Mafia II-Jimmy's Vendetta DLC

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر

mafiaII7.jpg

اولین DLC مولتی پلتفورم مافیا 2 رونمایی شد

این DLC که Jimmy's Vendetta نام دارد،ادامه داستان اولین DLC مافیا 2 به نام The Betrayal of Jimmy که در انحصار PS3 بود را روایت میکند
این DLC شامل 30 مرحله جدید است و با قیمت 9.99$ در PSN و 800MSP در Xboxlive در تاریخ 9 سپتامبر به فروش میرسد

DLC Pictures:

21.jpg
31.jpg
41.jpg
51.jpg

DLC Trophy
First Step - Complete your first mission in "Jimmy's Vendetta" - Bronze

Faster than Light - Achieve a 10x point multiplier in "Jimmy's Vendetta" - Bronze

Explorer - Drive a total of 1,000 miles in vehicles in "Jimmy's Vendetta" - Bronze

Revenged - Finish "Jimmy's Vendetta" on any difficulty level - Silver

Millionaire - Earn 1,000,000 points in "Jimmy's Vendetta" - Silver

DLC ACHIEVEMENTS
First Step - Complete your first mission in "Jimmy's Vendetta" - 10 Gamerpoints

Faster than Light - Achieve a 10x point multiplier in "Jimmy's Vendetta" - 10 Gamerpoints

Explorer - Drive a total of 1,000 miles in vehicles in "Jimmy's Vendetta" - 10 Gamerpoints

Armament King - Kill your enemies in "Jimmy's Vendetta" with every weapon available in the game - 10 Gamerpoints

Firebug - Destroy 100 vehicles in "Jimmy's Vendetta" - 10 Gamerpoints

Sharpshooter - Kill 100 enemies by headshots in "Jimmy's Vendetta" - 10 Gamerpoints

Carnappert - Finish all Call Dealer missions in "Jimmy's Vendetta" - 50 Gamerpoints

Massacre - Kill 1,000 enemies in "Jimmy's Vendetta" - 20 Gamerpoints

Revenged - Finish "Jimmy's Vendetta" on any difficulty level - 100 Gamerpoints

Millionaire - Earn 1,000,000 points in "Jimmy's Vendetta" - 20 Gamerpoints

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
انحصار کامل هست اون نسخه!؟ یا مثل DLC های GTA IV انحصار زمانی داره!؟ آخه این DLC ـش ادامه ی داستان اون هستش که 360 دار ها نمیتونن بفهمن چیه!
اگه اينجوريه كه خيلي ناجور ميشه !!!
بايد يه فكري به حالش بكنن /:)

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
انحصار کامل هست اون نسخه!؟ یا مثل DLC های GTA IV انحصار زمانی داره!؟ آخه این DLC ـش ادامه ی داستان اون هستش که 360 دار ها نمیتونن بفهمن چیه!

ظاهرا انحصار کامله،چون فعلا خبری از نسخه 360 ش نیست

اگه اينجوريه كه خيلي ناجور ميشه !!!
بايد يه فكري به حالش بكنن /:)

بله دیگه اینجوریه!!

این اقا چرا کچله :D ؟؟؟

خواسته مثله هیتمن،مخوف باشه!!!!:d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من اگه PSN card امارات يا MAFIA ريجن 2 پيدا کنم DLC رو ميگيرم خودم براتون داستانشو مينويسم فقط اگه سراغ داريد بگيد!

البته چون Vendeta معنی انتقام ميده و نسخه قبلی Betryal of jimmy نام داره فکر کنم اينجوری باشه نسخه قبل به جيمی خيانت ميشه اين نسخه انتقام ميگيره!

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
الان داشتم یه چرخی میزدم یسری داستان و اینا دیدم که چکیدش میگه که این بابا یه جور مزدوره که کارهای نا تمام رئیس هاشو انجام میده و همچنین بازی در سال 1950 قرار داره
اطلاعات کاملتر بزودی

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من که اصلا از dlc اول خبر نداشتم ولی ,

خیلی مسخرست اگه این dlc که میاد ادامه dlc ی باشه که قبلا فقط برای ps3 عرضه شده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر