصاحبه با طرف. یعنی با یه تریلر کوچیک در این حد ازش برداشت شد که طرف حکم میده میگه "افتضاحححح"؟! :/
همین عنوان اگه انحصاری مایکرو یا سونی بود و ازش همین تریلر رو میدادن بیرون الان همه goty اش میکردن!
تریلر مشکلی نداشت.طبیعتا مافیا1 یک پدیده ی بی تکرار بود.توقع تکرار اون مثل رویا میمونه.پس توقع نداشته باشید.بازی رو نمیشه الان قضاوت کرد.ولی مشکلی هم نداشت! :)

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
یه تریلر نشون دادن اونم وسط مصاحبه با طرف. یعنی با یه تریلر کوچیک در این حد ازش برداشت شد که طرف حکم میده میگه "افتضاحححح"؟! :/
همین عنوان اگه انحصاری مایکرو یا سونی بود و ازش همین تریلر رو میدادن بیرون الان همه goty اش میکردن!
تریلر مشکلی نداشت.طبیعتا مافیا1 یک پدیده ی بی تکرار بود.توقع تکرار اون مثل رویا میمونه.پس توقع نداشته باشید.بازی رو نمیشه الان قضاوت کرد.ولی مشکلی هم نداشت! :)

مشکل نداشت؟ هسته اصلی بازی مافیا رو گیم پلی طبیعی و آروم بنا شده و همه این خاصیت بازی رو دوست دارن اما
یهو بازی شده پر از انفجار و با یه گیم پلی خیلی چیپ و آرکید. دیگه چی بدتر از این؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,778
نام
مراد حلیمی
چقدر ضایع بود گیم پلی ....رسما شده عین قلدر بازی تو GTA
اینا تو مافیا 1 یه نوع اپن ورلد متفاوت نسبت به بقیه مخصوصا GTA ارایه کردن و همین باعث موفقیتشون شد
حالا بجای اینکه این روندو ادامه بدن شماره شماره اون نکات تمایز و قوتش از بین میبره و اکشنتر و GTA اییزه تر میشه

تاسف انگیز

.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
ببین بحث اینکه گیم پلیش خوب بود یا نه نیست!
مافیا رو با چی میشناسن؟
اینکه بالا 60 تا بری پلیس بیوفته دنبالت، اینکه ماشینو بکوبونی به در و دیوار ماشین دود ازش بلند شه مجبور بشی کاپوتو بدی بالا، اینکه بعد یک مدت بنزینش تموم شه، و غیر از ماشین آدم حداقل حس کنه توی یک دنیای مافیایی داره قدم میزنه نه شهری که توش یک عده قلدر با نیم آستین میرن دهن دشمنو سرویس میکنن، نه دنیایی که با 10 کیلومتر سرعت در ساعت بزنی به یک ماشین و ماشینه چهار دور تو هوا بچرخه و منفجر هم بشه، نه دنیایی که با تفنگ بزنه به کاپوت ماشین بعد ماشینه بره رو هوا!
این دنیای مافیایی نیست دنیای GTA و Saints Row و ایناس :D

من به شخصه با گیم پلی ـش حال کردم و بنظرم بازی خوب و سرگرم کننده ای میشه اما مافیا نمیشه :)

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
ببین بحث اینکه گیم پلیش خوب بود یا نه نیست!
مافیا رو با چی میشناسن؟
اینکه بالا 60 تا بری پلیس بیوفته دنبالت، اینکه ماشینو بکوبونی به در و دیوار ماشین دود ازش بلند شه مجبور بشی کاپوتو بدی بالا، اینکه بعد یک مدت بنزینش تموم شه، و غیر از ماشین آدم حداقل حس کنه توی یک دنیای مافیایی داره قدم میزنه نه شهری که توش یک عده قلدر با نیم آستین میرن دهن دشمنو سرویس میکنن، نه دنیایی که با 10 کیلومتر سرعت در ساعت بزنی به یک ماشین و ماشینه چهار دور تو هوا بچرخه و منفجر هم بشه، نه دنیایی که با تفنگ بزنه به کاپوت ماشین بعد ماشینه بره رو هوا!
این دنیای مافیایی نیست دنیای GTA و Saints Row و ایناس :D

من به شخصه با گیم پلی ـش حال کردم و بنظرم بازی خوب و سرگرم کننده ای میشه اما مافیا نمیشه :)
ماهیانه گرفتن از کسبه محل ، کش رفتن booze های غیرقانونی ، ترور کردن و بستن زبون سیاست مدار ها رو هم اضافه کن .
این سریال The sopranos موجود هست ، هر وقت خواستند یک بازی درست و حسابی با نام Mafia بسازند این سریال میتونه بزرگ ترین منبع الهام باشه .

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی شدیدا فان و Gta ای کردن تو نسخه قبلم این طوری نبود ماشینا سریع منفجر شن یا مثلا رانندگیش انقدر ارکید باشه البته اینا حل میشه احتمالا ولی بهترین نوع هندلینگ که میتونستن به کار ببرن همون الگو برداری از LA noire درسته یکخورده خشک بود ولی دود کردن یا کنده شدن سپر و.. میتونستن تو همون فضا کار کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر