Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
باگ های گرافیکی تو بازی بدجوری بیداد می کنه !! تا حالا یه همچین باگ های وحشتناکی تو هیچ بازی کامپیوتری ندیدم . داشتم با ماشین حرکت می کردم یهو زمین محو شد و افتادم تو اب !!! و گیم اوور هم شدم!!
یه سوال در مورد داستان بازی :
مگه اول بازی نشون نداد که ویتو و جو دارن از یه طلا فروشی دزدی می کنن و ویتو گیر می افته . بعد می نویسه 2 سال قبل !!؟ چرا دیگه به اون قسمت پرداخته نشد اصلا ؟

درسته،باگ های بازی ناجورن،مثل مو ها یا ....

فکر کنم مینویسه دو سال بعد،چون بعد ویتو رو میفرستن جنگ و ادامه ماجرا

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
یعنی چی 30 مرحله داره؟!! خود بازی 15 تا بوده حالا تو DLC بازی 30 مرحله بزارن؟؟!!!

متاسفانه بله،30 مرحله برای یک DLC و بدتر از اون داستانی جدای داستان بازی!!!!

دوستان يك سوال در مورد كل بازي.اين وينچي كيه و ما باهاش چيكار كرديم؟

فرانکو وینچی به نوعی رئیس خاندان جنایتکار وینچی بود.و یکی از معدود کسانی بود که ما نکشتیمش،دوست Don Salieri بود و به احتمال زیاد یکی از نزدیکان هنری

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
متاسفانه بله،30 مرحله برای یک DLC و بدتر از اون داستانی جدای داستان بازی!!!!

فرانکو وینچی به نوعی رئیس خاندان جنایتکار وینچی بود.و یکی از معدود کسانی بود که ما نکشتیمش،دوست Don Salieri بود و به احتمال زیاد یکی از نزدیکان هنری
تصحیح می کنم پدر خوانده ی خانواده ی وینچی.:d

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
درسته،باگ های بازی ناجورن،مثل مو ها یا ....

فکر کنم مینویسه دو سال بعد،چون بعد ویتو رو میفرستن جنگ و ادامه ماجرا
نوشت Earlier که معنی قبل می ده . منظورش 2 سال قبل بود !!
احتمالا نویسنده مشکلات خانوادگی ( با زنش ) داشته و اونقدر درگیر اون مشکلات بوده که یادش رفته به این موضوع بپردازه !! :) دوستانمون در تیم گرافیکی بازی هم همینطور ! بعدم می گن چرا بازی میانگین امتیازاتش میشه زیر 80 درصد !؟ علتش همین چیزاست .

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
تصحیح می کنم پدر خوانده ی خانواده ی وینچی.:d

عجب...!!!:d

نوشت Earlier که معنی قبل می ده . منظورش 2 سال قبل بود !!
احتمالا نویسنده مشکلات خانوادگی ( با زنش ) داشته و اونقدر درگیر اون مشکلات بوده که یادش رفته به این موضوع بپردازه !! :) دوستانمون در تیم گرافیکی بازی هم همینطور ! بعدم می گن چرا بازی میانگین امتیازاتش میشه زیر 80 درصد !؟ علتش همین چیزاست .

ولی خوب به هر حال جای شکرش باقیه که DLC داستان داره نه مثل بعضی DLC ها تو بعضی ها

اون Earlier هم احتمالا خوابالو بوده یه چیزی نوشته!

ولی به نظر من باید از مافیا به اندازه مافیا توقع داشت،ما کلا توقعمون از بازی زیاده
اصلا همینی که هست....:d

یه ساعت پیش متال گیر رو تموم کردم اعصابم به F رفته

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
يك چيزي راجع به اخر بازي :‌
چه طور كسي كه حاضره به خاطر يك نفر كه همه ميگن پليسه تمام مافيا هاي شهر رو بندازه به جون هم (منظورم كشته شدن هنريه)بعد به خاطر كسي كه دوست صميميش هست حتي اسلحه هم نميكشه؟ (اخر بازي كه جو رو ميبرن و ويتو فقط نگاه ميكنه) لااقل ميشد يه to be continue بزنن اخرش:d

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
این بحث که مافیا باید مثل GTA و just cause دارای آزادی عمل بیشتر و مراحل جانبی می بود به نظر من بیهوده و مزخرفه
مافیا 1 بسیار خطی تر از مافیا 2 بود در حالی که GTA3 هم همون سال با آزادی عملش ترکونده بود اما چرا مافیا 1 انقدر موفق عمل کرد؟

من هم مثل همه شما بعد از 8 سال تمام انتظار مقداری ناامید شدم اما هر چیزی که هست مشکل در آزادی عمل و این حرفا نیست مشکل جای دیگه بود که احساسش کردم و قابل توضیح نیست...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
يك چيزي راجع به اخر بازي :‌
چه طور كسي كه حاضره به خاطر يك نفر كه همه ميگن پليسه تمام مافيا هاي شهر رو بندازه به جون هم (منظورم كشته شدن هنريه)بعد به خاطر كسي كه دوست صميميش هست حتي اسلحه هم نميكشه؟ (اخر بازي كه جو رو ميبرن و ويتو فقط نگاه ميكنه) لااقل ميشد يه to be continue بزنن اخرش:d
توقع داری چيکار کنه؟

وقتی يه گله آدم کله گنده و مسلح دورش نشتن ميخوای بياد به خودش نارنجک ببنده؟
همون که پايانش تو کف گزاشت عالی بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر