Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
فایل زیر نویس بازی رو اگه کسی بتونه استخراج کنه من تو یکی دو روز ترجمش میکنم اما فکر نمی کنم چنین چیزی بشه چون حتی اگر فایل زیر نویسش هم استخراج بشه بازم احتمالا فارسی رو ساپورت نمیکنه ...

پیمان جانه من یه کاری کن...اصلا میخای به تاپیکی بزن بهتر نیست؟؟

یه تاپیک بزان که بچه ها خیلی جدی برن سراغش...منم هر کاری بخای می کنم:)

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
من تو استخراج فایل زیاد مهارت ندارم و با پسوند ها آشنایی ندارم . اما ترجمش رو سریع میتونم انجام بدم .
یه مشکل دیگه ای هم که هست فارسی رو احتمالا ساپورت نمیکنه یکی گفت فینگلیش اما فکر نمی کنم فینگلیش چندان جالب بشه .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
من تو استخراج فایل زیاد مهارت ندارم و با پسوند ها آشنایی ندارم . اما ترجمش رو سریع میتونم انجام بدم .
یه مشکل دیگه ای هم که هست فارسی رو احتمالا ساپورت نمیکنه یکی گفت فینگلیش اما فکر نمی کنم فینگلیش چندان جالب بشه .

فینگلیش که نه.......

حالا تو یه تاپیک بزن اونجا مطمین باش بهتر نتیجه میگیریم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

دوست من برای افرادی که انگلیسیشون خوب نیست ، باور کن فینگیلیش هم تو یک همچین سناریویی رویاست.
بچه هایی که واقعا توانایی این کار رو دارن خواهشا جدی بگیرن.

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
دوست من برای افرادی که انگلیسیشون خوب نیست ، باور کن فینگیلیش هم تو یک همچین سناریویی رویاست.
بچه هایی که واقعا توانایی این کار رو دارن خواهشا جدی بگیرن.
منم دقیقا دیروز به همین فکر میکردم و فینگلیش تنها راه هست به نظر من که اصلا بد نیست و همین کار میتونه آغاز راه زیر نویس game ایران باشه :x

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
حتی واسه فونت فارسیش هم میشه کارایی کرد فکر نمیکنم غیر ممکن باشه شاید با اضافه کردن فونت فارسی به بازی بشه اینکارو کرد کسانی که در این زمینه اطلاعات دارن بهتر میتونن به بچه ها کمک کنن واسه ترجمه من هم میتونم کمک کنم من یکی از مترجمین فیلم و سریال هستم بیاید یه تاپیک باز کنیم و پیگیر این قضیه بشیم این تاپیک رو از کرک و ... به زیرنویس و ... نکشونیم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
چند تا سوال در مورد بازی داشتم
1.چرا بازی توی 71 در صد تموم میشه؟
2.آیا میشه اهنگ های دلخواه خودمو مثل GTA قسمت USER TRACK تو بازی گذاشت؟
یه در خواستم داشتم که لطفا محل همه ی مجلات توی بازی رو برای من قرار بدید لطفا

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
پس آقای m_fisher شما یه تاپیک تو قسمت مربوطش باز کنید و اونجا تلاش خودمون رو می کنیم .
پسوند فایل زیر نویس بازی SDS هست . تو این تاپیک فکر کنم اگه بیشتر از این در مورد زیر نویس
صحبت کنیم مدیر بیاد و ...

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
اتفاقا اصلا فن GTA نیستم که هیچ خیلی دوست داشتم مافیا تو این شماره پوزشو به خاک بماله، عقدم کجا بود برادر این حرفا چیه!!!؟حالا چرا اینقده بهتون برخورد!؟ فقط قصدم مطرح کردن ایرادات بازی بود:-/اتفاقا خیلیم خوشم میاد، کلا من دوره زمانی مافیایی ها رو خیلی دوست دارم و همیشه دوست داشتمه یه بارم که شده GTA تو این دوره زمانی اتفاق بیوفته
من که مافیا1 رو متاسفانه هنوز موفق به تجربش نشدمه ولی یادمه اونموقع که بازی عرضه شده بود فقط و فقط اسم مافیا به گوش میرسید و همه از فوق العاده بودنش تعریف میکردن، به همین خاطر انتظارات من حتی با وجود بازی نکردن مافیای اصلی خیلی از نسخه دومش بالا بود و انتظار داشتم فروش سایر بازی ها و نظر منتقدین رو کاملا عوض کنه آخه نه تنها در GTA بلکه در سایر بازی های این سبک(با این که سبک مافیا متفاوته ولی به خاطر شباهتش اینجا قیاس میشه) یه راه و روشی برای راحت شدن از شر پلیس وجود داره(فقط یادمون نره که هدف از بازی کردن چیه، هدف سرگرم شدنه و در این بین نباید اعصاب بازی کن خرد بشه) در واقع اگر بخوایم بگیم در مافیا هم راهی وجود داره اونم اینه: هرگز با پلیس درگیر نشو! در واقع حرف شما کاملا قابله قبوله و این موردو بر اساس واقعی بودن مافیا کاملا می پذیرم:) من که خیلیم دوسش دارم فقط دوست داشتم کیفیت بازی از همه لحاظ بالا بودمنم نگفتم که همینه که من میگم

منم گفتم چه چیزایی کپی شده: HUD، نحوه علامتگذاری نقشه، نحوه حرکت کرکتر، نحوه دستگیری توسط پلیس(کلی راه برای دستگیری هست نمیدونم چرا فقط این یکیو دیدنه، مثلا کله پا کردن مجرم، زیرپایی زدن، زدن تیر هوایی، یا موقعی که به مجرم میرسن کوبوندنش رو کاپوت ماشین یا چسبوندنش به دیوار) نگفتم که کل روند بازی کپی برداریه گرافیک مافیا2 در بالاترین حالت دارای گرافیک هنری بسیار حرفه ای و چشم نوازیه ولی از لحاظ فنی به پای عناوین روز نمیرسه این در حالیه که در GTA وضعیت کاملا برعکسه، GTAIV از گرافیک فنی بسیار عالی و به روزی استفاده میکنه ولی به خاطر رنگبندی بسیار مرده حال آدمو میگیره، اصلا یکی از دلایلی که من دارم مافیا بازی میکنم همین گرافیک خیلی باحالشه درسته که تکسچرا خیلی خوبن ولی مناسب عنوانی که در سال 2010 منتشر بشه نیستن ولی بازم بی نقصن، در مورد سنگین بودن هم باید گفت که برنده این وسط GTAIV ه، شما اگر می خواید بهترین کیفیت فیزیک MafiaII رو ببینید باید آخرین کارت گرافیکی موجود در بازارو داشته باشید در حالی که GTAIV بهترین حالت فیزیکیش رو(که هنوزم هیچ رقیبی نداره) به راحتی به شما نشون میده منم که گفتم صداگذاری سلاح ها خوبه!؟ ولی صداگذاری های بازی اعم از راه رفتن و... خوب نیستن، شما وقتی رو یه سطح چوبی راه میرید صدایی که به گوشتون میرسه انگار از تو رادیو داره پخش میشه، یجورایی این جور صداگذاری ها رو سرسری رد کردن که در توضیحات بالا بهش اعتراف کردم :"> !!!!!؟؟؟؟ والا من بعد از اونهمه بازی کردن همچین چیزی تو GTAIV ندیدم
عزیزم،اولا ازت عذر میخام به خاطر حرف زدنم.
دوما باز این پستت نشون از اینه فن جی تی ای هستی
سوما با گوشی پست میدم و وقت جواب دادن این همه صحبت هارو ندارم
و در اخر مثله اینکه خودت پست قبلی خودتو نخوندی؟!!! با حرفایی که زدین مافیا رو جزو بدترین بازی های سال حساب کردین.
مافیا بازی ای نیست مثله جی تی ای همه بپسندن،مربوط به گیمرهای متفاوتیه،مافیا اصلا بازی ای مثله جی تی ای نیست که بری بگردی.اینو به کی بگم.
این حرفت هم برام جالبه که شماره 1رو بازی نکردی و این مهمتر که هدفت از بازی سرگرم شدنه ،پس باید جی تی ای رو بیشتر بپسندی،منم یه داداش دارم گیمر نیست ولی برا سرگرمی بازی میگنه که از مافیا خوشش نمیاد

آخرین ویرایش:

MCSR-7

کاربر سایت
Aug 24, 2010
23
سلام ببخشید هنگام لودینگ بازی یه چیزایی درباره تامی آنجلو و سالیاری مینویسه میشه یکی توضیح بده چی مینویسه؟؟؟؟؟؟
لطفا خیلی مهمه

آخرین ویرایش:

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
آقا این فیریک یا فیز اکس هیچ تاثیری نداره من موندم چیه این اصلا بودن یا نبودنش هیچ چیزی قابل احساس نیست .
فقط دوستمون اشاره کرد وقتی فعال هست توی خونه که باشی فریم شدیدا میاد پایین ، من کارتم ATI هست و ظاهرا این مربوط به انویدیاست و با توجه به توضیح پایین این قابلیت یک شتاب دهنده باید باشه . کسی میدونه بیاد توضیح بده .
من off کردن با خیال راحت بازی میکنم

فیز-اکس یا PhysX یک میان‌افزار (middleware) کیت توسعهٔ نرم‌افزاری (SDK) موتور فیزیک (physics engine) بی‌درنگ (realtime) اختصاصی (proprietary) است که توسط Ageia (یا همان NVIDIA امروزی) به عنوان NovodeX SDK توسعه داده شد. نرم‌افزاری که PhysX خوانده می‌شد همچنین می‌تواند به یک کارت افزودنی واحد پردازش فیزیک (PPU) طراحی شده توسط Ageia اشاره کند که برای شتاب‌دهی به بازی‌های ویدیویی فیز-اکس‌توانا (PhysX-enabled) به کار می‌رفت.

آخرین ویرایش:

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
من قسمت اول بازی که ویلو یکسری توضیحات اولیه میده رو ترجمه کردم میزارم اینجا چون به نظرم مهم بود ! البته اگر قسمت خاصی رو کسی مد نظرش هست میخواست ترجمه کنم بگه چون زمان زیادی نمیبره برای من مشکلی نداره ...

قسمت اول : ( توضیحات اولیه بازی )
اسمم Vito Scalatta ست

سال 1925 تو سیسیلی متولد شدم

این کوچیکه منم ( خطاب به عکس ) اونجا با پدر و مادرم و خواهرم فرانچاسکا جلوی خونه قدیمیمون ایستادم

واقعا چیز زیادی در مورد وطنم ( اروپا ) یادم نمیاد ... به جز اینکه خیلی سختی کشیدیم . تا اینکه یه روزی پدرم تصمیم گرفت که وقتشه از اینجا بریم

دور از سیسیلی . آنسوی اقیانوس برای شروع یه زندگی جدید توی آمریکا

هیچ وقت توی زندگیم چیزی رویایی تر از امپایربی ندیده بودم . زیبا بود

از طرفی دیگه من هیچ وقت کثیف تر و زشت تر از دخمه جدیدمون تو یه آپارتمان ندیده بودم

رویای آمریکا ... بیشتر شبیه یه کابوس بود

پدرم تو یه لنگرگاه برای شخصی که کارهای مهاجرتمون رو ردیف کرده بود شروع به کار کرد

کارش خرحمالی بود . و پول کمی که در می آورد بیشترش صرف مشروب میشد

بالاخره والدینم منو به مدرسه فرستادن . مجبورم بودم انگلیسی رو یاد بگیرم . و یقین داشتم که تو محله ای پر از ایتالیایی نمیخوام اینکارو بکنم

اینجا جایی بود که جو رو دیدم ( هنگام شکستن شیشه مغازه )

Joe : یالا . Vito . عجله کن . تموم شب وقت نداریم

بیشتر وقت ها . من و جو بهترین دوست ها بودیم . و وقتی دستمون تنگ میشد و کار زیادی اطرافمون نبود . یه تجارت کوچولو برای خودمون شروع می کردیم ... ( منظور دزدی )

پلیس : ایست ! پلیس !
وایستید

Joe : از این طرف

Joe : کیف رو پرت کن طرف من

پلیس : ایست وگرنه شلیک میکنم

پلیس : پاهات رو باز کن و دستتات رو بزار روی حصار

Joe : لعنتی . متاسفام ویلو

خوب . این دفعه شرایط خوب پیش نرفت . سال 1943 بود . آمریکا در جنگ بود و ارتش دنبال افرادی می گشت که زبان بلد باشن برای کمک در حمله به سیسیلی

18 سال بود ( مدت جرم زندان ) . و هر چیزی بهتر از زندان به نظر میرسه . کی گفته دوباره نمی تونی برگردی خونه ؟

==

بعدش هم که میرید به old country و ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر